Първа лига XХII кръг: ЦСКА - Черно море

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5678
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига XХII кръг: ЦСКА - Черно море

Мнениеот gihuelo » 24 фев 2018 01:09

Sstefanov написа:
gihuelo написа:
realno написа:
gihuelo написа:
PFC Litex написа:Някой да каже на Чорбаджийски, че някои съдии подобни задържания в наказателното ги отсъждат.

Изображение


Десет пъти ти казаха ,че не и се събличал по физическо нито веднъж ! :) Такива захвати има на всеки ъглов удар. Аре пусни си поне един мач и го изгледай целия :) Добре ,че не си съдия ,че щеше да даваш по 20-30 дузпи на мач:)

A пък ти само си се събличал, но напразно. 100 % дузпа. По чиста от тази, която отсъдиха на Моци срещу Милан.

Нищо не разбираш от футбол и правила :) Нормално ,като гледам за кои викаш:)

Грам, ама грам не разбираш от футбол. Недей говори, че си си събличал по физическо, защото явно е било да им носиш топките на другите. Просто се спри да говори тъпотия след тъпотия. Ама паднал бил лесно, ама това, ама онова, ама си яко сляп. От тук нататък, недей да претендираш за някакви знания за тази игра, знаем че срещу вас не трябва да се свирят такива дузпи, ама ти на прасето викаш кон.

[offtopic]С Ицко си гледай Истанбулската конвенция и не ми давай наклон:) Само ти не ми говори за футбол,защото всички виждаме колко разбираш:) орентирай се към худ.гимнастика:)[/offtopic]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XХII кръг: ЦСКА - Черно море

Мнениеот Teo » 24 фев 2018 07:18

Каква дузпа не са дали на "децата на ЧМ" хаххахахахахахха :lol: :lol: :lol: :lol:
@ Тия за какво се борят да покажат, че са по-голям средняк от някой друг ли?
Айде да идва МАРТ МЕСЕЦ да си го изкараме над Сините :mrgreen:


32-РАТА Е НА АРМИЯТА ТАЯ ГОДИНА, АКО ЩЕ ЗЕМЯТА ДА СЕ ОТВОРИ!

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XХII кръг: ЦСКА - Черно море

Мнениеот Ozzimozzi » 24 фев 2018 07:56

PFC Litex написа:Относно мача не съм го гледал, но прекалено много високо са литнали в облаците и това ще им носи още негативи.

PFC Litex написа:Белчев определено се е помислил за треньор, добре че имате добри футболисти, които му измъкнаха доста объркани от него мачове.
Днес това 0:0 е изцяло по негова вина.

Ти да не изгледа мача на запис, та стигна до това заключение?
Последна промяна от Ozzimozzi на 24 фев 2018 09:29, променено общо 2 пъти.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Първа лига XХII кръг: ЦСКА - Черно море

Мнениеот защо » 24 фев 2018 08:24

шивача написа:
delqnski47 написа:
шивача написа:Животинското в тях е проговорило! Аз ако някоя ме сваля на стадиона право отивам до сектора морето и я качавам отгоре ....хем като се разпъшкаме(аз ръмжа като дзвер) ще заглушим гостите, хем мой си напрайп хетрик-аз, тя и гол в мача по едно и също време, ебати орга....низацията :mrgreen:

[offtopic]Аз съм ти обещал една оргийка. 8-) Само да стане номера,идвам в Пловдив и ти звънкам.
П.П.Ама само ще й пипаш циците :!: Така сме се разбрали![/offtopic]

[offtopic]Слагам чаршафите в пералнята и ще подсиля леглото с винкел[/offtopic]

[offtopic]Eй, има си джендърски форуми. :lol:[/offtopic]
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Първа лига XХII кръг: ЦСКА - Черно море

Мнениеот onegavon » 24 фев 2018 10:25

Без постоянство нищо не става.Само с фойерверки сме до под кривата круша.

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Първа лига XХII кръг: ЦСКА - Черно море

Мнениеот rsk » 24 фев 2018 10:58

Еми не може да уредиш един мач, другия не. Трябва всеки мач по 2-3 футболисти от съперника да бъдат съветвани. Така се става шампион по микренски.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Първа лига XХII кръг: ЦСКА - Черно море

Мнениеот PFC Litex » 24 фев 2018 11:58

Ozzimozzi написа:
PFC Litex написа:Относно мача не съм го гледал, но прекалено много високо са литнали в облаците и това ще им носи още негативи.

PFC Litex написа:Белчев определено се е помислил за треньор, добре че имате добри футболисти, които му измъкнаха доста объркани от него мачове.
Днес това 0:0 е изцяло по негова вина.

Ти да не изгледа мача на запис, та стигна до това заключение?

Нужно ли е да гледаш мача, за да видиш явни неща само като погледнеш стартовия състав и смените?
За бек имаш нов играч, който още не се е аклиматизирал и за капак в хода на мача, когато резултатът е негативен, търсиш обрат ти пускаш в неговата зона друг нов играч, който е на няколко тренировки... е в този миг лявата ви зона тотално изчезна, с което се улесни противника.
Изображение

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XХII кръг: ЦСКА - Черно море

Мнениеот Ozzimozzi » 24 фев 2018 13:16

PFC Litex написа:
Ozzimozzi написа:
PFC Litex написа:Относно мача не съм го гледал, но прекалено много високо са литнали в облаците и това ще им носи още негативи.

PFC Litex написа:Белчев определено се е помислил за треньор, добре че имате добри футболисти, които му измъкнаха доста объркани от него мачове.
Днес това 0:0 е изцяло по негова вина.

Ти да не изгледа мача на запис, та стигна до това заключение?

Нужно ли е да гледаш мача, за да видиш явни неща само като погледнеш стартовия състав и смените?
За бек имаш нов играч, който още не се е аклиматизирал и за капак в хода на мача, когато резултатът е негативен, търсиш обрат ти пускаш в неговата зона друг нов играч, който е на няколко тренировки... е в този миг лявата ви зона тотално изчезна, с което се улесни противника.

Разбира се, че трябва да си гледал мача за да дадеш категорична оценка кой бил виновен за крайния резултат. Това поне за мен е нормалното. Ако имаш обаче такъв талант, че да усещаш нещата без да си ги гледал мача, тогава изниква въпроса - за какво си пилееш тази дарба по форумите, а не се реализираш в треньорския занаят. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Първа лига XХII кръг: ЦСКА - Черно море

Мнениеот gzagorov » 24 фев 2018 13:21

gihuelo написа:
PFC Litex написа:Някой да каже на Чорбаджийски, че някои съдии подобни задържания в наказателното ги отсъждат.

Изображение


Десет пъти ти казаха ,че не и се събличал по физическо нито веднъж ! :) Такива захвати има на всеки ъглов удар. Аре пусни си поне един мач и го изгледай целия :) Добре ,че не си съдия ,че щеше да даваш по 20-30 дузпи на мач:)

По физическо, както често се играеше върху асфалт, представям си как са те спуквали от бой, ако си правел такива захвати на съучениците. Добре, че професионалистите играят на трева.
При корнери, за разлика от тази ситуация - първо, топката не е в игра и второ - не се дърпа и събаря противников играч, който я владее. Дано не твърдиш, че тези два фактора нямат значение, че язък ти за събличането.
За ситуациите, дето са 20-30 пъти на мач, видяхме преди десетина дни в Разград как ги свирят чужденците, които си спазват правилата.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Първа лига XХII кръг: ЦСКА - Черно море

Мнениеот Mathias_Coureur » 24 фев 2018 15:12

Teo написа:Каква дузпа не са дали на "децата на ЧМ" хаххахахахахахха :lol: :lol: :lol: :lol:
@ Тия за какво се борят да покажат, че са по-голям средняк от някой друг ли?
Айде да идва МАРТ МЕСЕЦ да си го изкараме над Сините :mrgreen:


32-РАТА Е НА АРМИЯТА ТАЯ ГОДИНА, АКО ЩЕ ЗЕМЯТА ДА СЕ ОТВОРИ!

Ако ситуацията беше с обратен знак, щяхте да оревете орталъка как са ви порязали съдиите и как Домуса е платил на съдията да свири срещу вас, но понеже е ситуацията е във ваша полза и затова твърдите , че дузпа няма. :lol:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта