ЦСКА - Фенербахче

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

fena_95
Мнения: 17
Регистриран на: 19 сеп 2008 18:46
Контакти:

Re: ЦСКА - Фенербахче

Мнениеот fena_95 » 11 ное 2008 20:54

СинТерор написа:Жалко, че не победихте турските боклуци, но искам да ви кажа браво за добрата игра и перфектната ви публика която не спря да подкрепя отбора си до края! :ugeek:

ето такова толерантно отно6ене трябва да има!!поздравявам те пич теб и BLUE_LION ,А ОТНОСНО LEVSI4
той е един некадърник!

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: ЦСКА - Фенербахче

Мнениеот MoNteSo » 11 ное 2008 20:58

Специално клубен волейбол не гледам много.Следя само италиянското първенство по Ринг и не знам колко звездна е селекцията на турците, но всеки случай от видяното през първите 2 гейма цска си се биеше сам... посрещането ви беше овратително!Най-лошото е, че дори Теди не беше уверен.А за публиката... в България може би по-добра хореография до сега не е имало, но ако загледате гърците и сърбите какво правят по залите, ще припаднете.Другото което е, че като не играхте футбол в Европа, ще си правите кефа с волейбола.

Bad Boy
Мнения: 132
Регистриран на: 11 авг 2008 21:06

Re: ЦСКА - Фенербахче

Мнениеот Bad Boy » 11 ное 2008 21:06

Евала на турците разбили "червените свине" насред София. Айде Турция Сините сме зад вас винаги "КОГАТО БИЕТЕ МРЪСНИТЕ СВИНЕ".

Потребителски аватар
Red Army
Мнения: 356
Регистриран на: 30 авг 2008 22:11
Контакти:

Re: ЦСКА - Фенербахче

Мнениеот Red Army » 11 ное 2008 21:08

Затова че сме назад от др страни си прав но публиката за БГ беше невероятна.И на мен ми се стори че просто не си повярваха , а разликата мд отборите беше американеца и сърбина.А и невиждам нищо лошо да се подкрепи отбора и наи-вече младите за които това са първите големи мачове.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ЦСКА - Фенербахче

Мнениеот Neron » 11 ное 2008 21:13

Жалко че не биха.Винаги ще подкрепям БГ отбор особено срещу рязаните маймуни.Успех по нататък.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
angelov
Мнения: 2008
Регистриран на: 30 сеп 2008 20:27
Контакти:

Re: ЦСКА - Фенербахче

Мнениеот angelov » 11 ное 2008 21:17

Bad Boy написа:Евала на турците разбили "червените свине" насред София. Айде Турция Сините сме зад вас винаги "КОГАТО БИЕТЕ МРЪСНИТЕ СВИНЕ".


А бе ти нормален ли си? Как може да си за смотаните резаци, при условие че срещу тях играе БЪЛГАРСКИ отбор? И недей да класифицираш всички сини. Повечето сме преди вичко БЪЛГАРИ.
Последна промяна от angelov на 11 ное 2008 21:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Фенербахче

Мнениеот POPCORN » 11 ное 2008 21:19

Ееееееее и аз бях на мача!Много се накефих атмосферата беше уникална!Евала на публиката, евала на играчите играха със сърце и колкото могат!А това не е малко!Много се забавлявах и се кефих.Жалко че не ги бихме ама живота продължава!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Фенербахче

Мнениеот Blue_Lion » 11 ное 2008 21:26

СТРАХОТНА ХОРЕОГРАФИЯ МОМЧЕТА ! Евалата ! Крайно време е в България да почнат да се правят и хореографий,че сме много назад с материяла ! Споко,ще почнете да биете в следващите мачове в турнира ;) И пак казвам...България над Всичко :)
Изображение

Bad Boy
Мнения: 132
Регистриран на: 11 авг 2008 21:06

Re: ЦСКА - Фенербахче

Мнениеот Bad Boy » 11 ное 2008 21:27

Ангелов като искаш да правиш свирки на на прасетатат твой проблем. Ти не се "ЛЕВСКАР" бе кретен. Какво че са българи? Те са свине. Ами духай им бе кретен.

levski4
Мнения: 358
Регистриран на: 24 мар 2008 17:19
Контакти:

Re: ЦСКА - Фенербахче

Мнениеот levski4 » 11 ное 2008 21:31

За мен левскар,който е толерантен към НЕбългарския отбор с петолъчката и измислената история и успехи не е левскар,никога не съм подкрепял панчаревци,дори смятам за предателство да си го помисля!!!Долу червените боклуци -ЗАВИНАГИ В КАЛТА-ТОВА Е МЯСТОТО НА ЦСКА!!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта