гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
nn72
Мнения: 698
Регистриран на: 12 окт 2008 22:27
Местоположение: Вече в къщи!
Контакти:

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот nn72 » 13 ное 2008 22:08

По темата:Много пристрастен!!!! Пълен профан!!!Не знам, има ли подобен някъде ТАМ?
Над България изгря звезда с името на ЦСКА!

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот kanar4o » 14 ное 2008 01:59

Томе - Курво синя ... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот Old_death » 14 ное 2008 06:34

Сега очаквам модераторите да запретнат ръкави и да почнат да трият поустове,както направиха с моето писмо с въпроси към Т.Р :D Тук е по зле от комунизма.Вчера написах писмо до модераторите със забележка относно толерирането на гаменски език във форума.Отворих тема по тоя въпрос.Ефектът беше,че Модовете изтриха темата.Това по цялия свят се нарича цензура и толериране на простащината.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

andro___1
Мнения: 52
Регистриран на: 09 авг 2008 07:13
Контакти:

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот andro___1 » 14 ное 2008 08:34

поредната простотия на томислав беше на коментара за играчите които е извикал марков , какви били тия двамата от сливен дето ги викат .г-н русев а какви са тия които до сега се гавреха с националната фланелка и с целия народ ,играчи като бербатов миланов петров вагнер благой които мислят само за пари нямат място в този отбор .и как лечков да не подскаже кои футболисти заслужават , нее лошо марков да гледа повече мачове а не само на левски и цска

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот stenly » 14 ное 2008 09:59

Old_death, съжалявам, че точно аз трябва да ти отговоря, но е крайно неуместно, да обиждате и да търсите сметка на хората, които просто си вършат работата. Говоря за Томислав Русев, за целия му екип и за модераторите. Когато коментирате един човек, вие намесвате семейство, приятели, близки и т.н., и нещата добиват много ПРОСТАШКИ измерения. Съжалявам, ако някой се почувства обиден, не това е целта ми! Надявам се, че с това мнение ще насоча вашите следващи постове, към по-ползотворни мнения, а не само ХУЛИ по адрес на един или друг (включително и между вас самите).
Коментирайте, но ако се върнеш назад в тази и останалите теми, няма как да не се съгласиш с мнението ми! ОБИДИТЕ СА ПОВЕЧЕ от критиката!!!! Това е и причината ТЕМАТА ДА СЕ ЗАКЛЮЧИ.
Модераторите не са ви враг!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: suni и 9 госта