ЦСКА-София - Левски - 1:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: Марк Бата: Дузпата за ЦСКА беше кристална!

Мнениеот irradeum » 17 окт 2016 21:18

Teo написа:
irradeum написа:
Teo написа:
LSFC 1914 написа:Дузпа нямаше. Това го знаят и децата от детската градина.

Тео на бас се хващаме, че и на тебе ако ти дадат 10 бона под масата и ти ще приказваш по друг начин. Какво ми говориш за тоя палячо Бата ?


Прибрал пари от Перуката ли? ХАХА :lol:
@ Бата за разлика от вас и останалите в синия свят е специалист в това, което върши и мнението му има голяма тежест.
Айде мирнете вече... по-добри бяхме, ощетени и пак не можахте нищо да ни направите.
С тая вашата игра още 150 мача да изиграем няма ни биете. :idea:


По добри в какво бяхте ?
Я пак ???
Нямате голово положение цял мач и единствения ви удар в очертанията на вратата е голът от измислената дузпа.


И баба знае да паркира автобуса пред вратата и да се бие в гърдите, че играе фамозен футбол :lol: :lol:
@ Само ще те светна, че първото полувреме минахте два пъти центъра!

Не знаех , че баба ти е автобусен шофьор , честно ! Зададох ти въпрос а ти не ми отговори.Не го разбра ли или още не си измислил отговора ?
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Марк Бата: Дузпата за ЦСКА беше кристална!

Мнениеот honda » 17 окт 2016 21:19

Марк Бата е консултант на СК на БФС ,не е никакъв наблюдател на съдиите от УЕФА, а още по-малко шеф на съдиите. Председателя на СК П.Петров му е началник,както и ГГ. Хонорарите и разноските на М.Бата се плащат от БФС , в такъв случай ,някой очаквал ли е да каже нещо различно от него?
Просто всеки защитава интересите на този ,който му плаща,за М.Бата това е БФС(респективно ГГ).

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Марк Бата: Дузпата за ЦСКА беше кристална!

Мнениеот Teo » 17 окт 2016 21:24

irradeum написа:
Teo написа:
irradeum написа:
Teo написа:
LSFC 1914 написа:Дузпа нямаше. Това го знаят и децата от детската градина.

Тео на бас се хващаме, че и на тебе ако ти дадат 10 бона под масата и ти ще приказваш по друг начин. Какво ми говориш за тоя палячо Бата ?


Прибрал пари от Перуката ли? ХАХА :lol:
@ Бата за разлика от вас и останалите в синия свят е специалист в това, което върши и мнението му има голяма тежест.
Айде мирнете вече... по-добри бяхме, ощетени и пак не можахте нищо да ни направите.
С тая вашата игра още 150 мача да изиграем няма ни биете. :idea:


По добри в какво бяхте ?
Я пак ???
Нямате голово положение цял мач и единствения ви удар в очертанията на вратата е голът от измислената дузпа.


И баба знае да паркира автобуса пред вратата и да се бие в гърдите, че играе фамозен футбол :lol: :lol:
@ Само ще те светна, че първото полувреме минахте два пъти центъра!

Не знаех , че баба ти е автобусен шофьор , честно ! Зададох ти въпрос а ти не ми отговори.Не го разбра ли или още не си измислил отговора ?


Как да създаваме голови положение като играете 11 човека на гол линията :?: :lol:
@ Срещу страхлив футболен продукт като вашия може само да си цъкаме с топката в средата и да чакаме грешки.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Марк Бата: Дузпата за ЦСКА беше кристална!

Мнениеот delqnski47 » 17 окт 2016 21:30

sin4ec написа:
venko 1984 написа:Нямаше никаква дузпа, това е ясно дори и на червените душички. И ако не беше тя, си падаха като пичове, защото дори и още 90 минути да се играеше тази среща, пак нямаше да вкарат гол от игра. Също така е очевидно, че съдиите ги подпират в незнам кой по ред мач.

Според мен съдията не сбърка нарочно, приемаме го като нормална грешка, случва се. И ние сме хора и грешим. По-неприятна е друга тенденция: втори мач губим по 2точки след ...айде да го кажем спорна дузпа за съперника. Локо Пд и Литекс. И по същия сценарий този гъс Бата подкрепя решенията. Айде, и тук да махнем с ръка-пак се случва. Но когато се види в чия полза са те( на Лц) и как се коментират от същия Бата ситуациите ЗА и Против Лц, нещата лъсват. Не се иска много акъл и наблюдателност за това.
Ако същата дузпа( да не вярваш) се свири срещу Лц, само седи и глей какво ще изкоментира този! :) :(

Ситуацията беше много тънка в интерес на истината и тука всеки съдия ще стреля на посоки.До колкото съм запознат в такъв случай се свири дузпа(или засада,ако ситуацията е такава) ''в полза на сигурността'',а и всичко се разви супер бързо.Двамата бяха едва ли не почти на една позиция.Може би вратарчето ви го изпревари с някви много малки части от секундата,но да не забравяме че съдиите не са роботи. ;) Просто Преслав и компания извадиха късмет тук,но не бих казал че някой беше ощетен в тоя мач.Нещата трябва да са очевидни,за да се говори за ощетяване.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Марк Бата: Дузпата за ЦСКА беше кристална!

Мнениеот delqnski47 » 17 окт 2016 21:32

Teo написа:Как да създаваме голови положение като играете 11 човека на гол линията :?: :lol:
@ Срещу страхлив футболен продукт като вашия може само да си цъкаме с топката в средата и да чакаме грешки.

Ако играеха атакуващо и те,то щяхме да бъдем свидетели на качествено дерби,каквото не сме виждали скоро време.Бая голчета щяха да валят и със сигурност един от двата отбора щеше да е победител.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: Марк Бата: Дузпата за ЦСКА беше кристална!

Мнениеот irradeum » 17 окт 2016 21:34

Teo написа:
irradeum написа:
Teo написа:
irradeum написа:
Teo написа:
LSFC 1914 написа:Дузпа нямаше. Това го знаят и децата от детската градина.

Тео на бас се хващаме, че и на тебе ако ти дадат 10 бона под масата и ти ще приказваш по друг начин. Какво ми говориш за тоя палячо Бата ?


Прибрал пари от Перуката ли? ХАХА :lol:
@ Бата за разлика от вас и останалите в синия свят е специалист в това, което върши и мнението му има голяма тежест.
Айде мирнете вече... по-добри бяхме, ощетени и пак не можахте нищо да ни направите.
С тая вашата игра още 150 мача да изиграем няма ни биете. :idea:


По добри в какво бяхте ?
Я пак ???
Нямате голово положение цял мач и единствения ви удар в очертанията на вратата е голът от измислената дузпа.


И баба знае да паркира автобуса пред вратата и да се бие в гърдите, че играе фамозен футбол :lol: :lol:
@ Само ще те светна, че първото полувреме минахте два пъти центъра!

Не знаех , че баба ти е автобусен шофьор , честно ! Зададох ти въпрос а ти не ми отговори.Не го разбра ли или още не си измислил отговора ?


Как да създаваме голови положение като играете 11 човека на гол линията :?: :lol:
@ Срещу страхлив футболен продукт като вашия може само да си цъкаме с топката в средата и да чакаме грешки.

Пак избягваш да ми отговориш защо за целия мач имате един единствен удар в очертанията на вратата и то от подарената ви дузпа. Няма да те поставям повече в неудобното положение да отговаряш на този въпрос , обещавам ! Иначе вярно - разцъквахте в центъра на терена и накрая Сватбата ви удари едно рамо, щото си оставахте само с разцъкването. Впрочем резултатът е в полза на трети отбор, но ти едва ли го осъзнаваш.....
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Марк Бата: Дузпата за ЦСКА беше кристална!

Мнениеот Teo » 17 окт 2016 21:36

irradeum написа:
Teo написа:Как да създаваме голови положение като играете 11 човека на гол линията :?: :lol:
@ Срещу страхлив футболен продукт като вашия може само да си цъкаме с топката в средата и да чакаме грешки.

Пак избягваш да ми отговориш защо за целия мач имате един единствен удар в очертанията на вратата и то от подарената ви дузпа. Няма да те поставям повече в неудобното положение да отговаряш на този въпрос , обещавам ! Иначе вярно - разцъквахте в центъра на терена и накрая Сватбата ви удари едно рамо, щото си оставахте само с разцъкването. Впрочем резултатът е в полза на трети отбор, но ти едва ли го осъзнаваш.....


Дреме ми на мене за кой е от полза тоя резултат.
Лудогорец, ако ще и 150 пъти стане шампион все ми е тая, важното за мен е да унижим Левски!

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: Марк Бата: Дузпата за ЦСКА беше кристална!

Мнениеот irradeum » 17 окт 2016 21:39

Teo написа:
irradeum написа:
Teo написа:Как да създаваме голови положение като играете 11 човека на гол линията :?: :lol:
@ Срещу страхлив футболен продукт като вашия може само да си цъкаме с топката в средата и да чакаме грешки.

Пак избягваш да ми отговориш защо за целия мач имате един единствен удар в очертанията на вратата и то от подарената ви дузпа. Няма да те поставям повече в неудобното положение да отговаряш на този въпрос , обещавам ! Иначе вярно - разцъквахте в центъра на терена и накрая Сватбата ви удари едно рамо, щото си оставахте само с разцъкването. Впрочем резултатът е в полза на трети отбор, но ти едва ли го осъзнаваш.....


Дреме ми на мене за кой е от полза тоя резултат.
Лудогорец, ако ще и 150 пъти стане шампион все ми е тая, важното за мен е да унижим Левски!

И как точно ги унижихте точно този мач ? За един приятел питам.... :)
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: ЦСКА-София - Левски - 1:1

Мнениеот ceBep » 17 окт 2016 21:40

irradeum ти какво мислиш че ако бяхте били щяхте с тея нефелници да станете шампиони ли

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: ЦСКА-София - Левски - 1:1

Мнениеот ceBep » 17 окт 2016 21:43

Щот ако го мислиш не той а ти не разбираш от футбол.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта