XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот HEATSEEKER » 23 мар 2014 20:37

BRF написа:
HEATSEEKER написа:
BRF написа:
HEATSEEKER написа:По стара традиция,тези които дават безпроблемната победа за ЦСКА, след мача се покриват..да чакам ги с нетърпение :lol: :lol: :lol: :lol:

Кво точно да се каже за този мач!Нямахте нито едно положение,а ние изтървахме няколко!

Леко, леко махни очилцата.

Само това ли успя да измислиш!?Не си ми интересен!

И ти :!:
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

Потребителски аватар
валидол за теб
Мнения: 757
Регистриран на: 03 ное 2011 10:42
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот валидол за теб » 23 мар 2014 20:37

HEATSEEKER написа:
BRF написа:
HEATSEEKER написа:По стара традиция,тези които дават безпроблемната победа за ЦСКА, след мача се покриват..да чакам ги с нетърпение :lol: :lol: :lol: :lol:

Кво точно да се каже за този мач!Нямахте нито едно положение,а ние изтървахме няколко!

Леко, леко махни очилцата.

Пич, има чувството, че се радваш се едно сте лапнали титлата!!? Вместо да изпитваш срам, ти си вадиш комплексите наяве. Нищо градивно във вашия отбор, играете си играта от време оно-блъскане и кюскане, и никакъв футбол! Честита ви точица и един ден пак да сте ни сателетче, щото това е сигурно и неизбежно. Има една приказка, че веднъж ку-ва, цял живот ку-ва. Та в този смисъл, ние жадуваме за вас, миличка ;)
Лекувам нерви и подобрявам общото състояние на духа на човека. Без странични ефекти, без консерванти. Подобрявам и пигментацията на кожата при стари хора.Безплатно, просто контактувайте с мен.

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот lisynger » 23 мар 2014 20:38

HEATSEEKER написа:
BRF написа:
HEATSEEKER написа:По стара традиция,тези които дават безпроблемната победа за ЦСКА, след мача се покриват..да чакам ги с нетърпение :lol: :lol: :lol: :lol:

Кво точно да се каже за този мач!Нямахте нито едно положение,а ние изтървахме няколко!

Леко, леко махни очилцата.

Не бе,пич,Черно море надигра ЦСКА тотално,то не бяха едни греди,шутове,мелета,спасявания от гол линията,излизания срещу вратаря,90 на 10 притежание на топката...Накрая само се чудя,защо се радвахте на равния,но ти можеш да ни осветлиш.
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот HEATSEEKER » 23 мар 2014 20:39

lisynger написа:
HEATSEEKER написа:
BRF написа:
HEATSEEKER написа:По стара традиция,тези които дават безпроблемната победа за ЦСКА, след мача се покриват..да чакам ги с нетърпение :lol: :lol: :lol: :lol:

Кво точно да се каже за този мач!Нямахте нито едно положение,а ние изтървахме няколко!

Леко, леко махни очилцата.

Не бе,пич,Черно море надигра ЦСКА тотално,то не бяха едни греди,шутове,мелета,спасявания от гол линията,излизания срещу вратаря,90 на 10 притежание на топката...Накрая само се чудя,защо се радвахте на равния,но ти можеш да ни осветлиш.

Нали щяхте да биете без проблем :?:
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12752
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот BRF » 23 мар 2014 20:42

HEATSEEKER написа:
BRF написа:
HEATSEEKER написа:
BRF написа:
HEATSEEKER написа:По стара традиция,тези които дават безпроблемната победа за ЦСКА, след мача се покриват..да чакам ги с нетърпение :lol: :lol: :lol: :lol:

Кво точно да се каже за този мач!Нямахте нито едно положение,а ние изтървахме няколко!

Леко, леко махни очилцата.

Само това ли успя да измислиш!?Не си ми интересен!

И ти :!:

Ми :? ЧАО!

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот lisynger » 23 мар 2014 20:43

HEATSEEKER написа:
lisynger написа:Не бе,пич,Черно море надигра ЦСКА тотално,то не бяха едни греди,шутове,мелета,спасявания от гол линията,излизания срещу вратаря,90 на 10 притежание на топката...Накрая само се чудя,защо се радвахте на равния,но ти можеш да ни осветлиш.

Нали щяхте да биете без проблем :?:

Мислех,че ще биеме,но чак без проблем :?
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот dreben23 » 23 мар 2014 20:47

Съдията ни поряза, ама щеше да е решаващо. Никаква дузпа няма, защото Бакари изблъска Фо Поре- там се свири нарушение. Който го разбира футбола, ги вижда тези неща, а който не го разбира, вика дузпа.

На мен мача си ми хареса- като знам кои са ни футболистите и какво са можели, и какво могат и не могат сега си ми харесаха. :) Стойчо май сгреши, че не започна с Тони Силва и това ни попречи да спечелим трите точки. Голът викаше за нас, така да се каже, ама сме си тъпи в атака. За жалост помечтахме си две седмици, в сряда не ми се мисли.. Ако не е Райс, ще ни напълнят кошницата с подобен начин на игра. Стойчо дано измисли нещо, ама сме си по-слаби от Лудогорец и всичко освен победа за разградчани, ще е огромна изненада. Прогнозата ми е 1:4 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Лудогорец се надиграваше с Валенсия, а ние с Левски! :) Нищо добро не ни чака в този мач, по-важното е да се подкрепя отбора докрай, момчетата го заслужават! :)

Честита точка и на моряците!

Казах ви, че Черно море е по-добър отбор от Левски! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот daniel875 » 23 мар 2014 20:52

dreben23 написа:Съдията ни поряза, ама щеше да е решаващо. Никаква дузпа няма, защото Бакари изблъска Фо Поре- там се свири нарушение. Който го разбира футбола, ги вижда тези неща, а който не го разбира, вика дузпа.

На мен мача си ми хареса- като знам кои са ни футболистите и какво са можели, и какво могат и не могат сега си ми харесаха. :) Стойчо май сгреши, че не започна с Тони Силва и това ни попречи да спечелим трите точки. Голът викаше за нас, така да се каже, ама сме си тъпи в атака. За жалост помечтахме си две седмици, в сряда не ми се мисли.. Ако не е Райс, ще ни напълнят кошницата с подобен начин на игра. Стойчо дано измисли нещо, ама сме си по-слаби от Лудогорец и всичко освен победа за разградчани, ще е огромна изненада. Прогнозата ми е 1:4 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Лудогорец се надиграваше с Валенсия, а ние с Левски! :) Нищо добро не ни чака в този мач, по-важното е да се подкрепя отбора докрай, момчетата го заслужават! :)

Честита точка и на моряците!

Казах ви, че Черно море е по-добър отбор от Левски! :)

Защо се оплакваш за дузпата? Не оревавате ли след всеки мач съдиите? Колко нарушения дадоха срещу вас и колко - срещу съперника? Гледай как всяко бутане ви се свиреше нарушение, а обратното не беше точно така. Арбитрите определено ви толерират от началото на сезона, и то много.
Смешен плач!
Относно вековния ни юбилей, ние честваме сто години. Вие кога?
Последна промяна от daniel875 на 23 мар 2014 20:56, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот ShooterMan » 23 мар 2014 20:55

Ние поне имахме няколко СМИСЛЕНИ атаки и комбинации....всъщност,да ви питам директно - НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ да повдигате въпроса за кюскане,ръгане и прочее при все,че единственото ви положение идва след като вратаря ви изритва топката напред в стил Иванков-Гонзо от ерата на Чорни?Вие не сте никакъв отбор и не играете НИКАКЪВ футбол,дори подобието ви на футбол е много по-зле от нашето.Били сте Левски...с какво бе?Я Я?С една дузпа...и с един корнер....уау,голям футбол заиграхте :mrgreen: и започнахте да си мислите,че навсякъде ще работи късметчето на Тройчо.То и днес проработи де след като изпуснахме дузпата,иначе щяхте да редите сълзи и сополи в още по-големи количества.Боли,знам,обичам да ви чета надъхванията за 0:2 и 0:3 :mrgreen: и всеки път като препикано мушкато да изглеждате :mrgreen:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12752
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: XXVIII кръг: Черно море - ЦСКА (плейофи)

Мнениеот BRF » 23 мар 2014 21:49

ShooterMan написа:Ние поне имахме няколко СМИСЛЕНИ атаки и комбинации....всъщност,да ви питам директно - НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ да повдигате въпроса за кюскане,ръгане и прочее при все,че единственото ви положение идва след като вратаря ви изритва топката напред в стил Иванков-Гонзо от ерата на Чорни?Вие не сте никакъв отбор и не играете НИКАКЪВ футбол,дори подобието ви на футбол е много по-зле от нашето.Били сте Левски...с какво бе?Я Я?С една дузпа...и с един корнер....уау,голям футбол заиграхте :mrgreen: и започнахте да си мислите,че навсякъде ще работи късметчето на Тройчо.То и днес проработи де след като изпуснахме дузпата,иначе щяхте да редите сълзи и сополи в още по-големи количества.Боли,знам,обичам да ви чета надъхванията за 0:2 и 0:3 :mrgreen: и всеки път като препикано мушкато да изглеждате :mrgreen:

И що трябва да ме е срам :o ?Отборът ми е такъв,какъвто е!Вашият ми е безразличен,единственото хубаво е ,че сте близо до Бургас!Отивай си най-добре във форумчето ви да празнувате победата,опс равния!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKArforever, danko_sot и 23 госта