ЦСКА-София - Левски - 1:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Марк Бата: Дузпата за ЦСКА беше кристална!

Мнениеот Teo » 17 окт 2016 21:44

irradeum написа:
Teo написа:
irradeum написа:
Teo написа:Как да създаваме голови положение като играете 11 човека на гол линията :?: :lol:
@ Срещу страхлив футболен продукт като вашия може само да си цъкаме с топката в средата и да чакаме грешки.

Пак избягваш да ми отговориш защо за целия мач имате един единствен удар в очертанията на вратата и то от подарената ви дузпа. Няма да те поставям повече в неудобното положение да отговаряш на този въпрос , обещавам ! Иначе вярно - разцъквахте в центъра на терена и накрая Сватбата ви удари едно рамо, щото си оставахте само с разцъкването. Впрочем резултатът е в полза на трети отбор, но ти едва ли го осъзнаваш.....


Дреме ми на мене за кой е от полза тоя резултат.
Лудогорец, ако ще и 150 пъти стане шампион все ми е тая, важното за мен е да унижим Левски!

И как точно ги унижихте точно този мач ? За един приятел питам.... :)


Играхме страхотно като цяло, атмосферата беше на нашата страна, едните дойдоха на погребение (на тоя попа, досега никога не съм пожелавал на човек лошо, но тоя му пожелавам бавна и мъчителна смърт), докато другите се забавляваха и се смяха на комедията в синьо. Вече над 3.5 години нямаме загуба от тях, така, че всичко по начертания план ФК Левски в следващите 100 години да не вземе победа срещу ЦСКА! :lol:

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски - 1:1

Мнениеот irradeum » 17 окт 2016 21:46

ceBep написа:irradeum ти какво мислиш че ако бяхте били щяхте с тея нефелници да станете шампиони ли

Мачът беше нервен и грозен. Футбол почти нямаше, а повече нерви и блъскане. За капак Сватбата направи нещата още по гротескни. Гледал съм много дербита, но това определено НЕ БЕШЕ такова.
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски - 1:1

Мнениеот Teo » 17 окт 2016 21:47

irradeum написа:
ceBep написа:irradeum ти какво мислиш че ако бяхте били щяхте с тея нефелници да станете шампиони ли

Мачът беше нервен и грозен. Футбол почти нямаше, а повече нерви и блъскане. За капак Сватбата направи нещата още по гротескни. Гледал съм много дербита, но това определено НЕ БЕШЕ такова.


Как искаш да стане дерби като тия сините бяха умрели от страх и паркирали автобуса пред вратата и изповядват антифутбол? Как, как, как да стане хубав футбол?! За тях беше въпрос на живот и смърт да не загубят мача с цената на всичко!

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: ЦСКА-София - Левски - 1:1

Мнениеот ceBep » 17 окт 2016 21:54

Ако куция ви национал си беше вкарал положението irradeum щяхте да си биете. Не виждам защо е цялото това реване по съдията като знаете,че в подобни ситуации се застраховат и винаги СВИРЯТ дузпата.

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Марк Бата: Дузпата за ЦСКА беше кристална!

Мнениеот peliforewer » 17 окт 2016 22:14

nikoko написа:Първо преместете темата във форума на Литекс където й е мястото!

Второ не е ли странно че 48 часа след мача, след като всички привърженици на други отбори категорично казаха, че дузпа няма, излезе господина, който е на хонорар при БФС, за да замазва положението....

Трето, Люпко веднага след мача каза, равния е заслужен, дузпа нямаше. Ние не виним съдията за крайния резултат, ние можем да виним Костадинов, но това си е наш проблем, ние всички просто ви казваме- дузпа нямаше, няма нужда да се опитвате по всевъзможни начини да изкарате черното- бяло!

Първо,темата си е в точния форум,твоето място не е тук....Второ,аз Сульо,Пульо и В.Грънчаров ли да слушам или Тони Велков и Бата.....Трето,толкова аванти сте получавали от съдиите че не сте в позиция да ни казвате каквото и да е.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски - 1:1

Мнениеот irradeum » 17 окт 2016 22:18

ceBep написа:Ако куция ви национал си беше вкарал положението irradeum щяхте да си биете. Не виждам защо е цялото това реване по съдията като знаете,че в подобни ситуации се застраховат и винаги СВИРЯТ дузпата.

Не съм от Левски.
Но фарсът с дузпата подразни всички , които гледат футбол от много години.Не можеш да кажеш на черното бяло.
Костадинов постъпи тъпо , но това е нивото на футбола в тази територия. Боя се , че и по зле ще става - визирам националния отбор.
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Марк Бата: Дузпата за ЦСКА беше кристална!

Мнениеот peliforewer » 17 окт 2016 22:20

Долно уйно написа:Ще бъде ли анулиран жълтия картон на Йоргачевич?

Да и от БФС ще му подарят нов шал,само за водата не знам какво ще правят,май пи една горнобанска,студена.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски - 1:1

Мнениеот peliforewer » 17 окт 2016 22:28

irradeum написа:
ceBep написа:Ако куция ви национал си беше вкарал положението irradeum щяхте да си биете. Не виждам защо е цялото това реване по съдията като знаете,че в подобни ситуации се застраховат и винаги СВИРЯТ дузпата.

Не съм от Левски.
Но фарсът с дузпата подразни всички , които гледат футбол от много години.Не можеш да кажеш на черното бяло.
Костадинов постъпи тъпо , но това е нивото на футбола в тази територия. Боя се , че и по зле ще става - визирам националния отбор.

Как хубаво си пишеш с руския рокер,каква работа имаш в сайта на ЦСКА.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски - 1:1

Мнениеот irradeum » 17 окт 2016 22:41

peliforewer написа:
irradeum написа:
ceBep написа:Ако куция ви национал си беше вкарал положението irradeum щяхте да си биете. Не виждам защо е цялото това реване по съдията като знаете,че в подобни ситуации се застраховат и винаги СВИРЯТ дузпата.

Не съм от Левски.
Но фарсът с дузпата подразни всички , които гледат футбол от много години.Не можеш да кажеш на черното бяло.
Костадинов постъпи тъпо , но това е нивото на футбола в тази територия. Боя се , че и по зле ще става - визирам националния отбор.

Как хубаво си пишеш с руския рокер,каква работа имаш в сайта на ЦСКА.

Това ли измисли ? Браво , хлапе.И кое точно ЦСКА? За покойници или добро , или нищо.
Мислех , че е форумът на достойните момчета , които ритат в Софийската А окръжна група. Да , те заслужават респект, уважение и подкрепа , защото започват от нулата .
Явно съм сбъркал. Тука са бояджиите от Ловеч и Етрополе и техните платени гъзоблизци.
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА-София - Левски - 1:1

Мнениеот GOLEADOR » 17 окт 2016 22:59

irradeum написа:
peliforewer написа:
irradeum написа:
ceBep написа:Ако куция ви национал си беше вкарал положението irradeum щяхте да си биете. Не виждам защо е цялото това реване по съдията като знаете,че в подобни ситуации се застраховат и винаги СВИРЯТ дузпата.

Не съм от Левски.
Но фарсът с дузпата подразни всички , които гледат футбол от много години.Не можеш да кажеш на черното бяло.
Костадинов постъпи тъпо , но това е нивото на футбола в тази територия. Боя се , че и по зле ще става - визирам националния отбор.

Как хубаво си пишеш с руския рокер,каква работа имаш в сайта на ЦСКА.

Това ли измисли ? Браво , хлапе.И кое точно ЦСКА? За покойници или добро , или нищо.
Мислех , че е форумът на достойните момчета , които ритат в Софийската А окръжна група. Да , те заслужават респект, уважение и подкрепа , защото започват от нулата .
Явно съм сбъркал. Тука са бояджиите от Ловеч и Етрополе и техните платени гъзоблизци.
Толкова сте жалки , че не заслужавате даже и презрение!

Левскарите погребаха и достойните момчета , които ритат в Софийската А окръжна група.Как ще им покажеш респект, уважение и подкрепа , защото започват от нулата ?Като пееш в хора на сините ли?
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kempesmario и 16 госта