Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5699
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот gihuelo » 14 яну 2018 23:22

Иначе другите двама бразилци(левио бек и Енрике) са в отлично настроение и почти всеки ден има бразилски кючеци в Сандански (в една стая са).
https://www.instagram.com/stories/gefersonteles/
https://www.instagram.com/henriqrafael/

gihuelo
Мнения: 5699
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот gihuelo » 14 яну 2018 23:29

http://ekstraklasa.tv/kiryl-despodow-w- ... ery/r88rle

Поляците цитират нещастниците от топспорт и ще стане ,като случая с Каранга и китайците . Страшно много искам някой да ги осъди и да им разкаже играта ! Нема по-мръсна медия от тези. Дано последват Дон Малон.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот boabbb » 15 яну 2018 00:23

Каранга явно ще се прибере, а и очевидно от ръководството са му разрешили да попразнува някой ден в повече ... Посвършил е парите вече и си идва, дано си е оставил за билет да не се наложи Боевски да го пренася с куфарите :lol: :lol: Колкото до неговия трансфер - обявяват се суми, дето много-много не ми се вярва някой да ги извади, така че най-вероятно ще си е при нас. Лилавия господин с педала на аватара явно е фен на Кешеру, ама когато го види да пресира като Каранга, да ми звънне, играта на нападателя не е само да чака на гюме да я ритне във вратата :idea:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 15 яну 2018 06:22

demon777 написа:
Sstefanov написа:Ахахахахаха, Щутгард и Бенфика го искали :D :D :D аххахаахаа. Нещо са се объркали - това са Реал и Барса под прикритие. Бахти колко трябва да си жалък журналист да пишеш такива глупости. Бенфика имат Haris Seferović - обаче искали тоя :D :D :D :D Отборите от Англия са Сити и Челси!


Хахах факт е че Каранга е най добрият нападател България което кара сините да завиждат и да стискат палци да не се върне

И всяка вечер се молят да го продадем другаде.
:lol:
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 15 яну 2018 06:36

Sstefanov написа:
gihuelo написа:
Sstefanov написа:
Mitata написа:"Изявите на 9-ката на ЦСКА се следят изкъсо от много европейски грандове, като за потенциални купувачи са смятани тимове от Китай, Турция, Англия, интересът си не крие и португалският Бенфика. Най-новите имена, които Sportlive научи, са на немските Хофенхайм и Щутгарт. Последният също изчаква подходящ момент, за да отправи своята оферта за Фернандо Каранга."

Ясно е, че при този интерес към Каранга трудно ще го задържим, може би е редно да му вземем парите още сега. Разбира се има вариант да го продадем чак през лятото, но дали бразилецът ще е мотивиран на Армията дори с повишена заплата? Да дават 3-4 милиона евро за правата му и 30 % от последваща продажба и е техен. А ГГ да взема нов Каранга.

Ахахахахаха, Щутгард и Бенфика го искали :D :D :D аххахаахаа. Нещо са се объркали - това са Реал и Барса под прикритие. Бахти колко трябва да си жалък журналист да пишеш такива глупости. Бенфика имат Haris Seferović - обаче искали тоя :D :D :D :D Отборите от Англия са Сити и Челси!


[offtopic]http://huge.bg/%D0%B0%D0%BA%D1%82%D1%8C%D0%BE%D1%80%D1%8A%D1%82-%D0%BD%D0%B8%D0%B9%D0%BB-%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BA-%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%81-%D1%81%D0%B5-%D0%BE%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%B8-%D0%B7%D0%B0/[/offtopic]

[offtopic]Също така е дарил на 1 мил долара за благотворителност. Може да е педал но е повече мъж от половината тук.[/offtopic]

[offtopic]Ама ти да не си му секретар или пък адвокат, че знаеш колко е дарил?
:mrgreen:[/offtopic]
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 15 яну 2018 06:44

demon777 написа:Карангов на чист български в инстаграм написа току що че се прибира за да стане шампион
Изображение

Дано!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 15 яну 2018 06:49

Red_Neck написа:
demon777 написа:И на мен ми е странно че пише на български чак със запетайките....

Виждам намеса на ... Сиса :) :mrgreen:

То аз съм му секретарка, ти пък разкри всичко.
:lol:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот BRF » 15 яну 2018 11:12

boabbb написа:Каранга явно ще се прибере, а и очевидно от ръководството са му разрешили да попразнува някой ден в повече ... Посвършил е парите вече и си идва, дано си е оставил за билет да не се наложи Боевски да го пренася с куфарите :lol: :lol: Колкото до неговия трансфер - обявяват се суми, дето много-много не ми се вярва някой да ги извади, така че най-вероятно ще си е при нас. Лилавия господин с педала на аватара явно е фен на Кешеру, ама когато го види да пресира като Каранга, да ми звънне, играта на нападателя не е само да чака на гюме да я ритне във вратата :idea:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Колкото до Каранга,да се връща и да ги пори наред!Ако го продаваме-пак добре ще се вземе някое милионче!

gihuelo
Мнения: 5699
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот gihuelo » 15 яну 2018 11:29

В последните дни най-актуалната тема около ЦСКА е Фернандо Каранга. Голмайсторът на „червените“ продължава да е в родината си, докато неговите съотборници за предстоящия пролетен дял от шампионата. Ето и как обясни ситуацията за „Тема спорт“ легендарният „армеец“ Аспарух Никодимов:
Закъснението на Фернандо Каранга се превърна в тема номер едно в българския футбол през последните дни. Отсъствието му по никакъв начин не ме изненадва и дори очаквах да се случи нещо подобно. Каранга знае, че е важен за ЦСКА, и затова си позволява повече. Очаквам да се върне, но ще е изпуснал значителна част от подготовката, няма да е готов на сто процента и през пролетта няма да е същият играч. Ако някой е готов да плати добри пари за него – да го продават, без да се замислят. С полученото ще се намерят петима като Каранга. ЦСКА може без всеки.
Чужденците винаги обичат да закъсняват. По мое време нямаше толкова много иностранци и аз лично не съм изпадал в ситуации като тази с Каранга. Но е ясно, че подобни моменти са изключително неприятни за треньора. Тъкмо си сглобил отбора и една раздяла с основен футболист може да разбие всичко. В такива случаи винаги треньорът е най-потърпевш.
Допускам, че Каранга просто извива ръцете на клуба. Не бива да се процедира така. Той идва от някое градче в Бразилия, ти си го направил футболист, станал е известен заради теб и накрая ти извърта номер. Убеден съм, че всичко идва от хора, които му мътят главата. Каранга сам няма да измисли всичко. И аз съм изпитвал подобни неща на гърба си.
Бразилецът не бива да забравя, че многото голове нямаше да ги вкара без помощта на съотборниците си. Освен това му беше спокойно, защото нямаше сериозна конкуренция. Кубемба не успя да създаде такава, сега се очаква от Бланко да е по-равностоен.
Трябва да се отбележи, че клубът действа доста добре със селекцията. От много време не се е случвало ЦСКА да стартира подготовка с три попълнения, а и те са с добри визитки. Особено Жеферсон -да си на 23 и вече да имаш над 40 мача в елита на Бразилия и повиквателна за националния отбор говори, че разполагаш с качества. Оттук въпросът е да се адаптира бързо, но по всичко изглежда, че не е случаен футболист.
Раздялата с Кулма пък е напълно правилен ход. Един букет на летището за изпращане и това е. И много по-големи футболисти са минали и заминали през ЦСКА. Като не си вършиш добре работата, нямаш място на „Армията“. Не може да ти плащат солидна заплата и да си толкова непостоянен. Кулма един мач играеше добре, после три танцуваше Ганкиното. От футболистите на ЦСКА се изисква много повече. Но това сме го виждали и преди – особено при южноамериканците и африканците, които, като вкарат два-три гола, започват да си вярват в повече. Раздялата с Кулма е напълно логична.
Най-важното за ЦСКА обаче не са входящите и изходящите трансфери, а евентуалното участие в евротурнирите още този сезон. Иначе клубът като организация и дисциплина върви перфектно. Получи и няколко добри новини за началото на годината начело с договора за базите. Чета, че се подготвя и сериозно отбелязване на юбилея. За първи път от години в клуба се гледа в перспектива. ЦСКА отново се изправя на краката си, а златен дубъл навръх юбилея би бил най-добрият подарък за привържениците.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 15 яну 2018 12:22

За Кулма е адски прав!
Той играеше на ниво само когато си пожелаеше. 8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта