8 Кръг/ЦСКА-Централен Спортен Клуб на Армията 1948/29.08.2022/20.30ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17851
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: 8 Кръг/ЦСКА-Централен Спортен Клуб на Армията 1948/29.08.2022/20.30ч

Мнениеот pomiqrat » 30 авг 2022 17:16

Костадинов е като паразит
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Ozzimozzi
Мнения: 7176
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 8 Кръг/ЦСКА-Централен Спортен Клуб на Армията 1948/29.08.2022/20.30ч

Мнениеот Ozzimozzi » 30 авг 2022 18:28

Честита победа от мен. Много сме далеч от играта, която ми се иска да гледам, но снощи видях как публиката успя да вдигне отбора и да извоюваме много сладка победа. Изглежда обелките вместо да ни извадят очи, ни изписаха вежди.
Съвсем между другото отбора на числото ми е симпатичен като стил и ми харесва как разцъкват. Не случайно биха говедата с 10 души, а снощи в голям период от мача показаха повече футбол от нас!
За Любо и Стойчо писах в другата тема - каквото повикало, такова отговорило! Жалко!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Вълчан
Мнения: 4326
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: 8 Кръг/ЦСКА-Централен Спортен Клуб на Армията 1948/29.08.2022/20.30ч

Мнениеот Вълчан » 30 авг 2022 18:45

Публиката взе мача наистина. Точно когато трябва подкрепиха много мощно. Гостите тепърва ще се развиват. Показаха чудесни неща.Хубаво е да имат опоненти Лудогорец. Предстои интересно и трудно първенство за тях.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3833
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 8 Кръг/ЦСКА-Централен Спортен Клуб на Армията 1948/29.08.2022/20.30ч

Мнениеот ivo55 » 30 авг 2022 19:34

mistreated написа:
DonBalon223 написа:
gihuelo написа:Драматична победа с гол красавец !
Не знам точно кой от двамата ЦН е по слаб ! Назон или Бамба.


Абсолютно трагични са и двамата.

Привличането на подобни клоуни свободни агенти е пример колко е скъсан Гришата.

Не е виновен толкова и Стоилов, с трици мишки трудно се ловят.


И колко да е скъсан, като бяха платени немалко пари за Линдсет и Туфегджич?! Да не говорим, че за първи път от много години централните ни нападатели тръгват доста трудно с вкарването на голове. За Назон почти изгубих надежда, Бамба има заложби, но да видим.


Вчера докато гледах в едно заведение мача, в един момент топката отиде у Назон. В тоя момент отпред пред заведението профуча с бясна скорост тролей №2. Или поне така ми се стори ...

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3833
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 8 Кръг/ЦСКА-Централен Спортен Клуб на Армията 1948/29.08.2022/20.30ч

Мнениеот ivo55 » 30 авг 2022 19:41

djd написа:Не мога да приема такова отношение към Стойчо, Любо, Ради Здравков, Вальо Илиев, Джевизов, Емо Костадинов и т.н. за нормално.
Тези хора са дали изключително много за ЦСКА. Те са избрали да работят за друг клуб, независимо кой е той. Емо работи за БФС.
За какви предателства говорим, какви 5 лева? С какво тези хора предават ЦСКА?
Събули са си гащите пред публиката ли, писали са донос срещу клуба ли, обиждали са клуба ли, изнасяли са клубни тайни ли, какво?
Всеки има право да работи където си поиска.
Недопустимо е феновете да псуват ветераните, да ги гонят от стадиона, да ги замерват с шишета. Това може да се случва в други клубове, но в ЦСКА не става така. Нещо повече, ако клубът си трае или подкрепя подобно поведение, нищо чудно да получи още по-голям отлив на публиката.


По принцип е така, но примитивизмът е взел връх в българското общество като цяло. Неслучайно сме на дъното на всички видове позитивни класации в ЕС. Неслучайно си избираме подобни управници. Просто примитивните индивиди, които са емоционално и интелектуално инфантилни, са мнозинство. Не в нашата публика, а по принцип. Повечето се радват или ядосват от глупости. Защото те самите са такива.

Направи си експеримент и предложи на 10 случайни минувача по улицата да им подариш по техен избор билети за поредния филм на Марвел или за нова театрална постановка и си направи изводите :)

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 8 Кръг/ЦСКА-Централен Спортен Клуб на Армията 1948/29.08.2022/20.30ч

Мнениеот djd » 30 авг 2022 20:38

Mitata написа:
djd написа:Не мога да приема такова отношение към Стойчо, Любо, Ради Здравков, Вальо Илиев, Джевизов, Емо Костадинов и т.н. за нормално.
Тези хора са дали изключително много за ЦСКА. Те са избрали да работят за друг клуб, независимо кой е той. Емо работи за БФС.
За какви предателства говорим, какви 5 лева? С какво тези хора предават ЦСКА?
Събули са си гащите пред публиката ли, писали са донос срещу клуба ли, обиждали са клуба ли, изнасяли са клубни тайни ли, какво?
Всеки има право да работи където си поиска.
Недопустимо е феновете да псуват ветераните, да ги гонят от стадиона, да ги замерват с шишета. Това може да се случва в други клубове, но в ЦСКА не става така. Нещо повече, ако клубът си трае или подкрепя подобно поведение, нищо чудно да получи още по-голям отлив на публиката.


Не съм ги псувал, но се почувствах предаден от тях. Морално ли бе да заработят в клуба на двамата братя, който от няколко години провокира червената общност? Който взе нашето име? Не считаш ли, че ЦСКА е един? Или викаш безпроблемно можем да си ги надиплим няколко ЦСКА-та? Мислиш ли, че е нормално една червена легенда да заработи в клуб-двойник на нашия, въпреки че този клуб не е платил 1 стотинка от дълга на старото АД, а претендира да е наследник на ЦСКА. Наследник, въпреки международните футболни организации, които много ясно казаха, че ЦСКА-София е наследникът на фалиралото АД.
Не може СТ. М. преди месеци да тръби, че ЦСКА 1948 е създаден, за да пречи на ЦСКА, да работи срещу него, а преди дни да се изтипоса точно в Бистрица все едно нищо не е било. Не мислиш ли, че с поведението си СМ провокира и без това изнервената Червена общност?

Легендите са легенди, те трябва да бъдат уважавани. Но легендите не са безгрешни, не всичко им е позволено, трябва на първо място да мислят за честа на клуба, който ги е направил футболисти и им е предоставил възможност да постигнат нещо в живота. Според мен не е редно да отиваш на работа в клуба от Бистрица, който откровено провокира ЦСКА и разделя червена България. Поради това гневът на хората за мен бе напълно логичен, макар груб на моменти.

Всеки си има мнение.
Няма смисъл да обсъждаме 1948 (те не може да се наричат ЦСКА). Там сме на едно мнение.
За отиването на Любо и Стойчо при тях не ми е станало приятно. Но и няма да си разплитам чорапите заради това.
Не съм видял от тях изказване, което да обижда ЦСКА, да ме подразни и затова не мога да разбера агресията на феновете. Към Любо пък изобщо.
Неприятно чувство - да, обида - може би. Но чак пък гняв ...
Преди феновете винаги са скандирали името на Любо, когато е на стадиона, дори и да е треньор на друг отбор. Примерно ако сега пропуснат да го направят, той ще разбере огорчението на хората, не е прост.

Mitata
Мнения: 6668
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 8 Кръг/ЦСКА-Централен Спортен Клуб на Армията 1948/29.08.2022/20.30ч

Мнениеот Mitata » 30 авг 2022 20:57

Ozzimozzi написа:Честита победа от мен. Много сме далеч от играта, която ми се иска да гледам, но снощи видях как публиката успя да вдигне отбора и да извоюваме много сладка победа. Изглежда обелките вместо да ни извадят очи, ни изписаха вежди.
Съвсем между другото отбора на числото ми е симпатичен като стил и ми харесва как разцъкват. Не случайно биха говедата с 10 души, а снощи в голям период от мача показаха повече футбол от нас!
За Любо и Стойчо писах в другата тема - каквото повикало, такова отговорило! Жалко!


Напълно съгласен. През по-голямата част от мача нашите бяха налели гипса. Дали защото не очакваха тази съпротива от отбора на гостите или защото бяха уморени, не знам. За сметка на това през последните 25-30 минути ги надиграхме тотално.
1948 имат няколко много добри момчета, жалко че нашите скаути са спали.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Mitata
Мнения: 6668
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 8 Кръг/ЦСКА-Централен Спортен Клуб на Армията 1948/29.08.2022/20.30ч

Мнениеот Mitata » 30 авг 2022 21:02

djd написа:Всеки си има мнение.
Няма смисъл да обсъждаме 1948 (те не може да се наричат ЦСКА). Там сме на едно мнение.
За отиването на Любо и Стойчо при тях не ми е станало приятно. Но и няма да си разплитам чорапите заради това.
Не съм видял от тях изказване, което да обижда ЦСКА, да ме подразни и затова не мога да разбера агресията на феновете. Към Любо пък изобщо.
Неприятно чувство - да, обида - може би. Но чак пък гняв ...
Преди феновете винаги са скандирали името на Любо, когато е на стадиона, дори и да е треньор на друг отбор. Примерно ако сега пропуснат да го направят, той ще разбере огорчението на хората, не е прост.


Не съм привърженик на крайностите, но си обяснявам поведението на онези, които изразиха по този начин недоволството си. Цеката от доста време насам провокира ЦСКА по всякакъв начин, включително от някакъв негов профил. Хората търпяха дълго време, но накрая им писна от тези провокации, логично вчера изригнаха.
Последна промяна от Mitata на 30 авг 2022 21:04, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1178
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 8 Кръг/ЦСКА-Централен Спортен Клуб на Армията 1948/29.08.2022/20.30ч

Мнениеот redhooligan » 30 авг 2022 21:03

Вълчан написа:Публиката взе мача наистина. Точно когато трябва подкрепиха много мощно. Гостите тепърва ще се развиват. Показаха чудесни неща.Хубаво е да имат опоненти Лудогорец. Предстои интересно и трудно първенство за тях.


Хубаво е да има конкуренция в първенството, но нали се сещаш, че тя ще е само за нас. Лудогорците ако не могат да бият по един начин, си взимат мачовете по другия, така че не очакван нищо друго освен пак да станат шампиони с преднина за жалост. И така най-вероятно ще е, докато най накрая не се спре с този идиотизъм: футболни босове да са в управлението на БФВ и да имат още няколко бизнеса покрай клуба.
Относно сцените снощи: да не бяха хубави, но не може да провокираш постоянно хората и да не очакваш реакция от тях. За жалост вместо към легендите на клуба само скачат. Да се скочи така срещу цялото управление на БФС и най-накрая поне да имаме достоен президент на футболният съюз. Бог да го прости Батето, но той беше истински човек и добър ръководител, въпреки това, че е Левскар. От тогава до сега само копаем дъното!!!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: 8 Кръг/ЦСКА-Централен Спортен Клуб на Армията 1948/29.08.2022/20.30ч

Мнениеот goshev » 30 авг 2022 22:40

шивача написа:истината е, че заради джуджето и цеката не остана не оплюта легенда. Само Пената и Якимов....
Такова ни е нивото, за съжаление.

Истината е, че нашите "легенди" се оказаха най-меркантилните човечета (с малки изключения), които имат огромен принос за фалита ни.И водач кохортата среблюлубци е СМ.Това е абсолютно безскрупулно същество!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта