"Офанзива" се саморазформирова

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот ivo55 » 30 юли 2016 16:46

Бъди жив и здрав. Имаш си виждане, няма лошо. Винаги когато решиш, си добре дошъл.

Само ЦСКА.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот snakebite » 31 юли 2016 19:00

mozart написа:
1982 написа:То щото много фенове ходят да гледат тая помия. :lol: :lol: :lol: След огромните гнусотии това лято, нова порция ще се отдръпнат от стадионите, криво-ляво, не след дълго всички стадиони ще са като този на Славия ....... 20-ина роднини и 30-ина фена.


Аз също съм един от тези, които приключват с бг футбола. Нямам намерение да стъпя на който и да е стадион този сезон, докато не почнат нещата да се случват честно. Оставям си вратичка единствено за европа, но едва ли следващият кръг ще се паднем с Астра, независимо дали в ШЛ или ЛЕ, защото аз до София на мач не отивам. Стадионите ще празни, а който казва, че вчера стадионът е бил пълен е смешник. 5000 човека са смешно малко за който и да е отбор играещ в София. Престъпниците от агитките въобще даже не ги слагам в сметките, защото те явно по време на мача са на работа. Като махнем около 3500 служители в сектор Г останаха по-малко от 2000 на стадиона, платили билети. Евала на тези, които казаха ние няма да участваме в това!


Коментирали сме с теб, че заради тази гнусна трансформация с тази Професионална лига,аз категорично спирам да гледам наживо !. Откъде да знам дали Киро както си затвори очите и гласува това ГМО наричащо се ЦСКА да е в А група няма и да им легне насред Лудогорец Арена ??? Допуснаха се и всякакви други отборчета и отборченца в А и Б група, без никакви правила и спортни заслуги. Левски Карлово и Царско село - в Бгрупа - смяяяяях ! Всичко е мафия в БФС и Бг футбола !. Аз в такъв фарс чрез моя закупен билет или ползване на кетъринг няма да участвам !
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

venom
Мнения: 1034
Регистриран на: 20 авг 2009 01:01

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот venom » 02 авг 2016 23:07

Ако ЦСКА е ГМО, то разградския отбор е мутирал изрод на анаболни стероиди с много тъпо име.
Мента, мащерка, шипка, маточина, жълт кантарион, лудогорец, липов цвят, горска ягода, бабини зъби.
Може и да не ви се вярва, обаче едно от изброените не е билка за чай.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот 1982 » 02 авг 2016 23:18

ЦСКА не е ГМО, ЦСКА е най-великият български клуб, но вие, пребоядисаният Литекс, сте пълно ГМО.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

venom
Мнения: 1034
Регистриран на: 20 авг 2009 01:01

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот venom » 02 авг 2016 23:51

ЦСКА за първи път от много дълго време насам изглежда както трябва да изглежада. Клубът се отнася с уважение към легендите си както подобава, пуска безплатно деца на мачовете си, инвестира и поддържа базите, които стопанисва, има дублиращ отбор, в който да се обиграват юноши и резерви, играе престижни контоли, финансово стабилен с високи амбиции и намерения да създава собствени кадри. Това отговаря на името ЦСКА, така трябва да изглежда ЦСКА спортно-технически и организационно. Не случайно клубът на Гриша Ганчев е подкрепен от всички легенди и общественици свързани с ЦСКА. Всичко друго - бивш Литекс, Чавдар Етрополе, обединения, преименувания е ала-бала за пред данъчните и счетоводителите, на терена има само ЦСКА.

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот mozart » 03 авг 2016 00:51

venom написа:Ако ЦСКА е ГМО, то разградския отбор е мутирал изрод на анаболни стероиди с много тъпо име.
Мента, мащерка, шипка, маточина, жълт кантарион, лудогорец, липов цвят, горска ягода, бабини зъби.
Може и да не ви се вярва, обаче едно от изброените не е билка за чай.


Точно ти/Вие нямате право даже да се обаждате, след като разтворихте бузки пред микремския гном Дриша. Предложихте се така, както и крайпътна курв@ не се предлага. Айде мечтайте, че някога ще стигнете Лудогорец от Разград. А ние можем да мечтаем да стигнем успехите на най-успелият български отбор ЦСКА, който обаче умря насила, с ваша помощ!
Аз съм от Микре Юнайтед

venom
Мнения: 1034
Регистриран на: 20 авг 2009 01:01

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот venom » 03 авг 2016 09:29

mozart написа:
venom написа:Ако ЦСКА е ГМО, то разградския отбор е мутирал изрод на анаболни стероиди с много тъпо име.
Мента, мащерка, шипка, маточина, жълт кантарион, лудогорец, липов цвят, горска ягода, бабини зъби.
Може и да не ви се вярва, обаче едно от изброените не е билка за чай.


Точно ти/Вие нямате право даже да се обаждате, след като разтворихте бузки пред микремския гном Дриша. Предложихте се така, както и крайпътна курв@ не се предлага. Айде мечтайте, че някога ще стигнете Лудогорец от Разград. А ние можем да мечтаем да стигнем успехите на най-успелият български отбор ЦСКА, който обаче умря насила, с ваша помощ!


Напрово сте смешни :lol: Отбор на 5 години, а вече сте се самозабравили. Вие сте като селска мома, дето се е гаджосала с кмета и е навирила нос до небето. Перчите се с новите си обувки за 200лв, а иначе галошите ви си стоят пред вратата. Как въобще можа да си помослиш, че ти решаваш кой е умрял и кой не? От високо се пада лошо да знаеш, а това ви очаква неминуемо, защото сте продукт на грандоманията на двама богаташи. Когато им писне да се забавляват с новата си играчка ви очаква болезнения път надолу към селските групи.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот Alexx » 03 авг 2016 09:57

venom написа:ЦСКА за първи път от много дълго време насам изглежда както трябва да изглежада. Клубът се отнася с уважение към легендите си както подобава, пуска безплатно деца на мачовете си, инвестира и поддържа базите, които стопанисва, има дублиращ отбор, в който да се обиграват юноши и резерви, играе престижни контоли, финансово стабилен с високи амбиции и намерения да създава собствени кадри. Това отговаря на името ЦСКА, така трябва да изглежда ЦСКА спортно-технически и организационно. Не случайно клубът на Гриша Ганчев е подкрепен от всички легенди и общественици свързани с ЦСКА. Всичко друго - бивш Литекс, Чавдар Етрополе, обединения, преименувания е ала-бала за пред данъчните и счетоводителите, на терена има само ЦСКА.


Чакай да свърши медения месец. Тогава ще говорим.

Потребителски аватар
Yan_Bibiyan
Мнения: 376
Регистриран на: 04 юни 2015 00:10
Контакти:

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот Yan_Bibiyan » 03 авг 2016 11:20

1982 написа:ЦСКА не е ГМО, ЦСКА е най-великият български клуб, но вие, които според мен, но не и законите, сте пребоядисаният Литекс, сте пълно ГМО.


Позволих си малка корекция в цитата, за да бъдем точни, защото "оздравителите" не броите истината за нищо и смятате, че каквото е в главата ви, това е истината! Едно е да си на един ум с Офанзива, друго е автоматично да го приемаме за истина. И още нещо, за да не се чудиш: цитираните от теб в другата тема декларации на Сектора никога не са били мнение на Сектора! Офанзива ги пишеше и подписваше от името на всички, ама без да имат разрешение за това. Когато те се махнаха под натиска на останалите (на хората им омръзна да говорят вместо тях и то все да е обратно на тяхното мнение), се видя какво мислят феновете на отбора, когато някой не им слага думи в устата. Та ако търсиш стожера на морала, който така те кефи, той е при Офанзивците - те си знаят кой точно пубертет им е писал декларациите! Нямаше врътване - само едни нахалници, които си присвояваха правото да говорят от името на всички, но дойде момента да им покажат, че не са повече от ЦСКА. Това е информация от първа ръка (разбирай от фракции в Сектора, които редовно са спорили с Офанзива заради това им поведение), ако си мислиш, че говоря наизуст. Така че няма врътване от наша страна, но питай Офанзива защо внезапно решиха, че варианта с Литекс не ги устройва, щом бяха за него през 2013-та, а в края на по-миналия сезон дори разправяха, че ще почнем в А група с ново дружество. Къде беше тази тяхна вярност към "ХаФтентичното" АД тогава? Нямаше я, защото не бяха им промили мозъците - това е положението! Нямаше я и готовността да се мъкнат с години в ниските дивизии за радост на сините фенове. Та не приемам някое връткало като тях да ми дава пример за морал на мен, който никога не съм падал на тяхното ниво. Нито съм заплашвал хората, нито съм променял мнението си по 30 пъти, нито съм настоявал да стане именно това, което аз искам. Водил ме е и ще ме води само интереса на ЦСКА - това, което е най-добро за него според преценката ми, която е лична, а не "един ултрас/една медия на Делянчо каза"! :lol:
Ето защо оздравителите никога няма да се съгласят с нас - за тях Англия и Шотландия са една и съща държава.
Кашчей написа:Арсенал, като не играят на Айброкс, а на Емирейтс, дали са нов клуб?! Ако някой заиграе на Айброкс, ще стане ли Арсенал?!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот 1982 » 03 авг 2016 14:10

Кои закони, бе, Бибиянчо, да ти пльосна ли пак ТР, да видиш дали И според законите не сте пребоядисан Литекс ??
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта