Изгониха Асдис от "Армията"

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

cesekarcho boys..15
Мнения: 58
Регистриран на: 13 ное 2008 13:56

Изгониха Асдис от "Армията"

Мнениеот cesekarcho boys..15 » 14 ное 2008 13:12

Изгониха Асдис от "Армията"
Пет, 2008-11-14 11:21
Имайки предвид играта на ЦСКА в последните срещи, феновете на „червените“ нямат особени поводи за радост. Дори малкото, което им остана обаче, им бе отнето.

Става въпрос за най-красивата футболна половинка у нас - Асдис. Съпругата на нападателя на „армейците“ - Гардар Гунлаугсон, с изненада научи, че за в бъдеще няма да може да се радва на запазено място във ВИП ложата на „Българска армия“.

Това стана по време на мача с Локо (Пд) за Купата на страната, когато тя и половинката на Данчо Тодоров - Елена, бяха сюрпризирани от служител на клуба с неприятната вест.

„Много съм разочарована. Това е проява на неуважение към самите футболисти. По цял свят половинките на играчите гледат срещите от ВИП ложата. Наистина съм тъжна и кракът ми повече няма да стъпи на стадиона, докато това отношение не се промени“, закани се русокосата „ледена кралица“.

Откакто е в България, Асдис не е пропуснала мач на "червените" и събира повече погледи, отколкото случващото се на терена. Сега обаче тя е твърдо решена да стиска палци за любимия си Гардар само у дома пред телевизора.
Koito me uvajava dobre,koito ne da duha supata :D http://www.youtube.com/watch?v=eA0jOt4hFXg

Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта