Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот boabbb » 10 ное 2017 09:45

От изброените от Кольо играчи, точно Кулма ми се струва, че е нужен и играе сравнително стабилно. Меркадо е с едната физика и повече на желание, отколкото на умения :lol: Кубемба само е голям ... това му е плюса, пълни терена, дето се вика :mrgreen: Лое прилича на голямо шимпанзе, а уменията му с топка в крака са даже по зле от първообраза :lol: "Комара" какво да го коментирам - муха без глава в 95% от времето ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9076
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Soulen » 10 ное 2017 10:09

7 милиона за Каранга са си супер оферта, ако е истина. Дано реализирате продажба на висока цена, такива продажби са добри за бг първенството, особено ако играчите след това се наложат в отборите си.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот boabbb » 10 ное 2017 10:21

Soulen написа:7 милиона за Каранга са си супер оферта, ако е истина. Дано реализирате продажба на висока цена, такива продажби са добри за бг първенството, особено ако играчите след това се наложат в отборите си.


Сега гледам спекулации за Палас и УБА ... Ако Палас наистина ще шитнат Бентеке на Челси, може да изскочи нещо от тоя храст :roll: Докато в УБА да се бори с Рондон е малко трудно :| Много тича и пресира, в Англия ще го харесат бързо такъв играч 8-) Лошото е, че Палас са фаворит за надолу ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот trokadero_ » 10 ное 2017 11:06

Най-много 1-2 играча да се вземат през зимата. Повече не е необходимо.
Иначе Каранга и Меркадо трябва да останат и то задължително.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9076
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Soulen » 10 ное 2017 11:07

boabbb написа:
Soulen написа:7 милиона за Каранга са си супер оферта, ако е истина. Дано реализирате продажба на висока цена, такива продажби са добри за бг първенството, особено ако играчите след това се наложат в отборите си.


Сега гледам спекулации за Палас и УБА ... Ако Палас наистина ще шитнат Бентеке на Челси, може да изскочи нещо от тоя храст :roll: Докато в УБА да се бори с Рондон е малко трудно :| Много тича и пресира, в Англия ще го харесат бързо такъв играч 8-) Лошото е, че Палас са фаворит за надолу ...

Е не с лошото де, Бентеке в Челси :mrgreen:

Дръжте си го по-добре тогава :lol:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот ivan56 » 10 ное 2017 12:35

Ако наистина Гришата иска да е конкурентен на Домуса, едва ли ще се раздели с Каранга.
Лично за мен, това ви е играча на който се гради всичко, и с още един такъв като него, нападението ви става ударно.
Поне за мен ако изобщо се продава, ще е по добре през лятото, първо че ще вкара още голове, и второ, ще стане ясно дали има някакви шансове за ЕКТ.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот boabbb » 10 ное 2017 13:00

ivan56 написа:Ако наистина Гришата иска да е конкурентен на Домуса, едва ли ще се раздели с Каранга.
Лично за мен, това ви е играча на който се гради всичко, и с още един такъв като него, нападението ви става ударно.
Поне за мен ако изобщо се продава, ще е по добре през лятото, първо че ще вкара още голове, и второ, ще стане ясно дали има някакви шансове за ЕКТ.


Тая работа с ЕКТ няма да я бъде, от мен да знаеш :lol: Поне докато не се откупи окончателно емблемата ... Лафовете на Стойкас за подадените искове и се чакало решение ми звучи малко като финансовите операции на Лупарата, дето без да даваме нищо, дълга пада от 38 на 20 млн. лева :lol: :lol: :lol: Иначе наистина е по-добре да не се продава и няй-вероятно така ще стане.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23771
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот delqnski47 » 10 ное 2017 13:41

boabbb написа:
ivan56 написа:Ако наистина Гришата иска да е конкурентен на Домуса, едва ли ще се раздели с Каранга.
Лично за мен, това ви е играча на който се гради всичко, и с още един такъв като него, нападението ви става ударно.
Поне за мен ако изобщо се продава, ще е по добре през лятото, първо че ще вкара още голове, и второ, ще стане ясно дали има някакви шансове за ЕКТ.


Тая работа с ЕКТ няма да я бъде, от мен да знаеш :lol: Поне докато не се откупи окончателно емблемата ... Лафовете на Стойкас за подадените искове и се чакало решение ми звучи малко като финансовите операции на Лупарата, дето без да даваме нищо, дълга пада от 38 на 20 млн. лева :lol: :lol: :lol: Иначе наистина е по-добре да не се продава и няй-вероятно така ще стане.

Ако и тая година ще цъкаме за здраве и ще има само ''бой над говедата'' и ''бой над делиормана'' няма никъв смисъл да го задържаме. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 10 ное 2017 13:53

boabbb написа:Много пари са за Каранга - чак не ми се вярва, поне за сега :roll: Ако Бенфика се навият за предварителен договор за от лятото - ОК 8-) Колкото до Меркадо - за мен едни гол няма да скрие неговата некадърност по принцип, така че директно да го изпращат :|

И аз мисля, че цената е надвишена, но ако е вярна да отиде при тях през лятото.
Днес чета, че Каранга щял да ходи във Вл, а не в Бенфика.
Колкото до Меркадо ми се струва, че ще развие своя потенциал и да не бързаме да го критикуваме.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 10 ное 2017 14:01

k_oleto написа:Според мен обаче селекция не ни е нужна.
Ако няма да играем в ЕКТ - просто няма смисъл

Ние и сега имаме нови играчи:

1. Раул Лое - видяхме го, че има физика. Човека е дошъл без подговка и според мен ще можем да преценим що за стока е след нова година. Но се явява реално нов играч
2. Енрике Рафаел - този е обратното на Лое и е в категория "комар" До тук се отличи с честите си травми. За него също мисля, че ще си проличи става или не - след НГ
3. Алберг - точно на тази позиция имаме нужда от подсилване. Добър ход на ръководството. Оства да го видим и дали бива или не.

НЕНУЖНИ:
Кубемба; Меркадо; Кулма.
Ако се отървем от някой от горните -реално трябва да мислим за селекция, но ако си играят при нас - просто няма нужда от още хора

От тези, които си изброил, че трябва да напуснат ще размена Кулма с Десподов.
Кулма ни е нужен, а Киро да го продават или да го дадат някъде под наем. 8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта