пълна статистика на бг отборите в евро турнирите

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: пълна статистика на бг отборите в евро турнирите

Мнениеот mike28 » 28 юни 2008 20:32

-
Последна промяна от mike28 на 04 окт 2009 09:20, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: пълна статистика на бг отборите в евро турнирите

Мнениеот Apostola » 28 юни 2008 21:34

Ако може само да се намеся и да спомена нещо!Има един факт,който обаче се пропуска.При евентуално одобрение на един отбор да играе за ШЛ следват редица проверки както на самия клуб,така и на всичко друго свързано с него.Става въпроси за лиценз,необходими документи,стадион...всичко минава под допълнителна проверка и то лично от хора на УЕФА.До колкото си спомням миналата година около 70 човека пристигнаха да инспектират Левски преди участието му в ШЛ.Сега не знам до колко документите на ЦСКА бяха редовни или не,но при евентуална нередовност,то самите инспектори на УЕФА не биха допуснали клуба до участие.
Дела трябват,а не думи!

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: пълна статистика на бг отборите в евро турнирите

Мнениеот msm » 28 юни 2008 21:38

mike28 написа:
,че бяха дали лиценз /по някакъв начин/ на ЦСКА


След начина по който аз виждам нещата и фактите които съм описал-просто не виждам как това е можело да стане.quote]

Ами аз ти казах как. Просто дават лиценз и нещата тръгват в съвсем друго русло. А що се отнася до стеченията на обстоятелства, това включва и некомпетентността на ръководството на ЦСКА.

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: пълна статистика на бг отборите в евро турнирите

Мнениеот msm » 28 юни 2008 21:53

Apostola написа:Сега не знам до колко документите на ЦСКА бяха редовни или не,но при евентуална нередовност,то самите инспектори на УЕФА не биха допуснали клуба до участие.



Виж сега, това е съвсем друг етап от участието в ЕТ. Нали знаеш как се държат нашите футболисти когато свири наш съдия и как се държат когато свири чужд. Предполагам ,че и ръководството на ЦСКА са наясно с това. Но ако се беше стигнало до там, никой нямаше и дума да спомене за Вуцов,Батков и БФС.

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: пълна статистика на бг отборите в евро турнирите

Мнениеот mike28 » 28 юни 2008 21:56

-
Последна промяна от mike28 на 04 окт 2009 09:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: пълна статистика на бг отборите в евро турнирите

Мнениеот msm » 28 юни 2008 22:14

mike28 написа:Лошото е,че треньорът и футболистите,които си свършиха перфектно работата останаха губещи от цялата ситуация-освен обезмисления труд,ще продължават да търпят и финансови загуби.


Ами точно за това ми беше мисълта. Покрай цялата тая дандания най-много ме е яд за футболистите. Всъщност когато се опитвам да защитавам ЦСКА, мисля единствено за тях. За мен футбола е спорт, а не администрация.

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: пълна статистика на бг отборите в евро турнирите

Мнениеот Apostola » 28 юни 2008 22:24

Мен знаете ли за кое ме е яд.Преди време когато футболистите на ЦСКА възроптаха и излязоха на тренировка с обърнати джобове си казах аааааааа можело значи.Когато си в клуба шампион,а се отнасят с теб като с посредствен работник трябва да скочиш и да си държиш на своето.Тогава много ми хареса тази постъпка и да си призная изкефих се на жеста и характера,който показаха футболистите на ЦСКА.Яд ме хвана обаче когато на другия ден Велизар излезе тих като мишица пред репортерите и започна да ги залъгва съсъ сценария,че така били изпрани анцузите просто.Разочаровах се много,тъй като "някой" пак беше натиснал и те бяха омекнали.Един вид кой пак е прецакан - отговорът всички го знаем.За съжаление.
Дела трябват,а не думи!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16739
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: пълна статистика на бг отборите в евро турнирите

Мнениеот Udoji90 » 29 юни 2008 21:07

Apostola написа:Мен знаете ли за кое ме е яд.Преди време когато футболистите на ЦСКА възроптаха и излязоха на тренировка с обърнати джобове си казах аааааааа можело значи.Когато си в клуба шампион,а се отнасят с теб като с посредствен работник трябва да скочиш и да си държиш на своето.Тогава много ми хареса тази постъпка и да си призная изкефих се на жеста и характера,който показаха футболистите на ЦСКА.Яд ме хвана обаче когато на другия ден Велизар излезе тих като мишица пред репортерите и започна да ги залъгва съсъ сценария,че така били изпрани анцузите просто.Разочаровах се много,тъй като "някой" пак беше натиснал и те бяха омекнали.Един вид кой пак е прецакан - отговорът всички го знаем.За съжаление.

Ама това за прането Велизар го каза с явна ирония. Лошо беше, че този случай бързо се забрави и се стигна до тези скандали с отбора ни!
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта