20 кръг Черно Море - ЦСКА-София FT 0:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 20 кръг Черно Море - ЦСКА FT 0:2

Мнениеот redhooligan » 19 фев 2017 18:41

Ozzimozzi написа:
redhooligan написа:
Долно уйно написа:Кулма блъсна без топка играч на Черно море в гръб, като топката отдавна я нямаше при тях, удара беше умишлен и съдията му показа единствено жълт картон.

Като пуснат пълен запис на мача ще видиш положението отново, за момента никой не го е вкарал в репортажите, които са публикували от мача.

Това е описание на ситуацията в Нов спорт:
Густаво Кулма получава жълт картон за нарушение без топка, като блъсна съперник без видима причина


А да. Спомням си я тази ситуация! Бях я забравил ;) Ами така е преценил Сватбата! Не е като ние да не сме били ощетявани и обратното, което може да се каже за още няколко отбора в България!

Трябва да видя репортажа с тази ситуация, но пак казвам, че на мен ми се стори преиграване на първо четене. Все тая след като не е бил изгонен. Ако това, че Кулма беше близо до гонене е накарало Стамен да пусне Десподов на негово място, то цялата ситуация е била в полза на ЦСКА.


Ами и аз трябва да видя . Мисля че наистина Кулма го избута или го спъна. Не знам точно. Имаше нещо,но вече е във историята. Продължаваме напред! :)
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 20 кръг Черно Море - ЦСКА-София FT 0:2

Мнениеот гражданин от село » 19 фев 2017 18:42

Първи мач след паузата с/у неудобен съперник и победа - добро начало.Разбира се има още много да се желае, но ми се струва, че се развиваме в правилна посока.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 20 кръг Черно Море - ЦСКА-София FT 0:2

Мнениеот Mitata » 19 фев 2017 19:15

Отборът може много повече. Слаба игра през първото полувреме, през второто футболистите на ЧМ се умориха и се възползвахме.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
bluelagoon_1914
Мнения: 43
Регистриран на: 12 яну 2017 14:40

Re: 20 кръг Черно Море - ЦСКА-София FT 0:2

Мнениеот bluelagoon_1914 » 20 фев 2017 11:50

Уцелих резултата :). Тази бездарна трупа на Гонзо ,цял мач не знаеше какво прави по терена. Типичния за тях футбол ,който трите им фена заслужават. Сигурно е имало рязане на вени на трета буна :).
Ти си знаеш какво си...... ;)

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 20 кръг Черно Море - ЦСКА-София FT 0:2

Мнениеот guglata » 20 фев 2017 13:40

"Колкото по-тъп си толкова повече ти личи,рапанчо!"

Не знам защо си се нарекъл рапанчо, може да ти е истинското име, но добре си се определил :lol: личи ти отдалеч.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: 20 кръг Черно Море - ЦСКА-София FT 0:2

Мнениеот Old_death » 20 фев 2017 21:06


Предварително се знаеше, че този мач ще бъде тежък и почти отписан.
Но нашите момчета не се уплашиха и влязоха без страх в битката, в това число и в преките физически сблъсъци. Отбраната и Китанов се справиха добре и не допуснаха гол. Индивидуалните грешки бяха силно намалени, а набеденият за вечен грешник Перес се бореше като лъв заедно със своите колеги. В началото наложихме тотална преса в полето на противника и силно разстроихме играта му. Впоследствие изтеглихме първия защитен рубеж по-назад, с което създадохме и възможност за бързи контраатаки. Такива имаше, в това число и с красиви извеждащи пасове от дълбочина. Трябва да отдадем заслуженото и на черноморци, които показаха добра постройка и сработеност и в защита и в средата на терена. Това ни затрудни силно, но не ни отчая. Постепенно през второто полувреме от минута на минута натискът ни се засилваше, показахме добра физическа подготовка, а и психически издържахме на натиска на неумолимо изтичащото време. Противникът просто нямаше как да устои и головете дойдоха. Направените навреме смени със свежи и надъхани за изява играчи също допринесоха за това. Не обичам да деля играчите и е ясно, че победата е заслуга на целия отбор, но не мога да се сдържа и да не кажа: Браво на Десподов!
Независимо, че от дългосрочна гледна точка този мач не бе решаващ, защото, както отдавна съм казал, мястото в тройката ни е сигурно и е важно развитието на отбора за догодина, победата бе много добре дошла за самочувствието и атмосферата в отбора, за авторитета на треньора и осигуряване на спокойствие около клуба. Тук слагам и тези привърженици, които нямат моите и на другите запалянковци от моето поколение железни нерви и непоколебима вяра в бъдещето, и се нуждаеха от кураж и стимул да идват по-масово на стадиона.
Вижда се, че отборът има сериозен потенциал. Много ми се иска ние, привържениците, да проявим зрялост, да не създаваме напрежение и натиск и да помогнем в спокойна обстановка този потенциал да бъде развит. Добрите дни предстоят.
Честита победа!


Коментар на един истински армеец , след който няма какво да се добави !
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 20 кръг Черно Море - ЦСКА-София |19.02| 12:30ч.

Мнениеот BRF » 24 фев 2017 09:04

Долно уйно написа:След 70-тата минута с оглед кадровите проблеми, Черно море просто сдадоха фронта.
Това неоправдава Сватбата, че спести задължителен червен картон на Кулма, както и страничния съдия, който вдигна засада на откъсващ се играч на ЦСКА-София, а такава нямаше

:o Нали обясняваше,че Сватбата го пратили да ни пореже :lol: !??!Дали осъзнаваш колко си зле?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта