2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот kiril.a.d » 08 авг 2016 12:15

валкареджио написа:Стига си ни внушавал,че загубата е резултат на черно тото.просто толкова си можете и това е.
И сто пъти да напишеш измишльотините си за черно тото,няма как да станат истина.Вие сте един пос р едствен отбор и ако не беше престъпника Никола Попов ,още от Славия щяхте да паднете.
Иначе си личи Георги Атанасовската школовка.Много си научил от ДОНОСНИКА ГА ГА.

:lol: :lol: :lol: ...ти, винаги си писал едни такива...надрусани коментари, дори на лична ми пишеш такива ;)...та виж ся - ако печелиш добре, от черното тото, по-добре си трай и не го защитавай, че...току те подгонила милицията, ако не си си платил "таксичка Бойчо", а си прибирал всичко за себе си ;)
И знам че паметта ти е петминутна ;), но се опитай да си спомниш, дали миналата година не съм писа нещо за А БФС тото-група? ;)....
Е и ние се завряхме там сега...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Мнениеот BRF » 09 авг 2016 11:20

Бях на мача!Някакси не е същото!Атмосферата е различна.Въпреки това смятам,че до няколко месеца почти всички ще се върнат в Сектора,който в Зарата беше абсолютно пълен!Видях доста хора от постоянното присъствие,така че смятам ,че почти всички ще намерят своята причина да се върнат..Феновете в Стара загора вече припознаха този отбор за ЦСКА,след виковете си:Бий чорбата по главата :lol: !

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Мнениеот amoros » 09 авг 2016 14:53

С това "бий чорбата по главата" ще ни припознаят всички.Иначе тия млади момчета им трябват още лидери.За В група наличието на Галчев и Бранеков беше решаващо то тук сега трябват още качествени играчи.Успеят ли да тръгнат мощно и с победи червената част от феновете ще ги подкрепи .Не знам дали неяснотата дали ще можем да играем в евротурнирите може би възпира Г.Ганчев от мащабна селекция.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23758
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Мнениеот delqnski47 » 09 авг 2016 16:10

BRF написа:Бях на мача!Някакси не е същото!Атмосферата е различна.Въпреки това смятам,че до няколко месеца почти всички ще се върнат в Сектора,който в Зарата беше абсолютно пълен!Видях доста хора от постоянното присъствие,така че смятам ,че почти всички ще намерят своята причина да се върнат..Феновете в Стара загора вече припознаха този отбор за ЦСКА,след виковете си:Бий чорбата по главата :lol: !

Да,чувството е различно,така е.Все едно си си форматирал изцяло компютъра :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

peliforewer
Мнения: 9470
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Мнениеот peliforewer » 09 авг 2016 19:33

BRF написа:Бях на мача!Някакси не е същото!Атмосферата е различна.Въпреки това смятам,че до няколко месеца почти всички ще се върнат в Сектора,който в Зарата беше абсолютно пълен!Видях доста хора от постоянното присъствие,така че смятам ,че почти всички ще намерят своята причина да се върнат..Феновете в Стара загора вече припознаха този отбор за ЦСКА,след виковете си:Бий чорбата по главата :lol: !

И аз щях да го отбележа в коментара си за мача,в началото двама-трима заралии викнаха Литекс,но после всички викаха бий чорбата...,реално Верея нямат фенове,тези дето ги подкрепяха бяха фенове на Берое,а те няма как да ни обичат.На Сектора им липсва фантазията на Офанзива,феновете малко са объркани,но вярвам че всеки ще преживее своята Голгота и ще разбере кое е най-доброто за ЦСКА и феновете му.Само като виждаме как лилавите вместо да си гледат отбора се занимават само с ЦСКА и Гр.Ганчев ми е ясно на коя страна трябва да съм,дано всички цесекари го проумеят.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Мнениеот BRF » 09 авг 2016 20:07

peliforewer написа:
BRF написа:Бях на мача!Някакси не е същото!Атмосферата е различна.Въпреки това смятам,че до няколко месеца почти всички ще се върнат в Сектора,който в Зарата беше абсолютно пълен!Видях доста хора от постоянното присъствие,така че смятам ,че почти всички ще намерят своята причина да се върнат..Феновете в Стара загора вече припознаха този отбор за ЦСКА,след виковете си:Бий чорбата по главата :lol: !

И аз щях да го отбележа в коментара си за мача,в началото двама-трима заралии викнаха Литекс,но после всички викаха бий чорбата...,реално Верея нямат фенове,тези дето ги подкрепяха бяха фенове на Берое,а те няма как да ни обичат.На Сектора им липсва фантазията на Офанзива,феновете малко са объркани,но вярвам че всеки ще преживее своята Голгота и ще разбере кое е най-доброто за ЦСКА и феновете му.Само като виждаме как лилавите вместо да си гледат отбора се занимават само с ЦСКА и Гр.Ганчев ми е ясно на коя страна трябва да съм,дано всички цесекари го проумеят.

И Офанзива в началото не бяха на ниво!Ще мине време за да се поеме щафетата от други!Все пак Офанзива освен фантазия,имаха и подкрепата и свободата от всички нас да си реализират идеите!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Мнениеот шивача » 10 авг 2016 13:14

BRF написа:Бях на мача!Някакси не е същото!Атмосферата е различна.Въпреки това смятам,че до няколко месеца почти всички ще се върнат в Сектора,който в Зарата беше абсолютно пълен!Видях доста хора от постоянното присъствие,така че смятам ,че почти всички ще намерят своята причина да се върнат..Феновете в Стара загора вече припознаха този отбор за ЦСКА,след виковете си:Бий чорбата по главата :lol: !

То никога няма да е същото. Иначе тва, че някви марули са припознали, сами се сещате, кои зелки биха отишли на мач на млеката. Нека дойдат истинските мачове НА литекса с пловдивските отбори и говедата и тогава ще има мноооого СРАМ :oops: И не знам защо си мислиш че феновете ще се върнат като става точно обратното-има отлив?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Мнениеот BRF » 10 авг 2016 13:57

шивача написа:
BRF написа:Бях на мача!Някакси не е същото!Атмосферата е различна.Въпреки това смятам,че до няколко месеца почти всички ще се върнат в Сектора,който в Зарата беше абсолютно пълен!Видях доста хора от постоянното присъствие,така че смятам ,че почти всички ще намерят своята причина да се върнат..Феновете в Стара загора вече припознаха този отбор за ЦСКА,след виковете си:Бий чорбата по главата :lol: !

То никога няма да е същото. Иначе тва, че някви марули са припознали, сами се сещате, кои зелки биха отишли на мач на млеката. Нека дойдат истинските мачове НА литекса с пловдивските отбори и говедата и тогава ще има мноооого СРАМ :oops: И не знам защо си мислиш че феновете ще се върнат като става точно обратното-има отлив?

Първо,към момента отлив няма!Хората бяха там!
Второ,разговарям с много фенове на ЦСКА ,които са за или против!Виждам,че всеки търси своята причина да е там!Аз лично още не съм я намерил,ама предполагам,че и това ще стане!Това,че съм отишъл на един мач на този етап нищо не означава!
Трето,гарантирам,че при негативен резултат за ЦСКА срещу който и да е отбор ще се чуе този рефрен!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Мнениеот шивача » 10 авг 2016 14:28

BRF написа:
шивача написа:
BRF написа:Бях на мача!Някакси не е същото!Атмосферата е различна.Въпреки това смятам,че до няколко месеца почти всички ще се върнат в Сектора,който в Зарата беше абсолютно пълен!Видях доста хора от постоянното присъствие,така че смятам ,че почти всички ще намерят своята причина да се върнат..Феновете в Стара загора вече припознаха този отбор за ЦСКА,след виковете си:Бий чорбата по главата :lol: !

То никога няма да е същото. Иначе тва, че някви марули са припознали, сами се сещате, кои зелки биха отишли на мач на млеката. Нека дойдат истинските мачове НА литекса с пловдивските отбори и говедата и тогава ще има мноооого СРАМ :oops: И не знам защо си мислиш че феновете ще се върнат като става точно обратното-има отлив?

Първо,към момента отлив няма!Хората бяха там!
Второ,разговарям с много фенове на ЦСКА ,които са за или против!Виждам,че всеки търси своята причина да е там!Аз лично още не съм я намерил,ама предполагам,че и това ще стане!Това,че съм отишъл на един мач на този етап нищо не означава!
Трето,гарантирам,че при негативен резултат за ЦСКА срещу който и да е отбор ще се чуе този рефрен!

Според теб, ако ЦСКА беше оздравен и играехме със Славия и Верея , колко щеше да е публиката в сравнение със сегашната ситуация?
За мен има отлив и то чувствителен ;) Като с нафтата ще е още по-голям и видим.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Мнениеот Red_Neck » 10 авг 2016 14:39

шивача написа:Според теб, ако ЦСКА беше оздравен и играехме със Славия и Верея , колко щеше да е публиката в сравнение със сегашната ситуация?
За мен има отлив и то чувствителен ;) Като с нафтата ще е още по-голям и видим.

.... а ако ЦСКА беше спечелил ШЛ или ЛЕ лани, колко публика щеше да има? :o ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта