Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот HardWork » 11 мар 2018 15:40

LSFC 1914 написа:Жеферсон трябваше да е под душа вече...

Научи правилника преди да ръсиш глупости! Джеферсон си беше за жълт картон, защото не беше последен в защитата. Барт беше пред Джеферсон и пред играча на Пирин. Второто му нарушение не беше за картон. Съдията води мача абсолютно безпристрастно до момента.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот W84me » 11 мар 2018 15:42

Мале, мале! Кандидат Щампиона, мачкан 45 минути от Пирин, засега има късмет, че пада само с 1!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот delqnski47 » 11 мар 2018 15:43

W84me написа:Мале, мале! Кандидат Щампиона, мачкан 45 минути от Пирин, засега има късмет, че пада само с 1!

:mrgreen: Вие сте вечните морални Щампиони.Това е ваша титла.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот hydetoshi » 11 мар 2018 15:45

W84me написа:Мале, мале! Кандидат Щампиона, мачкан 45 минути от Пирин, засега има късмет, че пада само с 1!

Нищо не споменаваш за сателити,уговорки...Аааа ,щото е 1:0. Добре ,че не е 0:1,че щеше да ни пропищиш ушите.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот hydetoshi » 11 мар 2018 15:47

Ония китайци,дето ги бихме 8:0 май са играли някакъв друг спорт. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот delqnski47 » 11 мар 2018 15:47

hydetoshi написа:Ония китайци,дето ги бихме 8:0 май са играли някакъв друг спорт. :)

Аз лично не намирам логика в играта ни. :roll:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот HardWork » 11 мар 2018 15:50

delqnski47 написа:
hydetoshi написа:Ония китайци,дето ги бихме 8:0 май са играли някакъв друг спорт. :)

Аз лично не намирам логика в играта ни. :roll:

То няма игра :mrgreen: ! Пирин играят, ние ги гледаме :mrgreen: ! Манолев, Джеферсон играят за Пирин, останалите ни играчи са просто статисти :mrgreen: ..

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот W84me » 11 мар 2018 15:53

Без да се заяждам тоя път, ще кажа своето мнение. Ако, повтарям АКО, съдиите ви бяха свирили по правилата от началото на полусезона, Стамен Белчев вече щеше да е изгонен, да бъде назначен някой истински треньор и евентуално да имате някакви шансове за титлата. Съдиите обаче ви направиха мечешка услуга.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот delqnski47 » 11 мар 2018 15:55

W84me написа:Без да се заяждам тоя път, ще кажа своето мнение. Ако, повтарям АКО, съдиите ви бяха свирили по правилата от началото на полусезона, Стамен Белчев вече щеше да е изгонен, да бъде назначен някой истински треньор и евентуално да имате някакви шансове за титлата. Съдиите обаче ви направиха мечешка услуга.

Без да се заяждам и аз искам да допълня,че това не е само в наша полза(ущърб),но и към всички в последно време.Ето днес отмениха абсолютно редовен гол на Септември срещу Витоша.Тъй че приказките за лошото Жоже,хванало съдиите,са измислици.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига XХV кръг: Пирин - ЦСКА

Мнениеот HardWork » 11 мар 2018 15:57

W84me написа:Без да се заяждам тоя път, ще кажа своето мнение. Ако, повтарям АКО, съдиите ви бяха свирили по правилата от началото на полусезона, Стамен Белчев вече щеше да е изгонен, да бъде назначен някой истински треньор и евентуално да имате някакви шансове за титлата. Съдиите обаче ви направиха мечешка услуга.

Стига се излага :mrgreen: ! Съдиите ни рязаха жестоко, и ни отнеха поне 5,6 точки през есента! Грешките в наша полза се много по - малко! Сега вече няма защо да ни режат, защото ние така или иначе сме си трагични. Днес точно само лунатик може да има претенции към съдията :mrgreen: .


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта