Лудогорец - ЦСКА-София 5.11.2016, 15:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София 5.11.2016, 15:00

Мнениеот hd29 » 05 ное 2016 17:07

Това беше всичко друго,но не и футбол.Такъв брак в подаванията и в Б гр не може да се види.
Този Марселиньо не мога да разбера,защо продължава да играе по 90 мин.,като е очевидно пречи на отбора си.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София 5.11.2016, 15:00

Мнениеот alexdb » 05 ное 2016 17:08

IND написа:Не съм виждал друг отбор в този шампионат да тръгне да се надиграва с Лудогорец, висока преса и то успешна. Даже с човек по-малко мачкахме. Лично съм доволен от играта въпреки резултата.


Ми те Лудогорец след мача с Арсенал едва ходеха, но и на куц крак ви показаха, че за ЦСКА-София драмата ще е ще влезе ли в шестицата или не :mrgreen:

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София 5.11.2016, 15:00

Мнениеот Red Warrior » 05 ное 2016 17:09

Със съдийска клизма едвам до 2:1 - алал да ви е!
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
IND
Мнения: 215
Регистриран на: 14 юни 2016 19:31
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София 5.11.2016, 15:00

Мнениеот IND » 05 ное 2016 17:09

Долно уйно написа:
IND написа:Не съм виждал друг отбор в този шампионат да тръгне да се надиграва с Лудогорец, висока преса и то успешна. Даже с човек по-малко мачкахме. Лично съм доволен от играта въпреки резултата.

Пусни мача Дунав - Лудогорец и ще видиш, че не сте първите, а и те май и повече голове вкараха от вас.

Не съм гледал мача, но от репортажите до колкото си спомням имаше няколко от контри - като излезнат статистиките от този (владеене на топката и т.н.) може да направим сравнения.

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София 5.11.2016, 15:00

Мнениеот demon777 » 05 ное 2016 17:10

Долно уйно написа:
demon777 написа:
HardWork написа:Все пак треньора ни има качествата и опита на Дерменджиев!
Честито на Лудите, дано станат шампиони и тази година :P ... и САМО ЦСКА :mrgreen: :)



И къф треньор е дерменджиев?
Пуснето го в кой да е бг отбор без селекция и след месец е уволнен.
Справка си направи с другите два треньора на зелените

Кажи нещо за оня кълвач Бруно Рибейро, нали с добра селекция всеки може?
А и адски много народ изпуска момента, кой е помощник на Дерменджиев...
един от най-добрите и прогресиращи във футбола хора, човек който реално поддържаше академията на Литекс жива и т.н.



Кой е тоя рибейро? треньора на червените ли?
Той може само да говори и да обещава сбъркал е професията да става политик.

Сега не знам дали футболистите не харесват тренера и го саботират или той не може да ги надъха, но знам кой може.
Време е чичовото да заеме поста.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София 5.11.2016, 15:00

Мнениеот Red Warrior » 05 ное 2016 17:12

alexdb написа:
IND написа:Не съм виждал друг отбор в този шампионат да тръгне да се надиграва с Лудогорец, висока преса и то успешна. Даже с човек по-малко мачкахме. Лично съм доволен от играта въпреки резултата.


Ми те Лудогорец след мача с Арсенал едва ходеха, но и на куц крак ви показаха, че за ЦСКА-София драмата ще е ще влезе ли в шестицата или не :mrgreen:

При нас никой не се е нядявал в първата година след драмите от "В" група да сме шампиони. Виж вие пак ще ядете бахура за кой ли път. :mrgreen: Нас ще ни видиш след две селекции - тоест другия сезон. 8-)
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София 5.11.2016, 15:00

Мнениеот ММ1914 » 05 ное 2016 17:21

demon777 написа:
Долно уйно написа:
demon777 написа:
HardWork написа:Все пак треньора ни има качествата и опита на Дерменджиев!
Честито на Лудите, дано станат шампиони и тази година :P ... и САМО ЦСКА :mrgreen: :)



И къф треньор е дерменджиев?
Пуснето го в кой да е бг отбор без селекция и след месец е уволнен.
Справка си направи с другите два треньора на зелените

Кажи нещо за оня кълвач Бруно Рибейро, нали с добра селекция всеки може?
А и адски много народ изпуска момента, кой е помощник на Дерменджиев...
един от най-добрите и прогресиращи във футбола хора, човек който реално поддържаше академията на Литекс жива и т.н.



Кой е тоя рибейро? треньора на червените ли?
Той може само да говори и да обещава сбъркал е професията да става политик.

Сега не знам дали футболистите не харесват тренера и го саботират или той не може да ги надъха, но знам кой може.
Време е чичовото да заеме поста.

Пичага, я направи малко връзка със събитията от последната година. Стоичков и Пенев вече не са прителки, няма начин Пенев да ви е треньор сега. Разбира се това е само мое мнение.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София 5.11.2016, 15:00

Мнениеот Долно уйно » 05 ное 2016 17:21

Сина на баща си, колкото пъти съм слушал интервюта не е пропуснал да похвали отбора си в Румъния и да дава примери с него.

Преди секунди румънеску сам сподели, че това ще му е последния мач, макар и без да иска да го прави.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София 5.11.2016, 15:00

Мнениеот AN71 » 05 ное 2016 17:23

Не обичам да пиша в този форум ,но всички припознавачи да си пуснат пак мача и да видят ,че Лудогорец след червения картон спряха да играят и след това направихте някой смислени атаки иначе до тогава едно блъскане ръгане и изсипване на топки и тази игра ако ви харесва добре радвам се за вас :o :o :o С няколко думи добра тренировка за зелените за съжаление :( :(

kremi82
Мнения: 720
Регистриран на: 05 май 2015 12:10
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София 5.11.2016, 15:00

Мнениеот kremi82 » 05 ное 2016 17:24

Долно уйно написа:Сина на баща си, колкото пъти съм слушал интервюта не е пропуснал да похвали отбора си в Румъния и да дава примери с него.

Преди секунди румънеску сам сподели, че това ще му е последния мач, макар и без да иска да го прави.


Емчи точно за това пуснах нова тема в раздел ЦСКА-София
Преди една година -
Сектор "Г" : Никога, повтаряме, никога няма да подкрепим един такъв тумор, какъвто се опитвате да създадете!!!

Мика Стоичкова официално стана госпожа Рамадан.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта