ЦСКА- Ботев Враца

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

levskimo
Мнения: 103
Регистриран на: 01 авг 2010 17:44
Контакти:

Re: ЦСКА- Ботев Враца

Мнениеот levskimo » 10 авг 2010 19:57

Нищо хубаво не ви чака, тоя сезон. ТHC според мен са си фаворити, ако играете така...

masona84
Мнения: 883
Регистриран на: 17 фев 2009 15:13
Контакти:

Re: ЦСКА- Ботев Враца

Мнениеот masona84 » 10 авг 2010 19:58

levskimo написа:След центриране отдясно, Чалъков игра с глава, Чавдаров не успя да хване топката и тя влезе във вратата



Италианците са доста добри... уау. А иначе тва момчето ако знае къде е попаднало, ше си ебе майката!

Сигурно знае по добре от теб къде е отишъл ,така ,че ...............

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА- Ботев Враца

Мнениеот delqnski47 » 10 авг 2010 19:59

levskimo написа:След центриране отдясно, Чалъков игра с глава, Чавдаров не успя да хване топката и тя влезе във вратата



Италианците са доста добри... уау. А иначе тва момчето ако знае къде е попаднало, ше си ебе майката!

Да не забравяме,че другите двама защитника са набор 93
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: ЦСКА- Ботев Враца

Мнениеот Гуу » 10 авг 2010 19:59

levskimo написа:Нищо хубаво не ви чака, тоя сезон. ТHC според мен са си фаворити, ако играете така...


Ние ТНС, че ще ги отстраним е ясно, обаче какво ще става после... лично аз започвам да се плаша :roll:

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: ЦСКА- Ботев Враца

Мнениеот TPAKTOP » 10 авг 2010 19:59

danko_sot написа:От Враца си пък на аватар ти снимка на Гонзо :) Лоша работа :shock: 2:1 след грешка на Чавдаров. Ех защо не го шитнахме на Динамо и заблуденият Андоне. А Стоян Колев сега търка наровете в Черноморец ;)

Стоян Колев беше същото дърво като Чавдаров! Аз преди време много харесвах Ненад Лукич ама го разкараха че цепил отбора на българи и сърби. Но иначе беше талант!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
Sofiaatowern
Мнения: 421
Регистриран на: 10 сеп 2009 21:28
Контакти:

Re: ЦСКА- Ботев Враца

Мнениеот Sofiaatowern » 10 авг 2010 20:00

danko_sot написа:От Враца си пък на аватар ти снимка на Гонзо :) Лоша работа :shock: 2:1 след грешка на Чавдаров. Ех защо не го шитнахме на Динамо и заблуденият Андоне. А Стоян Колев сега търка наровете в Черноморец ;)

Какво значение има аватарът ми бре, приятел? Та то половината фенове на ЦСКА, са от другите градове, както и на Левски. Само се изказах, че специално този отбор е слабичък, макар и млад. Както и да е, успех.

Потребителски аватар
BotevVr
Мнения: 7
Регистриран на: 02 апр 2009 09:54
Skype: meto711
Контакти:

Re: ЦСКА- Ботев Враца

Мнениеот BotevVr » 10 авг 2010 20:01

таа годин ще мачка ме мекиа

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3739
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: ЦСКА- Ботев Враца

Мнениеот danko_sot » 10 авг 2010 20:01

TPAKTOP написа:
danko_sot написа:От Враца си пък на аватар ти снимка на Гонзо :) Лоша работа :shock: 2:1 след грешка на Чавдаров. Ех защо не го шитнахме на Динамо и заблуденият Андоне. А Стоян Колев сега търка наровете в Черноморец ;)

Стоян Колев беше същото дърво като Чавдаров! Аз преди време много харесвах Ненад Лукич ама го разкараха че цепил отбора на българи и сърби. Но иначе беше талант!


Не съм съгласен Стоян Колев е добър вратар. Караджата също може да стане нещо от него, но трябва да се научи малко да излиза при центрирания, а и дълги пуснати топки
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3739
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: ЦСКА- Ботев Враца

Мнениеот danko_sot » 10 авг 2010 20:04

BotevVr написа:таа годин ще мачка ме мекиа


Ботев Враца защо бе? Вие имате традиции във футбола. Марто май беше от там. В коя дивизия сте, нямате ли някой млад талант да ни дадете? :) :roll:
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: ЦСКА- Ботев Враца

Мнениеот TPAKTOP » 10 авг 2010 20:05

BotevVr написа:таа годин ще мачка ме мекиа

:lol: :lol: :lol: Пожелавам ти успех! [offtopic]Пожеланието ми е сериозно. усмивките са за това че не знаех че има фенове на Ботев Вр в форума.[/offtopic]
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта