Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот k_oleto » 31 мар 2018 20:55

bobonikolov написа:
k_oleto написа:Не само, че Ботев отиват на разлика, но и Стамен тоя път избра верните 11.

Нямам забележка към никой от титулярите!

Аз имам няколко забележки. Не търсят достатъчно Бланко. А и той сякаш е малко пасивен. Джеси трябва да се научи, че като си в наказателното с топката стреляш, а не лъжеш защитата. Това са ми забележките.


Джеси е ляво крило, а игра в дясно. Обаче......Енрике ги скъса от пробиви..

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 389
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА - Ботев (плейоф)

Мнениеот sss1912 » 31 мар 2018 20:56

sss1912 написа:Ако не си вкараме пак някой автогол(наш коронен номер),може да изкопчим нулев Х.

Даа,автогола е налице.Гледаме гения на Киров в пълния му блясък.Каква роля изпълнява Серкан,имаше ли правилно отиграване цяло полувреме.Радито Терзиев и Филипов са абсолютен смях-Енрике ги прави мармалад.Кога най накрая ще се даде шанс на Алваро,къде е Дуде?Лицето Киров е идиот и абсолютен смешник.До сега резултата е най-малкото с което се спасяваме,но има време.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот шивача » 31 мар 2018 20:58

Олей, ама верно си вярват някой. Никаква идея в атака :!: Малшанс за гостите и 1-0 с автогол. Втори гол след центриране, една добра атака и две-три интересни отигравания на Джеси срещу 37г близнак.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

dannisss
Мнения: 58
Регистриран на: 11 юли 2017 15:39
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА - Ботев (плейоф)

Мнениеот dannisss » 31 мар 2018 20:59

sss1912 написа:
sss1912 написа:Ако не си вкараме пак някой автогол(наш коронен номер),може да изкопчим нулев Х.

Даа,автогола е налице.Гледаме гения на Киров в пълния му блясък.Каква роля изпълнява Серкан,имаше ли правилно отиграване цяло полувреме.Радито Терзиев и Филипов са абсолютен смях-Енрике ги прави мармалад.Кога най накрая ще се даде шанс на Алваро,къде е Дуде?Лицето Киров е идиот и абсолютен смешник.До сега резултата е най-малкото с което се спасяваме,но има време.


Признай си, легнахте ли на Цска? Фен на Лудогорец.

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот bobonikolov » 31 мар 2018 21:00

k_oleto написа:
bobonikolov написа:
k_oleto написа:Не само, че Ботев отиват на разлика, но и Стамен тоя път избра верните 11.

Нямам забележка към никой от титулярите!

Аз имам няколко забележки. Не търсят достатъчно Бланко. А и той сякаш е малко пасивен. Джеси трябва да се научи, че като си в наказателното с топката стреляш, а не лъжеш защитата. Това са ми забележките.


Джеси е ляво крило, а игра в дясно. Обаче......Енрике ги скъса от пробиви..

Струва ми се, че Десподов ще го видим на мястото на Джеси второто полувреме.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот k_oleto » 31 мар 2018 21:00

шивача написа:Олей, ама верно си вярват някой. Никаква идея в атака :!: Малшанс за гостите и 1-0 с автогол. Втори гол след центриране, една добра атака и две-три интересни отигравания на Джеси срещу 37г близнак.


Шивач, недей така. На Бланко беше 100 % тово (дето Чворович я извади) + още едно негово положение, дето, ако я беше нацелил - пак гол. + още 2 вкарани........Колко да създадем още за едно полувреме ?
Аз викам още два гола второто и още две голови и ще съм доволен

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот шивача » 31 мар 2018 21:06

k_oleto написа:
шивача написа:Олей, ама верно си вярват някой. Никаква идея в атака :!: Малшанс за гостите и 1-0 с автогол. Втори гол след центриране, една добра атака и две-три интересни отигравания на Джеси срещу 37г близнак.


Шивач, недей така. На Бланко беше 100 % тово (дето Чворович я извади) + още едно негово положение, дето, ако я беше нацелил - пак гол. + още 2 вкарани........Колко да създадем още за едно полувреме ?
Аз викам още два гола второто и още две голови и ще съм доволен

Ми аз така съм писал- Джеси тве-три отигравания, едното беше паса към Бланко, който вместо да я извади на влизащия с лице към вратата Тиаго, се завъртя като счупен пумпал и би. За мен слаб мач, по моите критерии .
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

b.58
Мнения: 37
Регистриран на: 21 мар 2018 19:15

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот b.58 » 31 мар 2018 21:07

Цецо Чука написа:Нда, мисля че споменах защитата ни.
Като не мое да вкарате вие, ше си вкараме ние, няма проблем.
Комедианти.

еми и на левски подарихте 2т


Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот k_oleto » 31 мар 2018 21:10

шивача написа:
k_oleto написа:
шивача написа:Олей, ама верно си вярват някой. Никаква идея в атака :!: Малшанс за гостите и 1-0 с автогол. Втори гол след центриране, една добра атака и две-три интересни отигравания на Джеси срещу 37г близнак.


Шивач, недей така. На Бланко беше 100 % тово (дето Чворович я извади) + още едно негово положение, дето, ако я беше нацелил - пак гол. + още 2 вкарани........Колко да създадем още за едно полувреме ?
Аз викам още два гола второто и още две голови и ще съм доволен

Ми аз така съм писал- Джеси тве-три отигравания, едното беше паса към Бланко, който вместо да я извади на влизащия с лице към вратата Тиаго, се завъртя като счупен пумпал и би. За мен слаб мач, по моите критерии .


след 3:0 и не очаквай много.

Чакаме Лудогорец...Всъщност, те ни чакат и дано да са добри домакини !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта