Всичко за случая с Анисе.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

vesi-tedi
Мнения: 9
Регистриран на: 04 авг 2011 17:07
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот vesi-tedi » 23 яну 2012 21:46

Ей колко синя мъка има по този свят.Бог прощава ЦСКА НИКОГА.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот blue avalanche » 23 яну 2012 21:47

Hrabar написа:УЕФА присъди служебна загубая на ЦСКА след ДОНОС ОТ ДОНОСНИК Васил Колев, тогава журналист в "Меридиан Мач". Доносническата ви същност е смешна! Смешен си!

Т.е не защото сте имали нередовен играч,а защото някой ви е изпял...Правилно ли съм разбрал или и аз съм "смешен"?
Лима и Соуса не бяха "легенди" на ЦСКА,но ви осъдиха!Или греша?

kaicho
Мнения: 13
Регистриран на: 18 юни 2009 22:42
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот kaicho » 23 яну 2012 21:54

Изпратено от Атлетик1912-АС23-ЦДВ1948 (непроверено) на Пон, 2012-01-23 21:13.

Някой невярно се опитва да представи нещата. Анеси Абел не е купен от Черноморец за никаква сума. Няма трансфер. Той идва в Черномрец като свободен агент. И Киряков се прави на тарикат и сключва с него не основен трудов договор, а предварителен договор за изпитване. Този договор според Кодекса може да бъзе разтрогнат без проблем от всяка една от двете страни. И Анеси, който е трактуван в Черноморец като аматьор (има договор за чиракуване) го разтрогва. Това не се харесва на левскаря Херо. Това е напълно разбираемо. Но в България все пак има закони и те са задължителни и за Киряков и за Херо и за Анеси.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот galin56 » 23 яну 2012 21:57

Тоя пък : Аз се отказвам от футбола, имам си лични причини и планове извън футбола. А в същото време преговарял незаконно с други отбори и го представят в друг отбор въпреки, че има действащ договор с друг клуб.
А дано му спрат правата с давност договора му с Черноморец и го накарат да плати заплатите които е трябвало да взима като компенсация.
А за ЦСКА нямам думи. 6-ти или 7-ми трансферен прозорец поред взимат играчи нечестно и без да плащат. На всички ни е ясно вече че БФС-то е с тях. Иначе отдавна да са с запорирани трансфери или горди представители на Б групата.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот POPCORN » 23 яну 2012 21:59

galin56 написа:Тоя пък : Аз се отказвам от футбола, имам си лични причини и планове извън футбола. А в същото време преговарял незаконно с други отбори и го представят в друг отбор въпреки, че има действащ договор с друг клуб.
А дано му спрат правата с давност договора му с Черноморец и го накарат да плати заплатите които е трябвало да взима като компенсация.
А за ЦСКА нямам думи. 6-ти или 7-ми трансферен прозорец поред взимат играчи нечестно и без да плащат. На всички ни е ясно вече че БФС-то е с тях. Иначе отдавна да са с запорирани трансфери или горди представители на Б групата.

с нас са .всички са с нас...защото сме най-голямите..и държавата е с нас и Бойко и животните и времето и природата....всички са от ЦСКА.... :lol: :lol:
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Hrabar
Мнения: 1183
Регистриран на: 26 мар 2008 10:05
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот Hrabar » 23 яну 2012 21:59

blue avalanche написа:
Hrabar написа:УЕФА присъди служебна загубая на ЦСКА след ДОНОС ОТ ДОНОСНИК Васил Колев, тогава журналист в "Меридиан Мач". Доносническата ви същност е смешна! Смешен си!

Т.е не защото сте имали нередовен играч,а защото някой ви е изпял...Правилно ли съм разбрал или и аз съм "смешен"?
Лима и Соуса не бяха "легенди" на ЦСКА,но ви осъдиха!Или греша?


Васил Левски е обесен защото някой го е "изпял". Иначе целият процес срещу него е бил 100% законен.

Е, и? Това успокоява ли те?

Има проблем с картотеката на Михтарски! Михтарски, не Марадона, не Пеле, Меси, и т.н.

П.П. ЦСКА победи Ювентус с 3:2. бях на този мач, свидетел съм. Всичко друго е лъжа и измама.
"Искам да подчертая, че заради преминаването в ЦСКА станах такъв футболист. Този отбор ме научи на всичко в играта." Димитър Якимов
http://www.youtube.com/watch?v=YceBkLcF4E8

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот vaskonti » 23 яну 2012 22:02

"Документално всичко около казуса е оформено перфектно", смята Красин Кръстен
Българският футболен съюз няма намерение да санкционира ЦСКА по случая "Мишел Платини", обявиха днес от централата.

Документално всичко около казуса е оформено перфектно. Това заяви секретарят на лицензионната комисия Красин Кръстев пред Sportni.bg.

По-рано днес от Черноморец обявиха, че ще сезират БФС и ФИФА с питане как така ЦСКА е получил лиценз за този сезон, след като дължи пари за нападателя.

Трансферът беше осъществен през 2009 г., като според "акулите" столичният клуб все още дължи 550 хил. лв.

"Ще се въздържа от коментар, защото това са отношения между два клуба. Мога само да кажа, че всичко е било оформено перфектно като документация", коментира Кръстев.

Бургазлии заплашиха, че заради това задължение ще направят всичко възможно ЦСКА да не вземе лиценз за следващия сезон. Срокът за подаване на документи за получаването му е до 31 март.

Решението на лицензионната комисия ще стане ясно на 31 май. След това отборите имат и една седмица за евентуални обжалвания.

"Възможно е да стане сакатлък с всеки един отбор по всяко едно време. Все пак знаете в каква финансова криза се намираме и на никой не му е лесно в издръжката. Аз лично обаче се надявам всичко да е наред и лиензирането да мине нормално", сподели още Кръстев
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

mtaraduda
Мнения: 1497
Регистриран на: 30 юли 2009 20:16
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот mtaraduda » 23 яну 2012 22:03

Hrabar написа:
blue avalanche написа:
Hrabar написа:УЕФА присъди служебна загубая на ЦСКА след ДОНОС ОТ ДОНОСНИК Васил Колев, тогава журналист в "Меридиан Мач". Доносническата ви същност е смешна! Смешен си!

Т.е не защото сте имали нередовен играч,а защото някой ви е изпял...Правилно ли съм разбрал или и аз съм "смешен"?
Лима и Соуса не бяха "легенди" на ЦСКА,но ви осъдиха!Или греша?


Васил Левски е обесен защото някой го е "изпял". Иначе целият процес срещу него е бил 100% законен.

Е, и? Това успокоява ли те?

Има проблем с картотеката на Михтарски! Михтарски, не Марадона, не Пеле, Меси, и т.н.

П.П. ЦСКА победи Ювентус с 3:2. бях на този мач, свидетел съм. Всичко друго е лъжа и измама.

Да с играч, който няма право да играе => 3:0 за Ювентус, пък ти си гледай ако щеш и Междузвездни войни.

Потребителски аватар
messi7
Мнения: 1599
Регистриран на: 13 юни 2008 12:31
Skype: deadmaster24
Местоположение: София
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот messi7 » 23 яну 2012 22:03

tut написа:АВЕ СИНИ ПЕПЕРУДКИ .....АНЕСИ СИ ГО КАЗА ....... ЦСКА Е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ КЛУБ В БЪЛГАРИЯ ........... тва май ви бръкна доста на дълбоко а???? :) :) :) :) :)


НАПРЕД АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ


Каза го за да ви се мазни в цесекарските душички и очички. Толкова е близко до акъла... Няма да каже Левски е най-големият отбор, но избрах просто ЦСКА, ей така за кеф...
И стига сте се правили на света вода ненапитата. Все онеправдани, все медиите виновни, все Батков или синьото БФС виновно... (facepalm) :roll:
Изображение

pobeda1
Мнения: 49
Регистриран на: 25 фев 2009 23:08
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот pobeda1 » 23 яну 2012 22:12

Проблема е общ за целия българси футбол. Но БФС служи на дадени тимове и не иска да го реши. Колко е просто, плащаш трансфера изцяло и получаваш правата на даден състезател. Нема разсрочено плацане. За не изплатените заплати. Всички договори са заверени в БФС. Ако се направи типов формуляр за заплащането т.е. на еди кой си състезател парите (еди колко си пари) му се превеждат на еди коя си банкова сметка до еди кое си число. Ако заплата не е приведена изцяло до 30 дни от крайния срок договора автоматично се прекратява...Всичко е лесно доказуемо и просто. Но никой не иска да направи нещо, щото нема да има далавера. Затова ще си гледкаме и слушаме за далавери от хора които не могат да станат по-прости...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта