Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Red thunderstorm » 05 дек 2017 19:04

krumeto написа:Берое е отбор с големи възможности в момента. Имат възможност да вземат сребърните медали.

:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Red thunderstorm » 05 дек 2017 19:07

bsz1916 написа: Можем да добавим и спряната с несъществуваща засада голова атака на Витоша при резултат 0:0 , когато Долапчиев излизаше сам срещу вратаря.

Вече е спомената в един от горните постове, но нищо, ти пак си я добави, ей така, да има. :)
И понеже много вой надавате, дано ви резне съдията, ама много яко и очевадно, та поне да има за какво да ревете.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Sisi 1914 » 05 дек 2017 19:09

krumeto написа:Берое е отбор с големи възможности в момента. Имат възможност да вземат сребърните медали. Има достатъчен брой мачове. Могат да изместят Левски и ЦСКА - София и да са на второ място, след Лудогорец. Само да играят сериозно в този мач и черно дрешковеца да не ги коли.
1 - 2

И ти сам не си вярваш на това, което си написал, нали?
:o
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Sisi 1914 » 05 дек 2017 19:13

bsz1916 написа:
TristaNNN написа:
HardWork написа:От началото на сезона имаше точно 2 грешки в полза на ЦСКА (не дадена дузпа за Славия и измислена засада на Витоша), грешките в ущърб на ЦСКА са 10 пъти повече! Не вярвам този мач да е изключение и съдията да свири за нас ;) ...

Не е вярно! Говорейки за скорошните ви мачове, при домаконството ви на Ботев Бодуров свали с ръка откъсващия се цветнокож нападател на жълтите, който излизаше сам срещу вратаря, а нарушение нямаше. Значи май излиза, че само в последните ви 4 мача има по едно жестоко подпиране.

Можем да добавим и спряната с несъществуваща засада голова атака на Витоша при резултат 0:0 , когато Долапчиев излизаше сам срещу вратаря . При резултат 1:0 не се знае как щеше да продължи по нататък мача . А какво да кажем за първия мач срещу Ботев , когато се опитаха да изпочупят краката на футболистите на Ботев преди важния им мач за ЛЕ , пред безучастния поглед на съдшята .

Стига сте коментирали минали срещи, а не мача ни с Берое, който следва!
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![

Mitata
Мнения: 6654
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Mitata » 05 дек 2017 20:41

Относно предстоящия мач - няма да е лесно, защото не сме достатъчно силен отбор. Ако Ганчев смята да ни връща в Европа ще трябва да се потруди много. А феновете не трябва да повтарят ужасяващата пловдивска изцепка.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот мили » 05 дек 2017 20:59

Mitata написа:
Относно предстоящия мач - няма да е лесно, защото не сме достатъчно силен отбор. Ако Ганчев смята да ни връща в Европа ще трябва да се потруди много. А феновете не трябва да повтарят ужасяващата пловдивска изцепка.

Ако е до изцепки, имало и ще има.
Мисля, че мача ще завърши без победител - X

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот CaptainBertorelli » 05 дек 2017 21:11

Мачът е троен, важното е да не допуснем излишни картони и контузии.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9337
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот mikata » 06 дек 2017 07:16

1 : 1
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12365
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот TristaNNN » 06 дек 2017 10:52

Не мисля, че Берое ще вземе нещо от срещата, защото откакто играят срещу новообразувания отбор на ГГ нещо не им се получават нещата на терена. Дали поради лимитирани футболни способности, дали от услужливост, дали от нещо друго, не знам и не ме интересува. 3-0 за домакините ми изглежда реален резултат.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Teo » 06 дек 2017 11:06

3:0


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта