Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

maxi1914
Мнения: 1380
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот maxi1914 » 08 юли 2018 22:12

k_oleto написа:
maxi1914 написа:Защо ви е затворен сектор Г ?


защото в ЛЕ искат седалки, а там няма

Мерси.
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот k_oleto » 08 юли 2018 22:49

k_oleto написа:
delqnski47 написа:Абе,пичове.Лично мисля да посетя нашите на гостуването(една колежка предложи да се ходи...няма как,не може да се откаже :roll: ).Обаче досега не съм ходил на нашите извън България.Може ли да обясните ква е организацията - клубът ли организира тия работи,кво се случва..


[offtopic]Първо и най-важно се организирай от България. Главно за билети. Лично, препоръчвам да пътувате самостоятелно с колежката (хем ще се опознаете), но в най-добрия случай - с кола + още двама. Ще си изкарате супер. Масовката не е за мен. Ся, някой ще ми се разсърди, но има момци, дето се качват пияни още в София...Смятай по пътя какво ще е. Ако си сам (или с мъжка компания), даже е забавно, но на колежката няма да й допадне.....

Едит: Аз също смятам, че Австрия е по-подходяща дестинация. Но.......всички зависи от колежката, все пак :)[/offtopic]


е...не съм ги смятал. Аз за Австрия съм се нагласил

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Cheradonna » 08 юли 2018 23:42

2-0 Чиста работа! 8-)
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Red_Neck » 09 юли 2018 09:59

Трябва ни победа със суха мрежа, ...ако ще да е с половин на нула!
... иначе, колкото повече, толкова повече ;)

[offtopic]Делянски, свършиха ли се поляните около София, та ще разкарваш колежката 2000 км? :) Одеялце, кошничка за пикник, Никиту на живо на Веф-а и всичко е точно :) :mrgreen:[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23889
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот delqnski47 » 09 юли 2018 12:30

Red_Neck написа:
[offtopic]Делянски, свършиха ли се поляните около София, та ще разкарваш колежката 2000 км? :) Одеялце, кошничка за пикник, Никиту на живо на Веф-а и всичко е точно :) :mrgreen:[/offtopic]

[offtopic]Еми...то тя предложи... :lol: :lol: То и аз се шокирах от предложението,ама... :lol:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1707
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот amoros » 09 юли 2018 15:56

[offtopic]Извиси ли се до нивото на ЦСКА този отбор ще има най-мощната подкрепа в България.Ръководство и футболисти не трябва да участват в селски приказки и закани.Червеният отбор винаги е бил мерило за дисциплина и ред.Дано да тръгнем нагоре от тук нататък.Две ,три големи имена та дори извадени от нафталина биха направили имиджа на ЦСКА по европейски. Бербатов,Денис Алибек цената му според Трансфермарк е 1 м.$. и други.[/offtopic]

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот g3_ev2 » 10 юли 2018 14:02

С тези търговии на играчи и с тези "актуализации" на съставите и на треньорите европейските турнири все ни заварват "недоопечени" (освен, донякъде, Лудогорец). Отработена ли е защитната концепция на ЦСКА, съгласувано ли е взаимодействието на крайната защита с останалите звена на отбора (при енергичен преход, а не само при "пощене" на топката), избистрени ли са пътищата при контраатака, наясно ли е как забавена контра да мине към постепенна атака, завършваща с удар извън пенала? Едва ли, само зачатъци за толкова кратко време!
И на какво се надяваме? Да ги бием с индивидуална класа, както го правеха в 60-те години? Изключително мъгляв аргумент в наша полза, защото Балтийските народи имат снажни жители и футболисти също, а и не са глупави и са наясно как да противодействат на финтове и професионални номера на терена.
Заради тъпата, безкрайна търговия с играчи и смяна на треньори имаме тежки проблеми в първите кръгове на Евро-турнирите, които ни убиват и малкото останало самочувствие за по-нататък, ако случайно се класираме!
Все пак - успех на ЦСКА - София и да се надяваме на проява на колективна импровизация от страна на играчите на терена! И повече игра за успешни удари в атака, а не дъвчене на топката и оплитане в безкрайни пасове. 0:0 в София и 0:1 за нашите в Рига би било добре за начало!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот loko1 » 10 юли 2018 17:31

CaptainBertorelli написа:Рядко сънувам мачове, но този го сънувах! 1:1 на полувремето беше кошмар, но ме хвана яд, че се събудих при 4:1 за нас, дейба!


Казвайте, къде са най-добрите коефициенти и да залагаме ;)
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12463
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот TristaNNN » 10 юли 2018 17:46

Биете 2-0, ГГ развързва кесията, Стоилкас води двама-трима от класата на Интима и пътят към групите е открит.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

spoon
Мнения: 39
Регистриран на: 11 авг 2017 14:36
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот spoon » 11 юли 2018 12:40

Мача ще се излъчва ли по някоя телевизия?
Още от дете запали моето сърце!!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта