2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот kiril.a.d » 07 авг 2016 10:54

angelofdeath написа:Една загуба не е фатална ако от нея се извадят нужните изводи. Смятам, че още срещу Нафтата ЦСКА ще изгрежда по-друг начин. Не трябва от първата спънка да вдигаме ръце и да съсипваме момчетата с критики. Да, играхме слабо, пропуснахме положения и основни единици изневериха. Янев също втори мач пуска състав, с който аз не съм съвсем съгласен. Видя се, колко се мъчи Деспотов на крилото и как след влизането на Маламов нещата се подобриха. Не разбирам, защо нисичкия Малинов играе в центъра срещу най-здравите противникови състезатели. До Галчев трябва да са Йорданов или Аясс. Имат нужната сработка и са доста по-здрави физически. Изобщо, ако се направят малки корекции нещата ще се оправят. Да изчакаме и да видим!

Е-е, сещаш и се за какво става дума? ;)...Аз, не мога да допусна че Ицко, и той вече не е разбрал, че от тия Деспоти и Малинки, просто...само юношески отбор става, и че не почнал да съжалява за отписаните миналогодишни играчи на ЦСКА!
Казах го и пак ще кажа: - искам си бомбардира Николай Цветков!!! Искам си и Момчил Цветанов, Милен Кикарин, Владимир Стойчев, Николай Йорданов... и даже Радой Божилов!!!!!!!!
Иначе, ще запсувам Гришата...Трифон Попов...Пламен Марков...Стойчо Стоилов, които си мислят, да ги...такозата, че ако направиш отбор, подобен на всички други, в Първа лига, ще си като тях! - е-е, как ще бъдеш над "тях", след като си "като тях"???
Ицкоооооу, я се освести и връщай непобедимите си футболисти овреме!!!!!!!!! - трансферния прозорец още не е затворил...и особено да разкараш това недоразумение Рафа Перес!!! - не знам, какво ми се оправдаваш с него, след като не спрях да го псувам последните 4-ри мача...що за връзкар...или педал е ? ;)
До тук, от ловешките, само Виана и Нунеш стават!!! - дори, третия...онова, черното "носърче", дето и името не съм му запомнил и то не става за ЦСКА - снощи го пусна в края на мача...!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот kiril.a.d » 07 авг 2016 11:01

damyanov1963 написа:ХА ХА ХА! Каква разлика в коментарите ви от миналия кръг за Левски - Монтана и сега :lol:
Тогава Левски бил супер слаб и не знам къв си, сега било заради черното тото и БФС, за да стане Лц шампион и от един мач не трябвало да се правят трагедии :lol: :lol: :lol:

:) дамянов, ти, къде се буташ м/у...шамарите, или претендентите за шампионската титла! - нали виждаш, че и ние като Лудогорец, падаме от изпадащ отбор? Значи, това е сериозна заявка за чернототовската титла на Първа БФС тото-лига, нали?
А вие...кога ще "зарадвате Люпко"? ;)...
бееегай - мани :lol: :lol: :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

venom
Мнения: 1034
Регистриран на: 20 авг 2009 01:01

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот venom » 07 авг 2016 11:08

damyanov1963 написа:ХА ХА ХА! Каква разлика в коментарите ви от миналия кръг за Левски - Монтана и сега :lol:
Тогава Левски бил супер слаб и не знам къв си, сега било заради черното тото и БФС, за да стане Лц шампион и от един мач не трябвало да се правят трагедии :lol: :lol: :lol:

Разликата е, че ако мачът с Верея беше на армията резултатът нямаше да е същия. Щеше да има убедителна победа за ЦСКА пред прилично пълни трибуни, а не измъчен равен пред обидно малко публика.

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот валкареджио » 07 авг 2016 11:15

kiril.a.d написа:
damyanov1963 написа:ХА ХА ХА! Каква разлика в коментарите ви от миналия кръг за Левски - Монтана и сега :lol:
Тогава Левски бил супер слаб и не знам къв си, сега било заради черното тото и БФС, за да стане Лц шампион и от един мач не трябвало да се правят трагедии :lol: :lol: :lol:

:) дамянов, ти, къде се буташ м/у...шамарите, или претендентите за шампионската титла! - нали виждаш, че и ние като Лудогорец, падаме от изпадащ отбор? Значи, това е сериозна заявка за чернототовската титла на Първа БФС тото-лига, нали?
А вие...кога ще "зарадвате Люпко"? ;)...
бееегай - мани :lol: :lol: :lol:

Стига си ни внушавал,че загубата е резултат на черно тото.просто толкова си можете и това е.
И сто пъти да напишеш измишльотините си за черно тото,няма как да станат истина.Вие сте един пос р едствен отбор и ако не беше престъпника Никола Попов ,още от Славия щяхте да паднете.
Иначе си личи Георги Атанасовската школовка.Много си научил от ДОНОСНИКА ГА ГА.

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Мнениеот anker1878 » 07 авг 2016 12:23

Май едно жуже , качва на шейната друго жуже :mrgreen:

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот Skywalker » 07 авг 2016 12:34

vaskonti написа:
Sir_Stanley_Rowse написа:
vaskonti написа:С Барса ли се сравнихте бе, баси нещото... :|

Щом така си го разбрал... :lol:

Давайки за пример загбата на Барса, какво друго следва да разбера?
.

Че дава за пример Барса а не, че ги сравнява !

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот vaskonti » 07 авг 2016 13:50

Skywalker написа:
vaskonti написа:
Sir_Stanley_Rowse написа:
vaskonti написа:С Барса ли се сравнихте бе, баси нещото... :|

Щом така си го разбрал... :lol:

Давайки за пример загбата на Барса, какво друго следва да разбера?
.

Че дава за пример Барса а не, че ги сравнява !

Примера на Барса какво трябва да ни каже за ЦСКА-София? Оправдаването на загубата от Верея с даването на Барса за пример какво идва да ни покаже? Въобще, разликата между мача Ливърпул - Барса и мача Верея - ЦСКА-София е само в мащабите ли?
Каква е разликата между даване на друг пример и сравняване? Защо се дава друг пример, ако не за сравнение?
Не е нужно да ми се отговаря, и сам мога да се сетя какво умозрение ще последва.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2737
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот HardWork » 07 авг 2016 14:32

1982 написа:
Red_Neck написа:Този отбор не те интересува, мача не си гледал ... кви са тия 20 мнения в темата за мача тогава?
Олекваш сериозно, ... сори.


Да, коментирам пришълеца, който уби ЦСКА и иска да се представя за него, какъв е проблемът с това ???!

Иначе самият мач, като такъв, хич не ме вълнува.

Ти казваш само лъжи! Не Ганчев, а предишните 3 ръководства убиха старото ЦСКА! И новия, наричан от теб "пришалец" клуб, е клуба който ние искаме да гледаме и подкрепяме! Ти просто си злобен комплексар, бълващ злоба и омраза! Всеки ден сте едни и същи, една камара безделници, намиращи утеха от животинския си бит, във форума ЦСКА! В крайна сметка нищо не зависи от вас, и нищо не можете да промените!

Kindza
Мнения: 103
Регистриран на: 02 авг 2016 19:19

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот Kindza » 07 авг 2016 14:44

vaskonti написа: Няма го духа на ЦСКА и това е видно.


Кво викаш ? В БУЛСТАТА се крие духа ... :lol:

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот Skywalker » 07 авг 2016 14:44

vaskonti написа:
Skywalker написа:
vaskonti написа:
Sir_Stanley_Rowse написа:
vaskonti написа:С Барса ли се сравнихте бе, баси нещото... :|

Щом така си го разбрал... :lol:

Давайки за пример загбата на Барса, какво друго следва да разбера?
.

Че дава за пример Барса а не, че ги сравнява !

Примера на Барса какво трябва да ни каже за ЦСКА-София? Оправдаването на загубата от Верея с даването на Барса за пример какво идва да ни покаже? Въобще, разликата между мача Ливърпул - Барса и мача Верея - ЦСКА-София е само в мащабите ли?
Каква е разликата между даване на друг пример и сравняване? Защо се дава друг пример, ако не за сравнение?
Не е нужно да ми се отговаря, и сам мога да се сетя какво умозрение ще последва.

Даването на пример не означава сравнение, О титане на мисълта ! :mrgreen:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта