Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот защо » 09 ное 2017 18:04

Pichichi написа:След супер успешните трансфери на играчи от българския шампионат: Дембеле, Славчев, Кайсара за тези се
платиха сериозни суми. Напусналите звезди със свободни трансфери като Абало, Безяк, Ешпиньо- всичките
провал, си мисля че едва ли някой ще плати 7 млн. Е за играч от шампионата пък ако ще и 50 гола да вкара!

Нормалните хора, да не говорим за Бенфика, не купуват по слухове, статистики и клипчета, като някои тука. А и 7 млн не са много за нападател, от големите първенства за такива пари можеш да вземеш някой в залеза на кариерата си или който никога не е впечатлявал с нещо, а Каранга не е играл в Европа и има шанс да става нещо от него. Това е схемата, отбори като ЦСКА следят малките отбори в Бразилия (примерно), такива като Бенфика - такива като ЦСКА, а Реал М - такива като Бенфика, а не като Парана.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 09 ное 2017 18:09

Колко измислици ще има за Каранга до края на трансферния прозорец, направо не ми се мисли!
Надявам се, че ще остане до края на шампионата и няма да си тръгне през зимата.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот amoros » 09 ное 2017 18:53

След бомбите от 250 и 150 мил евро за Неймар и Дембеле пазарът е полудял. Каранага е класен нападател играе във всички фази на играта.При добри центрирания към него бележи редовно. Играта с глава определено е силната му страна,такъв играч е богатство за отбора в който играе.7 милиона е сериозна сума ,но нищо чудно да е реална.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот delqnski47 » 09 ное 2017 20:14

Ако тия 7 милки са истина,продажбата трябва да стане факт,колкото и да ми е кофти да го кажа!Всичко друго ще е грешка!Стойчо,Вили и Краси ще намерят някой друг Каранга във втора лига на Бразилия и това е.Няма незаменими хора!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 09 ное 2017 20:24

delqnski47 написа:Ако тия 7 милки са истина,продажбата трябва да стане факт,колкото и да ми е кофти да го кажа!Всичко друго ще е грешка!Стойчо,Вили и Краси ще намерят някой друг Каранга във втора лига на Бразилия и това е.Няма незаменими хора!

Прав си, че няма незаменими хора, но ми се струва, че 7 млн. е надвишена много.
Да не го продадат за макс 2-3 млн. и да си пишат само такава космическа цифра.
:oops:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Teo » 09 ное 2017 20:41

delqnski47 написа:Ако тия 7 милки са истина,продажбата трябва да стане факт,колкото и да ми е кофти да го кажа!Всичко друго ще е грешка!Стойчо,Вили и Краси ще намерят някой друг Каранга във втора лига на Бразилия и това е.Няма незаменими хора!


Ако дават 7 милиона наистина нека да го взимат, ние ще купим Мораеш! 8-)
@ Без пазарлъци... или дават 7 милиона или си остава при нас!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 09 ное 2017 22:48

7 милиона за играч от.. Първа лига са много пари, ако ще и да е топ реализатор до момента. Особено ако съответния футболист не е играл с настоящия си отбор в ЕКТ, да е показал, че не къса мрежи само в българското първенство. Че то Лудогорец трудно взима мултимилионни суми за играчи, поиграли в ЕКТ и малко или много видяни от Европа. Е, верно че там и лакомията на Домуса изигра роля.

Не че Бенфика нямат тия пари, но ще е истински удар ако те бъдат взети за Каранга. Не за друго, такъв ни е шампионата.

Макар че ако ГГ иска да гони титла и да поддържа отбор, готов един ден да пробива в ЕКТ.. кой знае, такива като Каранга му трябват. А човека е първа година на Армията (за Каранга ми е думата), още време ще мине преди да му стане тясно или скучно на Армията.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24526
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот boabbb » 10 ное 2017 08:38

Много пари са за Каранга - чак не ми се вярва, поне за сега :roll: Ако Бенфика се навият за предварителен договор за от лятото - ОК 8-) Колкото до Меркадо - за мен едни гол няма да скрие неговата некадърност по принцип, така че директно да го изпращат :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот k_oleto » 10 ное 2017 08:57

Възможна е сумата. Не мисля, че е по-слаб от Кафу ?

Освен това и статистиката му е повече от добра. Наистина има два много силни коза: Играта с глава и това, че за тази си височина тича и пресира.
Техника..........според мен по-скромно, дори бих казъл, че за бразилец е неприлично спънат

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот k_oleto » 10 ное 2017 09:09

Според мен обаче селекция не ни е нужна.
Ако няма да играем в ЕКТ - просто няма смисъл

Ние и сега имаме нови играчи:

1. Раул Лое - видяхме го, че има физика. Човека е дошъл без подговка и според мен ще можем да преценим що за стока е след нова година. Но се явява реално нов играч
2. Енрике Рафаел - този е обратното на Лое и е в категория "комар" До тук се отличи с честите си травми. За него също мисля, че ще си проличи става или не - след НГ
3. Алберг - точно на тази позиция имаме нужда от подсилване. Добър ход на ръководството. Оства да го видим и дали бива или не.

НЕНУЖНИ:
Кубемба; Меркадо; Кулма.
Ако се отървем от някой от горните -реално трябва да мислим за селекция, но ако си играят при нас - просто няма нужда от още хора


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E и 64 госта