Сектор Г

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот ivo55 » 01 окт 2019 16:31

много ми е интересно да чуя каква е гледаната точка, оправдаваща да се бият предварително планирано други фенвое на ЦСКА, защото искали да застанат зад Любо Пенев.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот delqnski47 » 01 окт 2019 16:39

ivo55 написа:много ми е интересно да чуя каква е гледаната точка, оправдаваща да се бият предварително планирано други фенвое на ЦСКА, защото искали да застанат зад Любо Пенев.

Аз също искам да я чуя.Как така ще биеш фенове "само защото били зад Любо Пенев".
"А,тея са за Любо...дай да ги набием" .Интересна история.Значи до оня ден целия Сектор Г скандираше името му,после изведнъж се е започнало да се "бият" хора от Сектора,които били "зад Любо Пенев".Който,апропо,сам напусна,а на мене ми стана кофти тогава,щот ми е любимец.Та странни истории.И на мене ми е интересна и другата гледна точка,споко.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

На линия
Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9044
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот Soulen » 05 окт 2019 13:07

delqnski47 написа:
ivo55 написа:много ми е интересно да чуя каква е гледаната точка, оправдаваща да се бият предварително планирано други фенвое на ЦСКА, защото искали да застанат зад Любо Пенев.

Аз също искам да я чуя.Как така ще биеш фенове "само защото били зад Любо Пенев".
"А,тея са за Любо...дай да ги набием" .Интересна история.Значи до оня ден целия Сектор Г скандираше името му,после изведнъж се е започнало да се "бият" хора от Сектора,които били "зад Любо Пенев".Който,апропо,сам напусна,а на мене ми стана кофти тогава,щот ми е любимец.Та странни истории.И на мене ми е интересна и другата гледна точка,споко.

[offtopic]Делянски,писах ти на ЛС, ама не ми излиза нищо да съм ти пратил,при теб има ли нещо ?[/offtopic]
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот delqnski47 » 05 окт 2019 15:51

Soulen написа:
delqnski47 написа:
ivo55 написа:много ми е интересно да чуя каква е гледаната точка, оправдаваща да се бият предварително планирано други фенвое на ЦСКА, защото искали да застанат зад Любо Пенев.

Аз също искам да я чуя.Как така ще биеш фенове "само защото били зад Любо Пенев".
"А,тея са за Любо...дай да ги набием" .Интересна история.Значи до оня ден целия Сектор Г скандираше името му,после изведнъж се е започнало да се "бият" хора от Сектора,които били "зад Любо Пенев".Който,апропо,сам напусна,а на мене ми стана кофти тогава,щот ми е любимец.Та странни истории.И на мене ми е интересна и другата гледна точка,споко.

[offtopic]Делянски,писах ти на ЛС, ама не ми излиза нищо да съм ти пратил,при теб има ли нещо ?[/offtopic]

[offtopic]Не,я пробвай пак.Ако не стане може нещо пощата да ми е пълна ли знам ли...[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот Martinez1948 » 27 окт 2019 21:26

Бригада Бургас и Burgas Hardest последваха съдбата на Торисда Пловдив и също преустановиха подкрепа към отбора им :!:
[offtopic]Който въпроси задава , бой яде :twisted: Нямам търпение топ-олигофрена Асен Мечката да започне с плюенето към майните и батките[/offtopic]
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12621
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот BRF » 29 окт 2019 13:39

Martinez1948 написа:Бригада Бургас и Burgas Hardest последваха съдбата на Торисда Пловдив и също преустановиха подкрепа към отбора им :!:
[offtopic]Който въпроси задава , бой яде :twisted: Нямам търпение топ-олигофрена Асен Мечката да започне с плюенето към майните и батките[/offtopic]

Няма нужда да се правиш на много знаещ нещата в Сектора!Първо-това не са две групи,а си е една!Второ - не са преустановявали никаква подкрепа към отбора!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот delqnski47 » 04 дек 2019 14:44

As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта