Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот Ozzimozzi » 21 сеп 2017 18:50

В никакъв случай не бива да подценяваме мача. Днес Лудогорец явно подцениха мача и се измъчиха срещу Оборище.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот boti4eli » 22 сеп 2017 07:25

Много надъхани хора тука! 5, 6 гола за нищо ги нямате, ама да видим. Онзи приятелски мач дето го играхме и паднахме с 6:0 не се уморихте за пример да го давате, но ЦСКА - София няма нищо общо с онова ЦСКА, нито като състав, нито като начин на игра. Мисля, че само Божо Чорбата сте взели и това е. Постарали сте се също гледам да слагате и цифри в името на отбора ни, ама бъдете коректни докрай. Мисля играем с ЦСКА – София. И понеже много ги разбирате нещата, само да попитам, че ми е интересно. Г.Г. плати ли за емблемата или пак така по тъча лекинко? И също, какво стана с базите, въпросния господин притежава ли ги вече? Нищо не се говори по въпроса.

Потребителски аватар
Red32
Мнения: 101
Регистриран на: 05 сеп 2017 16:59

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот Red32 » 22 сеп 2017 07:45

boti4eli написа:Много надъхани хора тука! 5, 6 гола за нищо ги нямате, ама да видим. Онзи приятелски мач дето го играхме и паднахме с 6:0 не се уморихте за пример да го давате, но ЦСКА - София няма нищо общо с онова ЦСКА, нито като състав, нито като начин на игра. Мисля, че само Божо Чорбата сте взели и това е. Постарали сте се също гледам да слагате и цифри в името на отбора ни, ама бъдете коректни докрай. Мисля играем с ЦСКА – София. И понеже много ги разбирате нещата, само да попитам, че ми е интересно. Г.Г. плати ли за емблемата или пак така по тъча лекинко? И също, какво стана с базите, въпросния господин притежава ли ги вече? Нищо не се говори по въпроса.


Не е тук темата за емблемата. Пише на много места защо още не е започнало плащането. Хората са казали - чети! А относно мача, ако паднете с 1:0, по-малко ли ще те боли ;)

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот boti4eli » 22 сеп 2017 07:58

Да, ако паднем с 1:0 ще се чувствам много по-добре, благодаря за загрижеността. Просто ни е много зле головата разлика, та заради това. И ако може някой линк за плащането, че може би не знам къде да търся. Благодаря за съвета, въпреки всичко, ще се постарая да чета повече, щом така са казали хората.

tochavos
Мнения: 329
Регистриран на: 25 юни 2009 14:29
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот tochavos » 22 сеп 2017 08:20

boti4eli написа:Да, ако паднем с 1:0 ще се чувствам много по-добре, благодаря за загрижеността. Просто ни е много зле головата разлика, та заради това. И ако може някой линк за плащането, че може би не знам къде да търся. Благодаря за съвета, въпреки всичко, ще се постарая да чета повече, щом така са казали хората.

Хората тук са просто реалисти. Имайки предвид представянето на двата отбора на футболния терен до тук в шампионата, всичко друго от загуба на Дунав 2010 с 2-3 гола разлика ще е изненада. А това, че може би не знаеш къде да търсиш, си е твой проблем и никой нема да седне да ти го разреши. Дерзай.


Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот Sisi 1914 » 22 сеп 2017 11:16

1:0
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10177
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот CSKA 78 » 22 сеп 2017 11:18

boti4eli написа:Много надъхани хора тука! 5, 6 гола за нищо ги нямате, ама да видим. Онзи приятелски мач дето го играхме и паднахме с 6:0 не се уморихте за пример да го давате, но ЦСКА - София няма нищо общо с онова ЦСКА, нито като състав, нито като начин на игра. Мисля, че само Божо Чорбата сте взели и това е. Постарали сте се също гледам да слагате и цифри в името на отбора ни, ама бъдете коректни докрай. Мисля играем с ЦСКА – София. И понеже много ги разбирате нещата, само да попитам, че ми е интересно. Г.Г. плати ли за емблемата или пак така по тъча лекинко? И също, какво стана с базите, въпросния господин притежава ли ги вече? Нищо не се говори по въпроса.


По-добре се притеснявай за твоя отбор, че сте се запътили към ВПЛ със страшна сила, както всъщност прогнозирах преди няколко месеца! А за мача с оглед на моментното състояние на двата отбора - резултат под 3:0 за ЦСКА, ще е голяма изненада! ;) :)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
Red32
Мнения: 101
Регистриран на: 05 сеп 2017 16:59

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот Red32 » 22 сеп 2017 13:04

Sisi 1914 написа:1:0

Сиси, ти да не видиш от русенеца, че при 1:0 по-малко ще боли и побърза да кажеш същата прогноза ;)

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига X кръг: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)

Мнениеот Sisi 1914 » 22 сеп 2017 13:17

Red32 написа:
Sisi 1914 написа:1:0

Сиси, ти да не видиш от русенеца, че при 1:0 по-малко ще боли и побърза да кажеш същата прогноза ;)

Въобще не съм гледала, какво е написал.
:mrgreen:
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot и 51 госта