"Офанзива" се саморазформирова

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот ceBep » 03 авг 2016 14:13

Колко глупости си изписал чак си се забравил, ама нормално за 5те години съществуване повече сме били плюти от наши, от колкото чужди. Нищо де не ме дразниш, напротив гордея се, че има достойни млади хора в тази държава, които са готови да трупат негативи в името на справедливостта.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот 1982 » 03 авг 2016 14:18

Yan_Bibiyan написа: И още нещо, за да не се чудиш: цитираните от теб в другата тема декларации на Сектора никога не са били мнение на Сектора! Офанзива ги пишеше и подписваше от името на всички, ама без да имат разрешение за това.


Да, бе, точно Офанзива ще се подписва от името на Анималс, хайде да не ме правиш на идиот ??! Все едно не знам кой е шефът в сектор Г ??!

Павел Маринов от Офанзива ли е, или не е ??!Щото го има документирано какво казва и как застава зад същата позиция ??!

[offtopic]http://tv7.bg/%D0%A1%D0%9F%D0%9E%D0%A0%D0%A2-7/%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D0%93-%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BF%D1%8F%D0%BC%D0%B5-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%91%D0%BE%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_l.33_i.10193672_b.10178726.html#.V6HS4tR95kg[/offtopic]
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Yan_Bibiyan
Мнения: 376
Регистриран на: 04 юни 2015 00:10
Контакти:

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот Yan_Bibiyan » 03 авг 2016 15:27

1982 написа:Да, бе, точно Офанзива ще се подписва от името на Анималс, хайде да не ме правиш на идиот ??! Все едно не знам кой е шефът в сектор Г ??!


Така ли? И откъде си сигурен кой е бил шефът по онова време? Сега Офанзива ги няма и вече няма кой да оспорва дали Енимълс командват парада или не. Ще ти кажа, че Енимълс дълго време пазеха неутралитет и не заемаха страна. Т.е. не бяха нито за единия, нито за другия. Да не говорим колко други фракции бяха против, а лъсваха редовно на декларации за Окръжните до края на живота ни (или поне, докато офанзива побелеят). Ама как не се научи - когато не знаеш нещо, признай си, а не излизай с "ти ме правиш на идиот", "това е невъзможно" и т.н. ! Няма как и други подобни конструкции означават, че ти смяташ нещо за невъзможно, но не и, че е невъзможно. То едно време и Земята е била смятана за плоска и е нямало как да е кръгла, елипсовидна или въобще нещо различно от плоска.

Север, може би има нещо невярно? Да ти издиря ли подписани без тяхното съгласие и да ги помоля да се регнат тук специално, за да ти обяснят, че е ставало така? А може би ти стига да намеря оплаквания в писмен вид от подписани на декларации без одобрението им? Или нещо друго те смущава? Лирическите отклонения ще ги пренебрегна - "вечно плютите" страдалци, които нищо лошо не са направили, но въпреки това едва не си убиха отбора, докато се инатяха да стане на тяхната. Хайде да не ме мислиш за паднал от Марс! За разлика от теб аз следя случващото се с месеци, ама не от устата на Мегафони или други подобни!
Ето защо оздравителите никога няма да се съгласят с нас - за тях Англия и Шотландия са една и съща държава.
Кашчей написа:Арсенал, като не играят на Айброкс, а на Емирейтс, дали са нов клуб?! Ако някой заиграе на Айброкс, ще стане ли Арсенал?!

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот ceBep » 03 авг 2016 16:10

И какво. Слушай малко ся. Офанзива поде инициативата за обединението на всички организирани фенове под една организация и се занимаваше с поддръжката и администрирането и. Като част от тази организация изброените фракции се съгласяват с взетите от ръководните фактори в сектора решения. Това е положението. Не се сърди на нас за това.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Офанзива" се саморазформирова

Мнениеот 1982 » 03 авг 2016 16:23

Защо прескочи видеото, попитах те нещо за Павката Маринов, той от кои е, какво приказва там, нали това са "глупости на Офанзива", защо не коментираш това ??
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта