26 кръг/ЦСКА-Локо(ПД)/ 14.06.2020 / 21:00 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5948
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 26 кръг/ЦСКА-Локо(ПД)/ 14.06.2020 / 21:00 ч.

Мнениеот gihuelo » 15 юни 2020 08:46

Аз лично съм доволен и от двата мача с пловдивските отбори ! Наистина имаме огромен проблем при вкарването, но виждам зараждането на някакъв стил, който приляга на ЦСКА- агресивен и атакуващ с владеене на топката.
Вчера ударихме и две греди . И да не забравяме, че вчера играхме с може би най-добрия отбор в момента в България.
Евала на сина на шефа на охраната на Джуджи за физическата подготовка !!! Да видим дали,ще можем да я задържим за плейофите и купата и за стартиращото веднага след това ново първенство, ако това го направи значи ги разбира нещата и е научил доста от румънеца.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17853
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: 26 кръг/ЦСКА-Локо(ПД)/ 14.06.2020 / 21:00 ч.

Мнениеот pomiqrat » 15 юни 2020 10:32

Непринуден написа: Който пише и една добра дума за Соу може да отиде да се прегледа на психо, а и не разбира от футбол. Никъде няма за нормално ЦП да е нулев.

Няма такъв абсурд през годините в никой клуб.


Пловдивският нападател има 10 гола за 60 мача и Акрапович, който го водят за добър треньор го пуска всеки мач.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

gihuelo
Мнения: 5948
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 26 кръг/ЦСКА-Локо(ПД)/ 14.06.2020 / 21:00 ч.

Мнениеот gihuelo » 15 юни 2020 10:47

pomiqrat написа:
Непринуден написа: Който пише и една добра дума за Соу може да отиде да се прегледа на психо, а и не разбира от футбол. Никъде няма за нормално ЦП да е нулев.

Няма такъв абсурд през годините в никой клуб.


Пловдивският нападател има 10 гола за 60 мача и Акрапович, който го водят за добър треньор го пуска всеки мач.


Добавям Костов от Левски, които май една календарна година не беше вкарвал.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: 26 кръг/ЦСКА-Локо(ПД)/ 14.06.2020 / 21:00 ч.

Мнениеот d.milanov » 15 юни 2020 11:01

Red_Neck написа:
d.milanov написа:Мачлето предполага да бъде атрактивно. Така, че е задължително гледането на живо. Харесва ми как играят Локото, ама до края на сезона ги бием три пъти.

Аз съм по-скромен :)
Пожелавам си да ги бием веднъж, ама качествено,.... на Националния :)

За пореден път не познах, така че нека бъде твоето. ;)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 26 кръг/ЦСКА-Локо(ПД)/ 14.06.2020 / 21:00 ч.

Мнениеот Red_Neck » 15 юни 2020 11:38

Непринуден написа: Който пише и една добра дума за Соу може да отиде да се прегледа на психо, а и не разбира от футбол. Никъде няма за нормално ЦП да е нулев.

Няма такъв абсурд през годините в никой клуб.

Чак пък "нулев" ... :)
Хубав-лош, бачо Али е най-резултатният ни нападател последните 2 сезона. Точка! ;)
Чисто статистически (гол за изиграни минути) са на един кантар с Мауридес, Десподов (2018/19) и Евандро - движат се около гол за 170-180 минути игра.
Храненето по него (както и това по Китана, Стойчо Атанасов, Чорбата и Черняускас) ми идва малко "стаден ефект" хава.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: 26 кръг/ЦСКА-Локо(ПД)/ 14.06.2020 / 21:00 ч.

Мнениеот Непринуден » 15 юни 2020 11:55

peliforewer написа:
Непринуден написа:
peliforewer написа:Соу при всичките му кусури първото полувреме беше най-добрият в нападение за ЦСКА.


Не може ЦН да е добър когато не вкарва голове. Съгласен съм ако еи с уточнението, че е най-добрия играч на Локо Пд и останалите ни съперници.
Аз ако съм противник на ЦСКА съм съвсем спокоен. Писах го преди месеци и ще се повторя. Поне Х, защото ЦСКА е нулев със Соу или в най-лошия случай ще имат 1 гол от абсурдното (автогол, дузпа, съдийски, късметлийски). Не виждам какъв е проблема да играеш срещу ЦСКА.
Последните 3 мача продължават да отговарят на това. Късмейтлийски гол в последните минути срещу аутсайдер за цялата А група, но не и за нас. Втория мач нулев, третия за малко нулев, но късмет и пак в края.

[offtopic]И така ще е и занапред. Който пише и една добра дума за Соу може да отиде да се прегледа на психо, а и не разбира от футбол. Никъде няма за нормално ЦП да е нулев.

Няма такъв абсурд през годините в никой клуб. Може би левскарите ще споменат "шведа" Демба-Нирен, но аз съм убеден, че нашия е по-напред. Та той ни ограби толкова точки от година и половина насам. Миналата година съвсем реално Любо и после Люпко запукаха Лудогорец (който допълнение беше в криза и губеше точки) и не им отстъпвахме, вземахме равни точки настрани, с тях си правехме равен в Разград, а за купата си ги и биехме. Искаше се само една дузпа да се вкара и то в мач на собствен терен и пестелевия план на Люпко щеше да доведе до титла. Вземахме където каквото трябва.

ЦСКА трябва да постави цена на Соу -1 милион, тоест който го вземе ще получи и билет на тази стойност ама надали ще има кандидати.[/offtopic]

ЦН на Локо Пд колко гола вкара, колко положения си изработи.Соу за 1полувреме направи колкото Аралица за три мача и то при положение че креативен халф му беше Малинов. Юрич за цяло второ полувреме не беше по-добър от Соу, а трябва да се има предвид че половин второ полувреме играхме и с човек повече. Може би Крушчич трябва да пробва с двама нападатели като единият задължително да е Соу.

[offtopic]Това е най-слабия ни играч. Нещо повече. Това е най-слабия ни играч в историята. Друг не ни е коствал толкова. Та ние винаги сме на 0 или 1 гол. Често 0, а 1 е с някакви странности (автогол, дузпа, съдийски, последни минути). Това е този сезон, а миналия ни разсипа в докарана ситуация с мач на армията срещу прекия съперник и дадена ти дузпа. Тази година май в Ст.Загора също беше жизнено важно да тресне 11 метровия удар същия сакатлък.

И въобще няма да говоря за нещо безмислено. Нулев нападателу, нулева полза. Всичко друго е безмислени мнения. Заприличвате ми на левскарите. Някакви обяснения еди какво си било идея, не било важно да се бие (респективно да се вкарват голове). Стоп. Нула гола, нула значение. Той е нападател! Все едно за един вратар пускащ безчет голове да му се кефим как се трудел и правил атрактивни плонжове. Няма файда. Спаси нещо ако си вратар, вкарай гол ако си нападател. Това е игра на голове!

От нападателите на Локо Пд по традиция не се очаква да вкарват толкова голове колкото най-атомното българско нападение в историята. Червеното и на Българска Армия. Ако бъркам моля те поправи ме кога техните нападатели са правили по 36 или 38 гола на сезон.

Отделно точно в момента при този кич в ЦСКА е меко казано обидно да говорим в същото време за Локото. Може би най-готиния отбор този сезон. Втори в първенството, активно за купата и вероятен финалист. При това и с игра и стил.

Соу е лесен за обрисуване. Абсолютен некадърник. Никакви умения. Заради биволската си осанка има ръст и от там се явяват някакви хипотетични шансове при игра с глава във въздуха. Природни дадености, не умения при него. Обаче и това още нищо не значи. Просто ако стане там нещо веднъж на 5-10 мача това е начина. По друг няма как да стане. Той няма .....(и тук изреждаш всички възможни футболни умения-техника, дрибъл, спиране на топката, каквото ти дойде на ум).......и има само осанка на грамадна горила. Това е нещото което понякога по длучайност води до гол. В едно първенство с джуджета може и да е що годе добър нападател. При 10-тина центрирания на мач колкото и да е некадърен и при слаб темп от 10-20 процента реализуемост ще му се получи да е добър нападател. При нормален футбол обаче няма как да стане.

Костов от Левски е поне 5 класи над Соу. Несполучливо сравнение. Костов не води до закономерност 0 или евентуално 1 гол за тима. Придружено с изпускането на ключови лесни моменти от дузпи и цял мач срещу Витоша ЦСКА да е най-жалкия. Не може да ги бие почти 90 минути.

А не мога да разбера като критикувате Тиаго, не че е нещо, ама доста често прави голове за поста си, а и придружено с добри игра. В смисъла на усеща се и в играта на отбора. Не някакви пожелателни подтичвания и подскоци на Соу, щото друго не може да прави биволчето ами поне са въргаля динамично да създаде впечатление, че полага големи усилия и това явно лесно кълве при вас.[/offtopic]
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: 26 кръг/ЦСКА-Локо(ПД)/ 14.06.2020 / 21:00 ч.

Мнениеот Непринуден » 15 юни 2020 12:01

Red_Neck написа:Чисто статистически (гол за изиграни минути) са на един кантар с Мауридес, Десподов (2018/19) и Евандро - движат се около гол за 170-180 минути игра.


[offtopic]Не може да го сравняваш с никой от тях. Веднага се сещам за мачове с тях, включително наскоро с аутсайдера Витоша. На Соу безмислените голове нямат значение. Нещо като Борето на световното. Вече сме срутили Гърция и с теб или без теб все тая. Вкарал си там един безмислен четвърти гол при който пак преди това вратаря им е прострян на земята от друг българин и ти си добутал топката, но ок, за по-малките клубове в България това носи радост и слава. Аз няма файда от такива безмислици. Имам от губещ мач срещу световния шампион да ни изкараш в обратната посока. Ето това има значение и това се учи на Армията. Или невъзможното да не паднем срещу Аржентина направи. После с обици на ухото да правиш втори гол в последната минута няма полза. С него, без него все тая. Преди това ни трябва.[/offtopic]
Със Соу без Соу все тая. Нямаме нападател, нямаме на практика голове.
Другите посочени трима веднага мога да ги асоциирам с мачове в ЕКТ при които Армията е изригвала. Чакай си ти Али-то за изригване. Дори срещу Бистрица не може да ти го предостави.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: 26 кръг/ЦСКА-Локо(ПД)/ 14.06.2020 / 21:00 ч.

Мнениеот hydetoshi » 15 юни 2020 12:42

Serafim написа:
peliforewer написа:Проблемът в ЦСКА не са футболистите,а треньорът,всеки фен ще нареди по-добър титулярен състав от Крушчич,престъпление е да мъчиш Антов като дефанзивен халф като в състава са и Малинов и Пинто и в същото време си разбиваш центъра на защитата.Смяната на Соу на полувремето е показателно за треньорската немощ на Крушчич,Соу при всичките му кусури първото полувреме беше най-добрият в нападение за ЦСКА.Днес взехме точка с много шанс,а тези дето от дни пишат колко добри били локомотивци дано са гледали мача,разликата е в треньорите.


Не че нещо, ама е идеалния треньор за нуждите на ГГ. Послушен и да пуска който трябва. Антов, СОУ, Малинов и тн трябва да се продават, за това играят.
От всичките ви играчи на футбол са научени само Мазику и Кери.

Това е нонсенс. Как ще продадеш Соу, като той не може да ритне топката? Цената му се срива с всеки изминал ден.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 26 кръг/ЦСКА-Локо(ПД)/ 14.06.2020 / 21:00 ч.

Мнениеот Serafim » 15 юни 2020 21:28

hydetoshi написа:
Serafim написа:
peliforewer написа:Проблемът в ЦСКА не са футболистите,а треньорът,всеки фен ще нареди по-добър титулярен състав от Крушчич,престъпление е да мъчиш Антов като дефанзивен халф като в състава са и Малинов и Пинто и в същото време си разбиваш центъра на защитата.Смяната на Соу на полувремето е показателно за треньорската немощ на Крушчич,Соу при всичките му кусури първото полувреме беше най-добрият в нападение за ЦСКА.Днес взехме точка с много шанс,а тези дето от дни пишат колко добри били локомотивци дано са гледали мача,разликата е в треньорите.


Не че нещо, ама е идеалния треньор за нуждите на ГГ. Послушен и да пуска който трябва. Антов, СОУ, Малинов и тн трябва да се продават, за това играят.
От всичките ви играчи на футбол са научени само Мазику и Кери.

Това е нонсенс. Как ще продадеш Соу, като той не може да ритне топката? Цената му се срива с всеки изминал ден.


Еми той и Мауридеш беше 100кг, не можеше да мине медицинските тестове в Австрия, а головото му съотношение е долу-горе същото с това на Соу, така че...

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: 26 кръг/ЦСКА-Локо(ПД)/ 14.06.2020 / 21:00 ч.

Мнениеот MarianDimitrov » 15 юни 2020 22:57

Red_Neck написа:
MarianDimitrov написа:
Red_Neck написа:С Алито лошо, без него, още по-лошо!
Първи удар второто полувреме към вратата на Локомотив в 71 минута!

Кое му е по-лошото без Али-то ? С Али-то гол не можем да видим. Какво по-лошо от това ?

Говоря за играта в атака.
Първото, с Малинов плеймейкър :), не вкарахме, но ударихме 2 греди и играхме добре.
Второто, 30 минути с човек повече, вкарахме, но не играхме нищо.
Юрич повече ли ти хареса?
... до ЧК нямахме една читава атака, за удар да не говорим!

Ами сравни минутите игра на Соу досега, с тези на Юрич и Ахмедов ! Пускат ги веднъж на високосна година, какво да се очаква ?
На Соу много му се забелязват пропуските, защото в последно време изработваме доста положения, които отиват в небитието. Ако не правехме толкова атаки и положения, логично пропуските му няма да са толкова много и няма да се забелязва, как не може да вкарва. Аз отдавна не съм виждал ЦСКА да създава толкова положения и да няма кой да реализира поне 1/5-та от тях. В Този смисъл, играта на нашите ми харесва до последния пас. И там вече, или паса ще е грешен, или удара към вратата няма да стане. Това в един мач го виждам доста често, което само по себе си не е никак зле, но ако не се реализира си губи смисъла.
Велик ЦСКА !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта