Къде ще рита Флорентин Петре

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

bii4orbata
Мнения: 109
Регистриран на: 29 май 2008 13:44
Контакти:

Re: Къде ще рита Флорентин Петре

Мнениеот bii4orbata » 01 юли 2008 15:30

Кога ли са имали юношески отбор... Нека някой да ми каже трима добри футболисти излязли от школата на Ц(*КА

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: Къде ще рита Флорентин Петре

Мнениеот jindo » 01 юли 2008 15:53

mitko_nedkov написа:малаумни ли сте бе говеда не разбрахте че благодарение на тъпия ни президент томов сте в ШЛ ,където за съжаление щте резилите името на България

Докато ти резилиш своето собствено...

bii4orbata
Мнения: 109
Регистриран на: 29 май 2008 13:44
Контакти:

Re: Къде ще рита Флорентин Петре

Мнениеот bii4orbata » 01 юли 2008 16:01

mitko_nedkov вместо да пишеш глупости да беше ми отговорил кои велики български футболисти са юноши на Ц(*КА

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Къде ще рита Флорентин Петре

Мнениеот a boy named goo » 01 юли 2008 16:17

bii4orbata написа:mitko_nedkov вместо да пишеш глупости да беше ми отговорил кои велики български футболисти са юноши на Ц(*КА

Кои велики футболисти са юноши Левски ?
Поне ние можем да се похвалим, че правим футболисти. Много добре знаеш откъде са тръгнали Бербатов, М. Петров, С. Петров и т.н.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

Потребителски аватар
mitko_nedkov
Мнения: 29
Регистриран на: 18 май 2008 17:32
Контакти:

Re: Къде ще рита Флорентин Петре

Мнениеот mitko_nedkov » 01 юли 2008 17:25

bii4orbata написа:mitko_nedkov вместо да пишеш глупости да беше ми отговорил кои велики български футболисти са юноши на Ц(*КА

аз ще ти кажа само едно че голяма част от бЪлгарските звезди, които играят в чужбина са били част от отбора на ЦСКА (Бербатов,Мартин Петров,Стилиян Петров Сточков Костадинов Пенев и мн други) ае ти ми кажи такива известни имена на лефскари които са играли в този говежди клуб
Последна промяна от mitko_nedkov на 01 юли 2008 17:28, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
mitko_nedkov
Мнения: 29
Регистриран на: 18 май 2008 17:32
Контакти:

Re: Къде ще рита Флорентин Петре

Мнениеот mitko_nedkov » 01 юли 2008 17:28

jindo написа:
mitko_nedkov написа:малаумни ли сте бе говеда не разбрахте че благодарение на тъпия ни президент томов сте в ШЛ ,където за съжаление щте резилите името на България

Докато ти резилиш своето собствено...

просто не съм свикнал да пиша на български и затова се извинявам за допуснатите правописни грешки,които съм допуснал до сега ще се опитам да ги изчистя

bii4orbata
Мнения: 109
Регистриран на: 29 май 2008 13:44
Контакти:

Re: Къде ще рита Флорентин Петре

Мнениеот bii4orbata » 01 юли 2008 18:13

a boy named goo написа:
bii4orbata написа:mitko_nedkov вместо да пишеш глупости да беше ми отговорил кои велики български футболисти са юноши на Ц(*КА

Кои велики футболисти са юноши Левски ?
Поне ние можем да се похвалим, че правим футболисти. Много добре знаеш откъде са тръгнали Бербатов, М. Петров, С. Петров и т.н.

Знам от къде са тръгнале бе малоумник... Кой от Благоевград кой от Враца. Кажи един израстнал в кочината свинска. Ако не се сещаш не се притеснявай и другите на са сещат

Потребителски аватар
silver_sky_boy
Мнения: 513
Регистриран на: 09 апр 2008 21:04
Контакти:

Re: Къде ще рита Флорентин Петре

Мнениеот silver_sky_boy » 01 юли 2008 19:46

чесно казано много не ме интересува Петре.На 31 години е и няма много още да играе.Също както Трика си замина и тои.И без него ще се оправим.

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16756
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Къде ще рита Флорентин Петре

Мнениеот Udoji90 » 01 юли 2008 20:28

silver_sky_boy написа:чесно казано много не ме интересува Петре.На 31 години е и няма много още да играе.Също както Трика си замина и тои.И без него ще се оправим.

Ще бъде трудно без него.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
silver_sky_boy
Мнения: 513
Регистриран на: 09 апр 2008 21:04
Контакти:

Re: Къде ще рита Флорентин Петре

Мнениеот silver_sky_boy » 01 юли 2008 20:29

един по нисък играч по малко но пък беше бърз сега няма кои да ни центрира така добре от ъглов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта