ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот k_oleto » 13 окт 2018 17:35

CSKA 78 написа:Има ново запазено име за стадион, та няма да се учудя, ако догодина започне строежа на нов стадион! :mrgreen:

[wrapimg=]http://prikachi.com/images/228/9418228d.png[/wrapimg]


това е от 29.05.2018. не е от сега - явно са чакали приемане на закона

На линия
Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6886
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот icko65 » 13 окт 2018 18:37

bobo_13 написа:Аз доколкото разбирам някой е купил една марка(емблема)......в целия свят това означава, че имаш право да продаваш неща с тази марка....не разбирам след като Фунай купи цялата аудио дивизия на Филипс, Филипс ли станаха? Или Вестел телевизорите JVC......и те ли са JVC?
Отделно ако т.нар. "най-велик клуб в България" струва само 8 млн????? За мен като страничен наблюдател това никога не може да бъде ЦСКА. Има хиляди клипове и снимки как на градски стадион в Ловеч, чорбарите вика и псуваха Гришата, дори на бой бяха тръгнали.....сега този човек им купи душиците за едни 8 млн....
Не разбирам как БФС разрешиха на 2 отбора от две различни области в България(Чавдар и Литекс) да се обединят и да се преместят в 3-та област? Нещо забранено и досега в Правилника и Наредбите на БФС........Не разбирам и как може Жирона и Райо Валекано да се обединят и да "купят" историята на Реал М и да станат Реал М(или Барса)....
Абе явно в България всичко може да се случи....

В сегашния свят е така-не си ли го разбрал?Бялото е черно.
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот CSKA 78 » 13 окт 2018 18:41

k_oleto написа:
CSKA 78 написа:Има ново запазено име за стадион, та няма да се учудя, ако догодина започне строежа на нов стадион! :mrgreen:

[wrapimg=]http://prikachi.com/images/228/9418228d.png[/wrapimg]


това е от 29.05.2018. не е от сега - явно са чакали приемане на закона



Всъщност второто е от вчера! А и то си пише датите за какво точно се отнасят !
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот k_oleto » 13 окт 2018 18:45

CSKA 78 написа:
k_oleto написа:
CSKA 78 написа:Има ново запазено име за стадион, та няма да се учудя, ако догодина започне строежа на нов стадион! :mrgreen:

[wrapimg=]http://prikachi.com/images/228/9418228d.png[/wrapimg]


това е от 29.05.2018. не е от сега - явно са чакали приемане на закона



Всъщност второто е от вчера! А и то си пише датите за какво точно се отнасят !


Запазени фирми/ наименования вх. номер: 20180529150959
подадено е точно на: 2018година/29.05/ в 15:09часа и 59 секунди

определено са чакали закона, защото сега загледах, че второто, което е подадено на 29.05. е подадено точно след като първото е изтекло. (сиреч в срока не е регистрирана фирмата)

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот CSKA 78 » 13 окт 2018 18:55

k_oleto написа:Запазени фирми/ наименования вх. номер: 20180529150959
подадено е точно на: 2018година/29.05/ в 15:09часа и 59 секунди

определено са чакали закона, защото сега загледах, че второто, което е подадено на 29.05. е подадено точно след като първото е изтекло. (сиреч в срока не е регистрирана фирмата)



Добре, щом си го проверил, няма да споря! Въпросът е, че си имаме ново име за стадион! :)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот CSKA 78 » 13 окт 2018 19:07

k_oleto написа:Ицо преди беше докарал едни испанци с готовност да инвестират, ма тогава закона се оказа спънка, дано сега има движение, защото наистина имаме нужда от нов стадион или поне реновиране. То по документацията колко разрешения ще трябват........та ме съмнява да стане за година/две



За документацията по принцип си прав, ама ако не ни се пречи, ще можем да изкараме необходимите документи за под 6 месеца! А ако ни пречат...тогава и няколко години няма да стигнат!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

gihuelo
Мнения: 5952
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот gihuelo » 13 окт 2018 19:33

Аз мисля ,че со кратце ,со благо и со малко кютек едни 1,5-2 млн. от дадените пари за емблемата ,могат да се върнат в клуба под формата на "доброволни дарения" :) Просто идея :)

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот petko.h.markov » 13 окт 2018 19:48

vaskonti написа:След новината, че е платена сумата, определена от съда смятам, че е редно да има второ издание на тази тема. Първият опит за възраждане беше пълен провал и позор. По-лошото е, че този провал очевидно беше умишлено търсен. Загубиха се 3-4 години, а днес ЦСКА можеше да е на съвсем друго ниво. Тези 8 милиона можеха още тогава да се предложат като оздравителен план на старото дружество и до сега всичко да е забравено. На практика сега се случи абсолютно същото, което щеше да се случи при представен адекватен оздравителен план за същата сума. Дори при такъв план имаше опция за разсрочено разплащане, а сега парите се изсипаха накуп. Защо бяха нужни тия сложни гимнастики, след като в крайна сметка както процедурата, така и платената сума са едни и същи? Пак казвам - разликата е, че се загубиха 3-4 години. Аз лично съм още далеч от мисълта, че от тук натам всичко ще тръгне по мед и масло, мога само да се надявам да е така.
Казвал съм много пъти, че ако има плащане, в което наистина не вярвах, аз ще стана "припознавач". Е, в някаква степен съм такъв вече, макар и все още с едно на ум. Нямам навика да вярвам сляпо, мизерията във футбола ни е прекалено голяма за да го правя. Аз вярвам на действия, не на обещания.

Нека в тази тема се обсъжда само решенията на клуба и на всякакви институции, които не са пряко спортни и футболни, а се отнасят именно към това - възраждането на ЦСКА като клуб.


Васко го познавате и реагирахте на мнението му.Моето е без никакво значение,но ще го споделя.
Нещо се скъса,пречупи в мен след обявения фалит и изваждането от всички списъци футболните централи.Моят отбор ЦСКА
вече спря да съществува.Никога не съм поставял условия-плащания на суми,купуване на емблеми,история и други глупости
Аз приключих окончателно с този клуб.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот k_oleto » 13 окт 2018 20:18

Warped написа:Меду другото не съм чел нищо по темата от великия Г. Атанасов, кво стана с тоя човек да не го пре****** като е разбрал :lol:
Иначе гледам едно преориентиране на "фенове" на Лудогорец към ЦСКА, след като купиха емблемата :lol:


заповядай !
https://pik.bg/футболен-ураган-в-пик-в- ... 87775.html

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот Teo » 13 окт 2018 21:02

Онези ги закриват след месец :idea: ;)
@ Информацията ми е от фенове на "ЦСКА 1948" :idea:
Гьонката е бита карта, довиждане. За него и още няколко индивида има доживотни червени картони от Армията.

[offtopic]Гьонката:

Изображение

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта