Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 04 фев 2018 19:25

Като че ли най-ясно е точки за познат голмайстор да се дават, единствено ако участникът е уцелил точния краен резултат и името/имената на голмайстора/голмайсторите.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 04 фев 2018 19:31

Mitata написа:Като че ли най-ясно е точки за познат голмайстор да се дават, единствено ако участникът е уцелил точния краен резултат и името/имената на голмайстора/голмайсторите.

И при познат точен 2:0, и познати Каранга и Десподов дърпа със 7 точки, а при само Каранга да кажем с 6.
Другите участници ще вземат точки само за позната голова разлика или знак, което мисля, че не е реално.
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 04 фев 2018 19:37

ЦСКА _завинаги написа:
Mitata написа:Като че ли най-ясно е точки за познат голмайстор да се дават, единствено ако участникът е уцелил точния краен резултат и името/имената на голмайстора/голмайсторите.

И при познат точен 2:0, и познати Каранга и Десподов дърпа със 7 точки, а при само Каранга да кажем с 6.
Другите участници ще вземат точки само за позната голова разлика или знак, което мисля, че не е реално.
8-)


Вероятността да се уцели точен краен резултат плюс имената на голмайсторите е доста малка. Затова 7 т. в този случай са напълно заслужени.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот peliforewer » 04 фев 2018 19:38

ЦСКА _завинаги написа:
Mitata написа:Положението с голмайсторите е малко по-сложно. Възникват въпроси, които изискват предварителни уточнения. Например, редно ли е да се даде точка за познат голмайстор, ако ЦСКА бие с разлика, а участникът е прогнозирал победа с 1:0 и е познал единия от голмайсторите? Или ако е прогнозирал победа с 2:0, голмайстори Десподов и Каранга, а сме били с 1:0, голмайстор Десподов? Ситуации всякакви.

Малко ще е сложничко, но ако искат другите и се уточнят правилата за мен не е проблем.
Заявих, че съм склонна на предложения и за това го обсъждаме.
8-)

Нека не усложняваме нещата с голмайстори,всеки ще пише Каранга,Деспотов и не виждам смисъл от цялата работа.Нека се прогнозира за изход от мача и бонус точен резултат,колкото едно нещо е по-опростено толкова е по-ефективно.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 04 фев 2018 19:45

peliforewer написа:
ЦСКА _завинаги написа:
Mitata написа:Положението с голмайсторите е малко по-сложно. Възникват въпроси, които изискват предварителни уточнения. Например, редно ли е да се даде точка за познат голмайстор, ако ЦСКА бие с разлика, а участникът е прогнозирал победа с 1:0 и е познал единия от голмайсторите? Или ако е прогнозирал победа с 2:0, голмайстори Десподов и Каранга, а сме били с 1:0, голмайстор Десподов? Ситуации всякакви.

Малко ще е сложничко, но ако искат другите и се уточнят правилата за мен не е проблем.
Заявих, че съм склонна на предложения и за това го обсъждаме.
8-)

Нека не усложняваме нещата с голмайстори,всеки ще пише Каранга,Деспотов и не виждам смисъл от цялата работа.Нека се прогнозира за изход от мача и бонус точен резултат,колкото едно нещо е по-опростено толкова е по-ефективно.

Има още 1 бонус и той е при позната голова разлика.
Пример:
Мача е 2:0, а ти си дал 3:1, 4:2 и пр.
Мача е 1:0, а ти даваш 2:1, 3:2 и т.н.
Мача е 3:0, а ти прогнозираш 4:1, 5:2 и при 3-те варианта грабваш 3 точки.
:P
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 04 фев 2018 20:01

Като че ли най-справедливо и ясно е точки за голмайстор/и да се дават единствено при познат краен резултат и познати голмайстори, нещо като бонус.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 04 фев 2018 20:25

Mitata написа:Като че ли най-справедливо и ясно е точки за голмайстор/и да се дават единствено при познат краен резултат и познати голмайстори, нещо като бонус.

Фактически минимум 6 точки?
Така съм за!
8-)
Записването приключва на 10.02

П.п
И аз ще участвам, за да го има документирано.
:mrgreen:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот d.milanov » 04 фев 2018 21:39

Ако може, запишете и мен.

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот skabrin » 04 фев 2018 22:39

Много бих искал и аз да се включа, но не давам прогнози в мачовете срещу Левски и Лудогорец от суеверие. Това май автоматично ме изключва заради 3 поредни неучастия. И тъй като всички ще прогнозирате само победи :lol: ... късмет на всички! ;)
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

gihuelo
Мнения: 5677
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот gihuelo » 04 фев 2018 22:46

skabrin написа:Много бих искал и аз да се включа, но не давам прогнози в мачовете срещу Левски и Лудогорец от суеверие. Това май автоматично ме изключва заради 3 поредни неучастия. И тъй като всички ще прогнозирате само победи :lol: ... късмет на всички! ;)

Ама това за неучастието според мен е тъпо. Които иска дава прогнози ,които иска почива . Това го няма в нито една игра. Участието да е задължително.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта