ЦСКА-София - Верея FT 1:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот Red_Neck » 27 ное 2016 21:39

W84me написа:
Red_Neck написа:
sin4ec написа:Абсолютна глупост беше феновете да псуват като шебеци треньора, той сам вижда, че не вървят нещата. Да, сбърка, държа се на моменти арогантно. Но пое тима в тежък момент с идеята да направи нещо. Не му се получи, но не заслужава подобно гнусно отношение.

Ти па си последният левскар, дето може да дава наклон на нашите фенове кой и защо да псуват. Знаеш защо....

Ти пък си първия припознавач, дето се хвърля на амбразурата за Ганчев. Аз се питам друго - кога феновете на Литекс станаха толкова взискателни към отбора си? Защото това на терена не е нищо повече от ЛИТЕКС!

Под нивото на форума си да те репликирам.... На бас, че не си гледал мача.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот Teo » 27 ное 2016 21:40

Приключвам емоционалния ден... отивам гледам бен-шнур. :lol:
Студ, нищо не играем, нерви... аре стига толкова!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23084
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот W84me » 27 ное 2016 21:43

Red_Neck написа:Под нивото на форума си да те репликирам.... На бас, че не си гледал мача.

Гледах второто полувреме. Видях един съдия, който беше готов да свири всяко падане в наказателното поле на Верея. Единият лебед даже го свирна, ама добре, че страничния излезе читав. Отделно първото полувреме пропусната 100% дузпа за Верея. Какво имаш да добавиш за този мач?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот sin4ec » 27 ное 2016 21:48

Red_Neck написа:
sin4ec написа:Абсолютна глупост беше феновете да псуват като шебеци треньора, той сам вижда, че не вървят нещата. Да, сбърка, държа се на моменти арогантно. Но пое тима в тежък момент с идеята да направи нещо. Не му се получи, но не заслужава подобно гнусно отношение.

Ти па си последният левскар, дето може да дава наклон на нашите фенове кой и защо да псуват. Знаеш защо....

Ти па си последния, дето може на мен да ми дава наклон за каквото и да било!
Аз на никого не давам наклон, а изказвам мнение за видяното. Ако на някой не му харесва-ще си го преместя в другия крачол. Много дуднахте за 800-те човека на Герена с Морето, ама днес нямахте и 600 на Армията. Толкоз!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот sin4ec » 27 ное 2016 21:50

Teo написа:Приключвам емоционалния ден... отивам гледам бен-шнур. :lol:
Студ, нищо не играем, нерви... аре стига толкова!

Голям праз. То всички нищо не играят, вие с какво сте различни? Поне сте сред малкото, дето опитаха да играят с Лц, че повечето не си правят този труд и манкират ...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот GOLEADOR » 27 ное 2016 21:54

[center]Кратко и ясно:
Изображение[/center]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23750
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот delqnski47 » 27 ное 2016 21:56

Кашчей написа:
А стига бе! И това ЮЛ кое е сега, след като играчите и управата му са от Литекс, а феновете са от ЦСКА?
И още нещо.. к`во правим с епитетите, че ги гледам си стоят небутнати?!

Ма те може и от Марс да са.Тебе кво те бърка.Гледат се уменията,организацията и финансите в един отбор.И те са определящи за резултатите.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот petko.h.markov » 27 ное 2016 22:04

Защо се нервирате,че пишем тук.Вие двете точки си ги загубихте.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот гражданин от село » 27 ное 2016 22:05

Не знам дали бойкотират или толкова си могат.Симао ми доказа убедително например, че е пълно дърво, другите са малко над нивото на чужденците в отбори като Верея.Но ако Данчо беше треньор на място щеше да се види някакъв, макари бавен и малък прогрес в схема, игра и сработване.Щяхме да видим поне правилно позициониране и движение, опити за някакви заучени положения.Имаш двама ЦН, единия не във форма, ама другия ти носи победите, влизайки като резерва, ти ми пускаш крило като ЦН, а истинския го държиш на пейката.Разбрахме, че е специализирал в Англия, ама изглежда в някоя провинциална школа на ниво английски футбол от 70-те, където смисълът на играта е да стигнеш до флагчето отсреща и да центрираш.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот Red_Neck » 27 ное 2016 22:09

W84me написа:
Red_Neck написа:Под нивото на форума си да те репликирам.... На бас, че не си гледал мача.

Гледах второто полувреме. Видях един съдия, който беше готов да свири всяко падане в наказателното поле на Верея. Единият лебед даже го свирна, ама добре, че страничния излезе читав. Отделно първото полувреме пропусната 100% дузпа за Верея. Какво имаш да добавиш за този мач?

Гледал си на баба си килотите :)
При един ъглов, топката рикошира в ръка на защитник на Верея и ако толкоз е искал, щеше да свирне, но правилно подмина ситуацията.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта