гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

levski4
Мнения: 358
Регистриран на: 24 мар 2008 17:19
Контакти:

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот levski4 » 13 ное 2008 18:57

rostheboss написа:Томислав никога не може да е обективен,защото е болен левскар.Когато го гониха при БНТ да го бият,на другия ден посвети цяло предаване на самия себе си.Не знам някой дали си спомня колко глупости изговори Русев тогава.Най-безобидното беше , че прокле в ефир тези фенове никога да нямат деца и от пишките им да тече незнам си какво...Голяма злоба , голямо нещо . Колкото до Ники Александров , той е сам срещу всички в радио Говедарик.

Ники Александров сравнява червените нещастници/които с измислена дузпа се добраха до Х-са с Левски /с Реал,Юнайтед....Е,той не е ли"болен"!?

koi4i
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 сеп 2008 19:55

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот koi4i » 13 ное 2008 18:59

rostheboss написа:Томислав никога не може да е обективен,защото е болен левскар.Когато го гониха при БНТ да го бият,на другия ден посвети цяло предаване на самия себе си.Не знам някой дали си спомня колко глупости изговори Русев тогава.Най-безобидното беше , че прокле в ефир тези фенове никога да нямат деца и от пишките им да тече незнам си какво...Голяма злоба , голямо нещо . Колкото до Ники Александров , той е сам срещу всички в радио Говедарик.

Здрави чорбарю,ако подгонят теб и детето ти с намерение да ви бият какво ще направиш?
ТИТАН ОСТАНИ И ДЕЛОТО СИ ДОВЪРШИ

Потребителски аватар
rostheboss
Мнения: 143
Регистриран на: 07 окт 2008 00:17
Контакти:

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот rostheboss » 13 ное 2008 19:09

koi4i написа:Здрави чорбарю,ако подгонят теб и детето ти с намерение да ви бият какво ще направиш?


Ще се замисля какво съм направил,че да искат да ме бият.Не си спомням някой да е бил Мичмана например.
Изображение

emo_cska1
Мнения: 36
Регистриран на: 27 сеп 2008 22:22
Контакти:

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот emo_cska1 » 13 ное 2008 19:14

Така е ,много е кофти да си едър рогат добитък :D :D :D .Но те са направили своя избор и остават белязани за цял живот.Относно Т.Русев,той си остава един посредствен човечец с многото приказки от Шехерезада.
ЦСКА ЗАВИНАГИ!!!

ticho@teacher
Мнения: 37
Регистриран на: 05 ное 2008 00:10
Контакти:

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот ticho@teacher » 13 ное 2008 19:17

И да има рога г-н Русев от жена си , то те не са поставени от вас.Напада вас и смотаното ви управление защото заслужавате.

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот Deliba6 » 13 ное 2008 19:20

rostheboss написа:
koi4i написа:Здрави чорбарю,ако подгонят теб и детето ти с намерение да ви бият какво ще направиш?


Ще се замисля какво съм направил,че да искат да ме бият.Не си спомням някой да е бил Мичмана например.

По това време нямаше форуми, за да могат всякакви чикиджии да си избиват комплексите! "Като не го харесвате не го яжте!" Яжте свинско от Г.А., ама внимавайте, че е канцерогенно!!!
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

tezei
Мнения: 223
Регистриран на: 12 сеп 2008 15:49

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот tezei » 13 ное 2008 19:24

Томето винаги е бил обективен! Когато е имало причина е критикувал и любимия си Левски!!! Ники Александров също е показал, че може да бъде обективен!!! Аз бих ви предложил две други имена, които са болни и промити мозъци. Едното е ясно -Гуруто на вселенската конспирация срещу ЦСКА г-н Жорето Атанасов и един господин, който си е повярвал, че е журналист, а ги плеще едни невероятни глупости в Меридиан мач - Макариев!!! Ама много е зле въпросния Макариев, то бива да лъха от писанията ти запалянковщина, ама чак пък толкова!!! Та не виждам какво ревете от Томето?!! Има наистина трагични случаи, но сте объркали човека!!!

besan_s
Мнения: 28
Регистриран на: 18 сеп 2008 23:18
Контакти:

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот besan_s » 13 ное 2008 19:47

Абе хора чичо митко си ечичо митко 94 година всички се радвахте ноявно много от тук сте малки А за томислав тои си е болен призна си го

Потребителски аватар
cesekar4o_the best
Мнения: 190
Регистриран на: 02 окт 2008 22:40

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот cesekar4o_the best » 13 ное 2008 19:53

levski4 написа:
rostheboss написа:Томислав никога не може да е обективен,защото е болен левскар.Когато го гониха при БНТ да го бият,на другия ден посвети цяло предаване на самия себе си.Не знам някой дали си спомня колко глупости изговори Русев тогава.Най-безобидното беше , че прокле в ефир тези фенове никога да нямат деца и от пишките им да тече незнам си какво...Голяма злоба , голямо нещо . Колкото до Ники Александров , той е сам срещу всички в радио Говедарик.

Ники Александров сравнява червените нещастници/които с измислена дузпа се добраха до Х-са с Левски /с Реал,Юнайтед....Е,той не е ли"болен"!?


ТЪП СИ КАТО ШАРЕНО АНАДОЛСКО ГОВЕДО.

sartorius
Мнения: 74
Регистриран на: 02 ное 2008 17:04
Контакти:

Re: гн.Томислав Русев ЗАЩО?

Мнениеот sartorius » 13 ное 2008 21:20

Проблема на такива като Т.Р.е че се вживяват в ролата си на журналисти!В България се напълни с подобни "журналисти"- учили недоучили в някой квартален ПУЦ и поради факта,че не могат да се занимават с това за което все пак са учили...цъфват в някоя "демократична" медия, започват да бръщолевят всеки ден глупости, взимат отношение по въпроси от които нищо не разбират и се възхищават на словестният си онанизъм. Когато ръсат простотии наред, обиждат, квалифицират хората си мислят,че правят "демократична и свободна" журналистика", а всъщност не осъзнават,че запалянковщината пред микрофон не е никаква журналистика, а най-обикновена комплексарщина. Така,че не е проблема в това дали Т.Р. е лефскар или ултра-син лефскар- проблема е,че той не е журналист и не прави журналистика. А тя- журналистиката трябва да има и възпитателен характер, особено ако поне от малко си даваш сметка,че те слушат и малки деца току-що запалени по футбола. Когато говориш с езика на средностатистическия запалянко от Герена и не осъзнаваш възпитателната фунция на медията от която го правиш, нямаш морално право да се възмущаваш от уродствата на футбола ни,защото ти си част от тази система, която ги поощрява и провокира!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivo55 и 32 госта