Страница 1 от 2

Машадо напуска ЦСКА

Публикувано: 22 май 2009 21:37
от Red_champions
Бразилският защитник на ЦСКА Фелипе Машадо вече не е играч на армейския клуб, научи Sportal.bg. 25-годишният южноамериканец показва неубедителни игри през целия настоящ сезон, като чашата на търпение на наставника на "червените" Любослав Пенев е преляла след последните две бледи изяви на Машадо - при загубите от Левски (0:2) и Черно море (0:1). Пенев е обявил на играча, че няма да разчита на него от сега нататък и Машадо е преценил, че е по-добре да напусне отбора два кръга пред края на първенството. Днес футболистът се е срещнал с ръководството на ЦСКА и двете страни са прекратили договора по между им по взаимно съгласие.

Левият бек дойде на "Армията" през август 2007 година, като при дебютния си сезон с червения екип и под ръководството на Стойчо Младенов Машадо триумфира с шампионската титла на България, а в последствие, при Димитър Пенев, и със Суперкупата на страната. През първия си сезон в Борисовата градина юношата на Интернасионал записа 14 мача и 2 гола за "армейците", като едното от попаденията му бе историческо - във вратата на вечния конкурент Левски при успеха с 1:0 в края на есента на 2007-а. През настоящата кампания Машадо има 23 мача на сметката си с червено-белия екип.



Информацията е от спортал.бг.Ако това е вярно,едва ли имаме много поводи за радост.Не мислите ли,че Любо Пенев е избързал с решението си.Но,може би новината е вярна и решението вече е взето.Длъжни сме да благодарим на Машадо за добрата игра и раздаването през тези 2 години и онзи паметен гол срещу Левски,който даде началото на похода на армейците към титлата миналата година.

Re: Машадо напуска ЦСКА

Публикувано: 22 май 2009 21:41
от koi4i
Мамка му,супата се сети ...

Re: Машадо напуска ЦСКА

Публикувано: 22 май 2009 21:43
от smash_the_reds
Познай къде ще отиде ;)

Re: Машадо напуска ЦСКА

Публикувано: 22 май 2009 21:47
от bor-don
Че ЦСКА водеше тогава с 10 точки преди дербито, така че не бих казал, че това беше началото. А в този мач това беше единственото положение за ЦСКА, публиката им беше тотално надвикана. Не помня кое му беше паметното

Re: Машадо напуска ЦСКА

Публикувано: 22 май 2009 21:48
от redrOck
Браво на Любо, че го махна да ги маха един по един тия дето не са за ЦСКА да изчисти отбора

Re: Машадо напуска ЦСКА

Публикувано: 22 май 2009 21:54
от koko_1914
Този дето щеше да смачква Левски ! хахахаххах Браво, Титан си вършат работата - изхвърлят боклука !
Само от Титан да не стане Титаник :roll:

Re: Машадо напуска ЦСКА

Публикувано: 22 май 2009 21:55
от collector
redrOck написа:Браво на Любо, че го махна да ги маха един по един тия дето не са за ЦСКА да изчисти отбора

Да ги маха ама кой да сложи на мястото на Машадо?Минев ли дето играе от другия фланг?И като се контузи ,кой ще му е алтернатива на този пост?!Айде помислете малко с главите си.

Re: Машадо напуска ЦСКА

Публикувано: 22 май 2009 22:00
от redrOck
еми остават още 3 мача Минев толко ли неможе да го замести и без това Машадо нищо не играеше така, че по-добре Минев или някой юноша

Re: Машадо напуска ЦСКА

Публикувано: 22 май 2009 22:01
от koko_1914
Аз съм за това, Пенев да стои по-дълго начело на ЦСКА ;)

Re: Машадо напуска ЦСКА

Публикувано: 22 май 2009 22:09
от delqnski47
koko_1914 написа:Аз съм за това, Пенев да стои по-дълго начело на ЦСКА ;)

На едно мнение сме брат ;) Бат Любо залага много на юноши и след време ЦСКА ще има най-добре развита школа не мислиш ли! ;)