Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12717
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 09 май 2024 00:34

Drunken_Master написа:Това означава ли и ние да не играем по правилата, понеже Софиянски даде Герена на Левски за 30 години безвъзмездно? Както и да го въртите, БФС тогава ни удари едно здраво рамо, променяйки целият формат на родното първенство само и само за да ни угоди. Това е...

Ти си знаеш!Когато ЦСКА не беше в елитната група,стадионите бяха празни ,а хората гледаха повече Канал 3 отколкото диемата!Или не си се интересувал как се развиваха нещата тогава или си забравил!

peliforewer
Мнения: 9681
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 09 май 2024 08:13

Drunken_Master написа:Това означава ли и ние да не играем по правилата, понеже Софиянски даде Герена на Левски за 30 години безвъзмездно? Както и да го въртите, БФС тогава ни удари едно здраво рамо, променяйки целият формат на родното първенство само и само за да ни угоди. Това е...

Нали играхме във В група, тогава правилата казваха, че отбор без лиценз отива в най-горната аматьорска лига.Следващата година решиха, че щом си без лиценз задължително започваш от Б окръжна.Ще се доказваме ли, пред Боби и Шайката му и ще играем по селата, а сините тарикати три години не платили лев на НАП, ама си получават лиценз и там всичко е точно.ЦСКА трябваше да играе 1 година в Б група, тогава за първи сезон телевизията на Домусчиев реши, че трябва да излъчва срещи и от Б група :) , застраховка срещу Канал 3.За начина по който се случиха нещата в ЦСКА дейно участие имаха и хората от БФС и особено Борислав Попов, те даваха съвети как да работи клуба според правилата на БФС, но след това се чудеха по какъв начин да се гаврят с ЦСКА.Един колега вчера написа, че трябва да се помни 2008г., тогава започна унищожаването на ЦСКА от страна на БФС, напълно го подкрепям.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Reckless » 09 май 2024 09:07

Сигурен съм, че поне няма да сме вече втори. Други ще са с калъфките.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3810
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 09 май 2024 10:30

BRF написа:
MASTER_COOL написа:Да. Двете загуби от Ботев са изцяло по негова вина.

Честно казано без нито един нападател си е доста тъпо!Аз обвинявам в случая Каранга,освен червения картон във Варна където получи и жълт,другите 2 са му срещу говедата и то за радост!Особено втория беше уникално тъп!

От сегашния ни състав минимум 2-ма са за сериозен психолог. Всеки ден - сутрин преди хранене и вечер след хранене. Карангата и Вион. Не съм сигурен дали и Бусато не е за там, защото аз си спомням доста негови безумия. В интерес на стината обаче, вратарчето дойде на ниво пълен плажен аматьор, но явно има желание и тренира, защото постепенно стана приличен вратар за смешното ниво на българската аматьорска А група.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3696
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 09 май 2024 11:45

След последните събития шансът на Каранга, а и Асприля да останат е близо до 0 процента. Смятам, че Каранга е запазил голяма част от качествата си, но много по-важно е новото ръководство да покаже, че независимо от таланта и способностите на даден играч, както и да се казва той, на първо място ще бъде дисциплината в клуба и в това отношение трябва да сме абсолютно безкомпромисни.

Четох тази сутрин и един анализ на Станков (старши, младия няма кой да го чете), като той смята, че и времето на Юга е изтекло, което се припокрива и с моето мнение. Нуждаем се от различна динамика в средната зона, въпреки че не мога да отрека, че Юга притежава и някои добри футболни качества, а и лидерски.

Относно Вион на мен той винаги ми е бил един от любимите играчи, поради което преценката ми за него е по-трудна. Но поне за резерва, аз лично вероятно бих го задържал.

За Фаетон, въпреки не особено добрите му изяви с оглед на парите дадени за него, мисля, че няма две мнения, че трябва да му се даде задължително шанс и през следващия сезон. Има бързина и взривност, дано да избухне през седващия сезон и да му намерят оптималната позиция.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6112
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MASTER_COOL » 09 май 2024 12:38

Каранга и Асприля задължително АУТ ! Вече не са на онова ниво пък и годинките са общо 70 :lol:
Фаетон - 50 на 50 обективно, според мен не е за нас. Може би още един шанс, но дойде ли добра оферта е пътник.

Ние реално сме без атака- не ми се мисли, ако не вземем поне 4 нови
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

gihuelo
Мнения: 5849
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 09 май 2024 12:52

Лудогорец няма да дразни излишно ЦСКА.
"Dsport" съобщава, че, дори при позитивен развой на срещата, "зелените" няма да получат трофея в събота вечер!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13840
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 09 май 2024 13:00

ivo55 написа:С ръководителите, които визираш, всеки от треньорите с характер влезе в конфликт.

Но това не попречи на Ел Любо да приема работа от въпросните ръководители общо 4 пъти ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6112
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MASTER_COOL » 09 май 2024 13:31

Red_Neck написа:
ivo55 написа:С ръководителите, които визираш, всеки от треньорите с характер влезе в конфликт.

Но това не попречи на Ел Любо да приема работа от въпросните ръководители общо 4 пъти ;)


:lol: :lol: :lol: :lol:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

gihuelo
Мнения: 5849
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 09 май 2024 13:40

Нападателят Фернандо Каранга поднови тренировки с ЦСКА и може да попадне в разширения състав за съботното гостуване на Лудогорец в мача от втория кръг в първата шестица на българския футболен елит.

Каранга, който се оплакваше от болки в прасеца и не участва в заниманията на отбора в предишните два дни, тази сутрин се включи в единствената за деня сесия на "червените".

Лошата новина за старши треньора Стамен Белчев от днес е свързана с заболяването на един от ключовите футболисти на тима Улаус Скаршем. Норвежецът е с висока температура и кашлица и не може да тренира. От лекарския щаб ще направят всичко възможно да възстановят играча за двубоя в Разград, заради което Белчев ще определи в последния момент групата за гостуването на Лудогорец преди заминаването на отбора утре.

Централният защитник Юргей Матай пропуска срещата, която е с начален час 19:30 на 11 май, заради болки в коляното.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта