23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Beladona » 05 мар 2017 07:47

dreben23 написа:Поредният съмнителен мач в графата "вечно дерби"! Честито на лошите, те ще се борят за титлата, а ние ше си седим вкъщи и ше си шлюпкаме семки! :( :lol: Така е като ги жалим и шлюпкаме семки вкъщи, вместо да тренираме футбол! :mrgreen: От самото начало имах някакви съображения, че нашият треньор е по-слаб от предишни такива, когато биехме лошите и им правехме и серии, ами видя се и днес това мое притеснение. Иначе поредното несериозно футболно дерби и като резултат. Мен не могат да ме впечатлят футболни резултати, като игра беше доста добре, но като правиш отбор трябва си купиш и вратар. Не знам умишлено ли е това като прийом при нас, но винаги се получаваше следното нещо през всичките тези години откакто съществуваме като ЦСКА и това е още една добра причина да си припознаем отбора- имаме ли силен и могъщ вратар под рамката, нямаме полеви играчи, а имаме ли полеви играчи нямаме вратар! :lol: И май си е умишлено като се замисля по-добре, цял живот е това при нас. Знаете ли защо паднахме, защото освен че нямахме и вратар, нямахме и треньор. Стамен Белчев не е готов за отбор като ЦСКА, да, може да стане чуден специалист в бъдеще от него, но не взе големия мач, защото такъв мач го взимат само сериозни треньори, а той има слабости във футболчето! Не става, нашите трябва да разберат, че трябват сериозни футболни имена да ни водят, иначе само ше си шлюпкаме семки. :) Иначе доста добри играчи има в ЦСКА според мен, но слабите ни треньори се провалиха в един спечелен мач. Прекаленото самочувствие ни изигра лоша шега, да запретват ръкави и да работят, защото точковата разлика е повече от убийствена. Чупим всякакви рекорди по лоши резултати за всички времена! Защо го казвам това нещо, ами защото и Лудогорец не става, слаби са ми дори те, а разликата продължава да се увеличава, това е срамно! :(


Левски ше се бори за титлата ?! Ти гъби ли си ял ?! Нали на Лудогорец трябва да им падне самолета преди тва .....

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Mitata » 05 мар 2017 07:50

Beladona написа:
Левски ше се бори за титлата ?! Ти гъби ли си ял ?! Нали на Лудогорец трябва да им падне самолета преди тва .....


Левскарче, що се правиш на цесекар? Отдалеч се вижда, че си син и в костите.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Achtung_Juden » 05 мар 2017 11:48

Как пък всеки път като бием бившия ви любим отбор, сега и новия, все ви е съмнително. Ебати жалките...
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот amoros » 05 мар 2017 12:01

Това ,че сме загубили не толкова страшно ,навиха се и играха на ръба и биха .Яд ме е ,че недоразумения като Борето и Митов се правят на велики.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Old_death » 05 мар 2017 12:28

Ще започна с уговорката , че не съм чел всички коментари , но ми е интересно защо не видях никаква публикация за удара в главата на Симао с камък , хвърлен от публиката ? Това вече нормално ли стана по стадионите ?
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Teo » 05 мар 2017 12:31

Achtung_Juden написа:Как пък всеки път като бием бившия ви любим отбор, сега и новия, все ви е съмнително. Ебати жалките...


Такива дузпи само в Подуяне може се свират като вчерашната... аре бягай от тука!
@ Вие от игра гол не може да ни вкарате, а си водите съдията да ви взима мачовете бе хахаххахахахаха

ПП Даже по едно време не можехте да ходите е... не сте слаби, а сте трагични!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Кашчей » 05 мар 2017 12:51

Teo написа:
Achtung_Juden написа:Как пък всеки път като бием бившия ви любим отбор, сега и новия, все ви е съмнително. Ебати жалките...


Такива дузпи само в Подуяне може се свират като вчерашната... аре бягай от тука!
@ Вие от игра гол не може да ни вкарате, а си водите съдията да ви взима мачовете бе хахаххахахахаха

ПП Даже по едно време не можехте да ходите е... не сте слаби, а сте трагични!


Щото вашите са кристално чисти, нали..и бягате, като моторетки..или като изоглавени коне-без мисъл в главата. Ако не бяхте изгонили Преслав можеше пак да си изкара някоя Велизарка :mrgreen: :twisted:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Beladona » 05 мар 2017 13:23

Аре бе , на кви се праите , Ники Жадното ви разкри .... бие си ги Литекс , нема проблеми ...хахахаха ! Обичам го тоя сладур !

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Teo » 05 мар 2017 13:26

Beladona написа:Аре бе , на кви се праите , Ники Жадното ви разкри .... бие си ги Литекс , нема проблеми ...хахахаха ! Обичам го тоя сладур !


Бий чорбата по главата цял мач, но иначе играем с Литекс хахахахаххахахах
Жестока шизофрения е настъпила в сектор Б, а неграмотността е взела връхна точна! хахахахха
Щом и дивизията се върнаха нещата отиват към поп, свещи и ковчег. ххахахаах
@ Беладона днеска ще имате ли 30 човека в Люлин?!

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Skywalker » 05 мар 2017 13:30

Няма значение. Загубихме в резултата, но играта и борбата я имаме. За това съм спокоен и една загуба не ми влияе. Белчев е добър треньор. Да му мислят подуенските, че не ги виждам с тази игра :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта