Кирил Десподов - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот trokadero_ » 27 ное 2017 19:43

Браво на Кирето !

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Skywalker » 28 ное 2017 01:56

Страхотни качества, но действа малко пренавито. Ако е малко по-хладнокръвен пред гола, би бил единия от водещите реализатори за ЦСКА.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот шивача » 28 ное 2017 08:48

Киро си има проблеми със Стамен, поне така ми изглежда на мен. Нямам друго обяснение, на какво отгоре ще дава шансове на кувебма и меркадо, а Киро да е пейка. В Ловеч си играеше предимно отляво и на върха на атаката, тук е забит отдясно и пак се справя момчето. Неслучайно Милчо е наказан за лоша дисциплина, щото момчето вероятно е попитало, що кубемба е първа резерва, а той даже и в групата не влиза. И тоя смешен меркадо ще го налагат, та той гледа точно като сърне преди да го застрелят.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот sin4ec » 28 ное 2017 19:44

шивача написа:Киро си има проблеми със Стамен, поне така ми изглежда на мен. Нямам друго обяснение, на какво отгоре ще дава шансове на кувебма и меркадо, а Киро да е пейка. В Ловеч си играеше предимно отляво и на върха на атаката, тук е забит отдясно и пак се справя момчето. Неслучайно Милчо е наказан за лоша дисциплина, щото момчето вероятно е попитало, що кубемба е първа резерва, а той даже и в групата не влиза. И тоя смешен меркадо ще го налагат, та той гледа точно като сърне преди да го застрелят.

Аз също недоумявам защо се пускат тия маймунеци...колкото до това, че е вдясно-това само му дава опит и плюсове. В съвременния футбол едно крило трябва да играе и на двата фланга с еднакъв успех. Такива като "...ама там не ми е удобно "-в махалата!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23641
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот delqnski47 » 28 ное 2017 21:21

sin4ec написа:
шивача написа:Киро си има проблеми със Стамен, поне така ми изглежда на мен. Нямам друго обяснение, на какво отгоре ще дава шансове на кувебма и меркадо, а Киро да е пейка. В Ловеч си играеше предимно отляво и на върха на атаката, тук е забит отдясно и пак се справя момчето. Неслучайно Милчо е наказан за лоша дисциплина, щото момчето вероятно е попитало, що кубемба е първа резерва, а той даже и в групата не влиза. И тоя смешен меркадо ще го налагат, та той гледа точно като сърне преди да го застрелят.

Аз също недоумявам защо се пускат тия маймунеци...колкото до това, че е вдясно-това само му дава опит и плюсове. В съвременния футбол едно крило трябва да играе и на двата фланга с еднакъв успех. Такива като "...ама там не ми е удобно "-в махалата!

Абе така е,ама нали търсим максимална производителност.А нашите играчи в БГ не са универсални и трябва да го приемем този факт.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот защо » 28 ное 2017 21:35

Това са идеите на Роси - от мен схемата, а вие трябва да можете да играете, където ви сложа. Не е от най-успешните треньори засега, ама може да е визионер и това да е модата на бъдещето. И Кройф веднъж беше сложил Ицо отдясно, ама само веднъж и за майтап - да му покаже колко още има да учи. Фъргюсън го правеше насериозно и успя да не получи нищо от футболисти като Верон и Форлан, ако имаш неговия бюджет, можеш да си позволиш да се носиш по твойта мода.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот GOLEADOR » 28 ное 2017 21:59

Ако Стамен залага повече на Десподов - няма да сгреши.Надявам се срещу Септември отново да е титуляр и пак да вкара някое голче. :) :) :)

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот шивача » 28 ное 2017 22:03

sin4ec написа:
шивача написа:Киро си има проблеми със Стамен, поне така ми изглежда на мен. Нямам друго обяснение, на какво отгоре ще дава шансове на кувебма и меркадо, а Киро да е пейка. В Ловеч си играеше предимно отляво и на върха на атаката, тук е забит отдясно и пак се справя момчето. Неслучайно Милчо е наказан за лоша дисциплина, щото момчето вероятно е попитало, що кубемба е първа резерва, а той даже и в групата не влиза. И тоя смешен меркадо ще го налагат, та той гледа точно като сърне преди да го застрелят.

Аз също недоумявам защо се пускат тия маймунеци...колкото до това, че е вдясно-това само му дава опит и плюсове. В съвременния футбол едно крило трябва да играе и на двата фланга с еднакъв успех. Такива като "...ама там не ми е удобно "-в махалата!

По принцип добре, ама дори Меси и Роналдо не си сменят позициите по терена. Я си представи Меркадо да иде вдясно :mrgreen: Тоя клоун у ляво е смешен, вдясно ще е пълна трагедия. Понякога(май почти винаги) имам чувството, че Бг треньорите копират от видяното от запада и го правят наизуст. На мен лично би ми било много интересно някой от малоумните ни журналисти да попита Стамен или някой друг- защо в еди си коя минута крилата си смениха позициите? Или друго смешно ми става, когато вади ляв бек, пуска дясно крило и връща крилото на бека и последния да затвори вратата.....Да се обосноват!!!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Sisi 1914 » 03 дек 2017 19:23

Десподов се разигра в последните няколко мача и днес го потвърди с попадението, което отбеляза.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот шивача » 10 дек 2017 20:40

ако на Киро му бяха дали времето на кубемба и меркадо, вместо да търка пейката сега щеше да е втори в голмайсторската класация. Дано и слепите прогледнат.........дано и се махне от България, да му се кефя на макс!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта