ЦСКА би Локото без много да сe изхвърля.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

RedForever
Мнения: 240
Регистриран на: 02 авг 2008 22:01
Контакти:

Re: ЦСКА би Локото без много да сe изхвърля.

Мнениеот RedForever » 12 ное 2008 21:45

Не знам какво ни беше толкова силното на миналият състав като и тогава не можеха да вкарват! И миналата година и сега отбора не е сработен! Не мога да го разбера чичо Митко защо излиза с това тъпо клише "Беконо е най-опитният и затова разчитам на него."????? Като е най-опитният защо не може да хване едно топка или да и избие в корнер когато ударът е много силен??? Вече трети мач ни закопава! Добре, че имаме Тошко защото това момче дава ВСИЧКО за ОТБОРА, а не като черните нещастници! В събота Беконо ми отива в Ориент 33 в 1:30 вместо да мисли как да каже на чичо Митко да не го пуска титуляр!!!

Потребителски аватар
cesekar4o_the best
Мнения: 190
Регистриран на: 02 окт 2008 22:40

Re: ЦСКА би Локото без много да сe изхвърля.

Мнениеот cesekar4o_the best » 12 ное 2008 22:09

RedForever написа:Не знам какво ни беше толкова силното на миналият състав като и тогава не можеха да вкарват! И миналата година и сега отбора не е сработен! Не мога да го разбера чичо Митко защо излиза с това тъпо клише "Беконо е най-опитният и затова разчитам на него."????? Като е най-опитният защо не може да хване едно топка или да и избие в корнер когато ударът е много силен??? Вече трети мач ни закопава! Добре, че имаме Тошко защото това момче дава ВСИЧКО за ОТБОРА, а не като черните нещастници! В събота Беконо ми отива в Ориент 33 в 1:30 вместо да мисли как да каже на чичо Митко да не го пуска титуляр!!!


БРАТО ВЪВ ФУТБОЛА НЕМА ЛОГИКА.ПРЕДИ 3 ГОД СЪС СТОЙЧО ЧЕРНО МОРИ НИ БИ
2 НА 1 В СОФИЯ.СЕГА ХИКС.САМО НЕ КАЗВАЙ ЧЕ 2005 СМЕ БИЛИ ПО-СЛАБИ.
ПРОСТО ВЪВ ФУТБОЛА НЯМА ЛОГИКА.КВО КАТО ИГРАЕМ ЗЛЕ.ТО ДРУГИТЕ ДА
НЕ СА ПО-ДОБРЕ.НЕМОЖЕ ВСИЧКИ ДРУГИ ДА СА ЗЛЕ А НИЕ ДА ИМАМЕ ГОЛЯМ ОТБОР.
ВАЖНОТО СА ТОЧКИТЕ.ТВА Е РЕАЛНОСТТА.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта