Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7176
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 19 юни 2017 10:52

PFC Litex написа:Какви решения ще има до час не зная, но в едно съм 100% убеден, адски много народ в момента нон стоп натиска F5 докато се намира в сайта на UEFA.

PFC Litex написа:[offtopic]Почнаха разбивките, отборите възможни съперници на сините вече са ясни.[/offtopic]

[offtopic]Значи си един от тези, за които спомена! :)[/offtopic]
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6883
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re:

Мнениеот icko65 » 19 юни 2017 10:54

Ozzimozzi написа:Да не забравяме кой спечели търга за активите на фалиралото дружество! Предстои плащане и разпределяне на сумата от 8 000 000 лв. към съответните кредитори (в това число и държавата). Предстои да се уреди въпроса и с базите! Дали тази година ще играем в ЕКТ или не, дали сега ще бъде призната приемственост или по-късно смятам, че няма голямо значение, защото събитията изглеждат необратими! Показва го и отбоя при ЦСКА 1948.

Ква приемственост бе?Нали сте клуб ЦСКА?Приемственост от ТД !?Баси майтапа..
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Re:

Мнениеот PFC Litex » 19 юни 2017 10:59

Ozzimozzi написа:
PFC Litex написа:
Ozzimozzi написа:Да не забравяме кой спечели търга за активите на фалиралото дружество!

Кой спечели търга, наистина ми е доста интересно и те, какви правни отношения имат с ЦСКА-София?

Спечели го този, който бе длъжен да го спечели и го направи по начина, по който трябваше да го направи - 8 000 000 лв.!

Отново бла-бла-бла и нищо конкретно по въпроса.
За сега търга е спечелен от фирма, която административно няма нищо общо с ЦСКА-София.
Изображение

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот skabrin » 19 юни 2017 11:02

Ozzimozzi написа:
PFC Litex написа:Какви решения ще има до час не зная, но в едно съм 100% убеден, адски много народ в момента нон стоп натиска F5 докато се намира в сайта на UEFA.

PFC Litex написа:[offtopic]Почнаха разбивките, отборите възможни съперници на сините вече са ясни.[/offtopic]

[offtopic]Значи си един от тези, за които спомена! :)[/offtopic]

И на ЦСКА към момента.
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот PFC Litex » 19 юни 2017 11:06

Иртиш, Ружомберок Вашаш... интересни отбори

Да, всичко е към момента, след коефициента на CSKA Sofia (BUL) 4.175* има звездичка и най-долу на страницата:
The list of clubs is provisional and subject to final confirmation from UEFA.
*Participation of PFC CSKA Sofia subject to legal proceedings.

та седим и чЕкате решение на UEFA-ta
Изображение

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот redmadness48 » 19 юни 2017 11:12

УЕФА обяви разпределението за групите при жребия за Лига Европа, който ще се тегли в Нион в 14:00 часа. ЦСКА е поставен в група 3 с коефициент 4.175. Възможните съперници на армейците са Иртиш, Ружомберок, Фола Еш, Вашаш и Гандазар. Очаквайте всичко около жребия след 14:00 часа на CSKA.BG.

DEEP_RED
Мнения: 32
Регистриран на: 17 юни 2017 16:45

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот DEEP_RED » 19 юни 2017 11:14

шивача написа:
PFC Litex написа:Какви решения ще има до час не зная, но в едно съм 100% убеден, адски много народ в момента нон стоп натиска F5 докато се намира в сайта на UEFA.

според мен уефа ще пусне ЦСКА в турнирите.......за по-натам кво ще се случи .......?

Тео ще почака за извиненията още месец :lol:

Да бе,ше ви чака две години :lol:

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 19 юни 2017 11:17

Мода Удоджи да ми отключи темата за ЛЕ

DEEP_RED
Мнения: 32
Регистриран на: 17 юни 2017 16:45

Re: Re:

Мнениеот DEEP_RED » 19 юни 2017 11:17

icko65 написа:
Ozzimozzi написа:Да не забравяме кой спечели търга за активите на фалиралото дружество! Предстои плащане и разпределяне на сумата от 8 000 000 лв. към съответните кредитори (в това число и държавата). Предстои да се уреди въпроса и с базите! Дали тази година ще играем в ЕКТ или не, дали сега ще бъде призната приемственост или по-късно смятам, че няма голямо значение, защото събитията изглеждат необратими! Показва го и отбоя при ЦСКА 1948.

Ква приемственост бе?Нали сте клуб ЦСКА?Приемственост от ТД !?Баси майтапа..

Човека ти говори за юридическа приемственост,не за спортна!!!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16942
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Udoji90 » 19 юни 2017 11:18

k_oleto написа:Мода Удоджи да ми отключи темата за ЛЕ

Вече го направих. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта