5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот Red_Neck » 07 май 2017 22:19

гражданин от село написа:
BRF написа:Нормална победа!Честито на тези ,които се чувстват от ЦСКА!Отборът има класа!
Ага,очаквам коментарите ти за играта и съдийството!

Честно казано аз не смятам, че имаме класа.Неконкурентноспособни сме, както на външния, така и на вътрешния "пазар".

:mrgreen:
Колега, посочи ми един мач след зимната пауза, в който не сме надиграли противника!

Аз съм доволен от развитието на отбора. Голяма крачка напред спрямо есента.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12621
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот BRF » 07 май 2017 22:20

гражданин от село написа:
BRF написа:Нормална победа!Честито на тези ,които се чувстват от ЦСКА!Отборът има класа!
Ага,очаквам коментарите ти за играта и съдийството!

Честно казано аз не смятам, че имаме класа.Неконкурентноспособни сме, както на външния, така и на вътрешния "пазар".

Явно сме на различно мнение!Аз виждам израстване в абсолютно всички футболисти,а и като отбор!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот гражданин от село » 07 май 2017 22:21

[offtopic]Фатмако най-сетне е уредил сино у А група! :mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12621
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот BRF » 07 май 2017 22:21

nitro77 написа:
onegavon написа:Кой сега е съдийски отбор? Гела ви докара и съдии!

Хайде да ти припомня какво беше през есента, когато другарят Железов направи и невъзможното, за да ви подсигури още в началото на мача.

Хайде да не припомняш нищо!Ако ще казваш нещо за мача-давай!Отборът ти не може да се противопостави на ЦСКА!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот гражданин от село » 07 май 2017 22:22

BRF написа:
гражданин от село написа:
BRF написа:Нормална победа!Честито на тези ,които се чувстват от ЦСКА!Отборът има класа!
Ага,очаквам коментарите ти за играта и съдийството!

Честно казано аз не смятам, че имаме класа.Неконкурентноспособни сме, както на външния, така и на вътрешния "пазар".

Явно сме на различно мнение!Аз виждам израстване в абсолютно всички футболисти,а и като отбор!

Разни хара - разни идеали. :)

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот HardWork » 07 май 2017 22:22

гражданин от село написа:Много пропуски, недъгави удари от идеални позиции( направиха вратаря им герой :) ), лош синхрон и координация( провалихме си поне 4-5 перфектни контри).Затвърждава се мнението ми, че само Бумал, Каранга и Кулма( с удловности и ако не го продадем) имат място в от чужденците в отбора, всичко друго е баластра.Меркадо и Кумемба са малко по-добри от Греги Акселрод. :lol:

Пинто ни е един от най - силните играчи! Той е диригента в центъра! Пропуснал си го, при изброяването на тези които имат място в отбора от чужденците! Меркадо е прекалено рано да го отписваме. Момчето е под наем и спокойно можем да го задържим до зимата, когато му изтича наема. Симао игра добре последните 2 мача, отсъствието на Бумал не се осети, което ме кара да му дам шанс. Арсенио не показва нужната класа, същото важи и за Руй Педро. Кубемба много се старае, но към момента не показва нужните качества. Според мен трябва да се търсят отбори на Арсенио, Перез, Руй Педро и Кубемба, останалите чужденци можем да ги задържим до зимата ;) .

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот Mitata » 07 май 2017 22:23

Хубава победа след добра игра, за съжаление пред малко публика.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12621
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот BRF » 07 май 2017 22:23

гражданин от село написа:
BRF написа:
гражданин от село написа:
BRF написа:Нормална победа!Честито на тези ,които се чувстват от ЦСКА!Отборът има класа!
Ага,очаквам коментарите ти за играта и съдийството!

Честно казано аз не смятам, че имаме класа.Неконкурентноспособни сме, както на външния, така и на вътрешния "пазар".

Явно сме на различно мнение!Аз виждам израстване в абсолютно всички футболисти,а и като отбор!

Разни хара - разни идеали. :)

Факт! :)

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот gihuelo » 07 май 2017 22:26

Последните десет мача имаме по 10 чисти положения на мач независимо срещу кого играем! Черните започват все по-добре да играят!Каранга ще вкарва още повече ,още един класен нападател и нещата стават страшни за другите . Единствено Лудогорец е по-класен отбор от нас , но там знаем за какви пари са купени бразилците.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот nitro77 » 07 май 2017 22:29

BRF написа:
nitro77 написа:
onegavon написа:Кой сега е съдийски отбор? Гела ви докара и съдии!

Хайде да ти припомня какво беше през есента, когато другарят Железов направи и невъзможното, за да ви подсигури още в началото на мача.

Хайде да не припомняш нищо!Ако ще казваш нещо за мача-давай!Отборът ти не може да се противопостави на ЦСКА!

За мача - нищо неочаквано. Заслужено победихте. Припомних предния мач в София между двата отбора, за да разберете какво ни беше на нас, след като бяхме несправедливо ощетени. Днес поне отсъжданията не повлияха на крайния изход, докато тогава - несправедливото изгонване на играч в началото на мача определено повлия.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта