Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23891
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот delqnski47 » 02 юни 2022 15:01

ivo55 написа:Не се сещам за нито една прчна мен да ме интересува собствениците на акционерното дружество за колко пари купуват и продават играчи. За нито една.

Мен обаче ме интересува какви играчи вземаме и дали задържаме за по 3-4 години поне тези, които се окажат добри играчи.
Е ми, не ги задържаме , а бързи ги препродаваме. А почти всички нови винаги са някакви безработни след тежки контузии или понеже са некадърни не са играли от 6 месеца и повече в клубовете си до момента ... А все повече са и тези, на които ЦСКА им е първия професионален клуб в кариерата. 3-4-5 ниво на някакви държави. Смешна история.

Какво по хубаво от това да се дадат още сега милиони за топ играчи, милиони за тъпите цигани, които в момента са ни осъдили и трябва да се дават ОЩЕ пари, за да ни се махне забраната за трансфери, милиони за стадион, милиони за емблема..........
Нали ? Колко лесно звучи просто. От кое първо да се почне, че малко е объркващо.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3829
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот ivo55 » 02 юни 2022 19:55

На седмата година вече не можеш да се оправдаваш с никой друг освен със собствената некадърност. ;)

Потребителски аватар
vallige
Мнения: 124
Регистриран на: 30 дек 2008 00:28
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот vallige » 02 юни 2022 20:20

МИРОСЛАВ ИЛИЧ И ЛЕПА БРЕНА

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот Mitata » 02 юни 2022 20:26

delqnski47 написа:
ivo55 написа:Не се сещам за нито една прчна мен да ме интересува собствениците на акционерното дружество за колко пари купуват и продават играчи. За нито една.

Мен обаче ме интересува какви играчи вземаме и дали задържаме за по 3-4 години поне тези, които се окажат добри играчи.
Е ми, не ги задържаме , а бързи ги препродаваме. А почти всички нови винаги са някакви безработни след тежки контузии или понеже са некадърни не са играли от 6 месеца и повече в клубовете си до момента ... А все повече са и тези, на които ЦСКА им е първия професионален клуб в кариерата. 3-4-5 ниво на някакви държави. Смешна история.

Какво по хубаво от това да се дадат още сега милиони за топ играчи, милиони за тъпите цигани, които в момента са ни осъдили и трябва да се дават ОЩЕ пари, за да ни се махне забраната за трансфери, милиони за стадион, милиони за емблема..........
Нали ? Колко лесно звучи просто. От кое първо да се почне, че малко е объркващо.


Ние и когато нямахме дългове пак не успявахме да направим отбор, способен да се бори за титлата. С тази организация на работата няма как ЦСКА да прогресира, грешките постоянно се повтарят, не спираме да настъпваме мотиката, а поуки не се правят.

Не разбирам например защо често привличаме чужденци, които отдавна са приключили с футбола или такива, които не са играли от месеци поради контузии или защото са търкали резервната скамейка, съответно не са в състояние да дадат нищо на ЦСКА. Чужденците си осигуряват високи за нашите стандарти заплати, които Ганчев редовно плаща, ама това ли е смисъла на ЦСКА? Ние не сме самарянско дружество, целите би трябвало да са съвсем други.

Ако Ганчев има реални намерения да развива ЦСКА, той трябва да се опита да обедини цесекарите, да потърси и други начини за финансиране на клуба. Подуенци ни дадоха отличен пример как може да се излезе от ситуация и да се върви напред - червена България би могла да помогне на финансите на ЦСКА, но за целта трябва да се създаде перфектна организация и се направи подходяща реклама. Това добре, но Ганчев трябва да е готов за промени. За съжаление не ми се вижда Ганев да има намерение да излезе извън коловозите, по които отдавна се движи. Отсъствието на желание за промени отблъсква фенската маса на ЦСКА, мен също. Предпочитам да съм по-далеч и да не харча излишни нерви.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

gihuelo
Мнения: 5919
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот gihuelo » 04 юни 2022 20:11

Първото лятно попълнение на ЦСКА е факт. „Армейците“ си осигуриха услугите на младежкия национал Станислав Шопов, научи dsport.

Днес той е подписал договора си с клуба, като се очаква официално да бъде представен от страна на „червените“ в следващите часове.

За последно Шопов беше играч на нидерландския Хееренвеен, но договорът му изтече и се превърна в свободен агент.

Шопов е роден на 23 февруари 2002 година, юноша е на Ботев Пловдив и играе като офанзивен халф и крило. Слави Шопов отпадна от състава на България U21 за евроквалификациите срещу Швейцария и Гибралтар заради контузия.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот шивача » 04 юни 2022 23:26

Чудесен трансфер! Талант от всякъде, дано се развие и много да ни радва! Това е най-добрия трансфер на ЦСКА в последните няколко години. Успех на Слави!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот goshev » 04 юни 2022 23:50

vallige написа:ЛЕПА БРЕНА

Не ни трябва.Искаме млади перспективни българки, на които да им се дава повече време за изява!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23891
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот delqnski47 » 06 юни 2022 15:02

Агентът на Кайседов ко мрънкя?
Тоз има договор с нас до 2025 г. Нормално е да се иска по-голяма сума...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот Mitata » 06 юни 2022 23:48

Мисля, че в ЦСКА трябва да се създаде такава атмосфера, че най-добрите български футболисти да се стремят да заиграят в ЦСКА на всяка цена, така както беше преди много години. В състава трябва да са още 4-5 наистина класни чужденци, не пълнежи с огромни заплати, утежняващи бюджета на клуба.
Повечето фенове споделят мнението, че няма добри български момчета, а изявите на националите са доказателството. Само че една от причините момчетата да са посредствени, е че не се разчита на тях в клубовете като ЦСКА, треньорите нямат доверие в тях, вследствие на което футболистите губят мотивация. А без мотивация няма развитие. В миналото ЦСКА с класни българи в състава беше гаранция за успехи както на червените, така и на националите.

Дано през новия сезон се дават повече шансове на младите. Ще е трудно, ще има провали най-вероятно. Но без търпение няма да стане. Може би в отбора трябва да има психолог, който да е близо до футболистите, да им обяснява нещата от живота, не натрапчиво, а като на приятели. Много е важно треньорите да разбират от работата си съобразно модерните виждания за футболната игра, а гонката на футболистите да жестока. Някой трябва да им обясни, че ако имат намерение да постигнат нещо като футболисти трябва да водят спартански живот.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3829
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот ivo55 » 07 юни 2022 00:23

Както би казал Айнщайн - требва да си много тъп седем години да се прави абсолютно едно и също (продажба на всеки читав играч и вземане на върволица безработни, тежко контузени или от аматьорски дивизии), но да очакваш всеки път различен резултат ...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта