Всекидневна на Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Converse
Мнения: 3884
Регистриран на: 21 май 2009 20:25
Местоположение: Бургас, Изгрев
Контакти:

Re: СПАМ тема

Мнениеот Converse » 20 окт 2011 12:46

ntodorov написа:
калпазанчо написа:Между другото чух че откривали нов спортен комплекс в Сарафово, някой може ли да даде малко инфо. Ходих да гледам и тоя в Славейков, скоро май ще го откриват. Яко, че скоро ще има нови площадки. Между другото се питам що не направят такъв спортен център и в Меден Рудник..

Е как да няма ? До нас е. До училище Елин Пелин. Аз там ритам/х на осветление с изкуствена трева, вход по 3лв. на калпак. В събота 15.10. там имаше турнир с участието на стария отбор на Нефтохимик. Понеже ме нямаше в родината не успяхме да сформираме отбор от ветерани. Набора М. Трендафилов също рита, ама и той захитря - пазеше на вратата.


В четвъртъка ритах там, но терена беше трагичен и освен това игрището е под наклон ...
П.С: Ако знаех, че живееш на близо щях да ти дойда на гости :lol:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СПАМ тема

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 13:01

Converse написа:
ntodorov написа:
калпазанчо написа:Между другото чух че откривали нов спортен комплекс в Сарафово, някой може ли да даде малко инфо. Ходих да гледам и тоя в Славейков, скоро май ще го откриват. Яко, че скоро ще има нови площадки. Между другото се питам що не направят такъв спортен център и в Меден Рудник..

Е как да няма ? До нас е. До училище Елин Пелин. Аз там ритам/х на осветление с изкуствена трева, вход по 3лв. на калпак. В събота 15.10. там имаше турнир с участието на стария отбор на Нефтохимик. Понеже ме нямаше в родината не успяхме да сформираме отбор от ветерани. Набора М. Трендафилов също рита, ама и той захитря - пазеше на вратата.


В четвъртъка ритах там, но терена беше трагичен и освен това игрището е под наклон ...
П.С: Ако знаех, че живееш на близо щях да ти дойда на гости :lol:

Миналия четвъртък бях в Ингилизия, а иначе живея в кооперацията над банката и Авторай. На терена му сложиха повече от тези гумирани топчета за да не сляга тревата уж. Лятото от жегите пък мирише на разтопена гума и хич не е здравословно за дробчетата да се диша там, камо ли да се бяга...Що се касае за наклона. Има - го и не е малък- в посока към околовръстното е. Допущам, че стадиона е правен по идеен проект на един стадион в Кардиф, който има подобен наклон. Направено е за да бъде трудно на противниците ни извън квартала. Тук му хванахме цаката и, когато правя изтънчени пасове си смятам силата и траекторията на удара с Елка, а фалцовите удари се получават само след специфичен ъгъл ( умишлено не му казвам градусите) на стъпалото. Приклякването обаче в сгъвката на упорния крак е зависим от специфичния ъгъл на табана и е функция от настроението, съперника и същината на удара ( шут, пас или центриране)...Абе сложно е, и ако изпадна в още подробности ще разкрия същината на многобройните успехи на разпадащия ни се вече отбор... :)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 13:17

Хм, като заговори за наклон - аз ритах за последно на площадката до 20та детска градина (до червения и белия блок на Мария Луиза, под магазин Европа). Там е на асфалт и под огромен наклон. А като паднеш колко е забавно...Иначе живея на Борисовата градина, роден съм на улица Васил Левски над училището Иван Вазов, живял съм и при баба ми и дядо ми на Фердинандова. А съм бачкал точно до теб 2 години - на последния етаж на Пиргос стил има офиси...та там в един от тях. 2 години си задавах един и същи въпрос - защо отивам с колата на работа? Минаваше по-малко от минута, а след това 10-15 минути си търсиш място за паркиране. А пеш е 3 минути...Няколко пъти си заключих и колата с ключовете на стартера и един и същи човек - от магазинче за дограма мисля беше ми помагаше с една тел....
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 13:24

Сега се сетих за най-отвратителното място, където съм играл мач. Между 2 високи блока в Славейков в района на зала Младост, сега там има някакъв търговски център на 2 етажа - мисля Престиж се казва. Та ей там в една кал тогава - за греди сложихме по 2 якета и ритахме кой с каквито обувки имаше - аз тогава бях с едни кубинки...Вкарах и гол от центъра.трябва да е било 97ма-8...А после имаше едно павильонче за странджанки....Ммммм колко бях гладен след мача...
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 13:46

Калпазанчо. На Борисовата градина ми беше детството. Там съм играл, като дете. В у-ще "Петър Берон"съм учил до 3 клас. Много приятели оставих там. С някой се виждам, с други се изгубихме. Последния "мохикан" и мой приятел от детството останал там живееше на ул. Цар Борис и Гладстон - срещу Младежкия, но и тяхната къщичка вече я няма, а там се събирахме махалата, като деца, а после и, като младежи ... беше много готино. Ехххх, Временааааа...Ама и сега ми е готино. :)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот mironi88 » 20 окт 2011 13:57

Пичове ни в клин, ни в ръкав искам да ви попитам, колко са цените на билетите за мачовете ви на Лазур? За домакините имам предвид. Просто от любопитство.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 14:03

mironi88 написа:Пичове ни в клин, ни в ръкав искам да ви попитам, колко са цените на билетите за мачовете ви на Лазур? За домакините имам предвид. Просто от любопитство.

Питай бре, тя за това е тая тема - за да питат хората ни в клин ни в ръкав. От началото досега бяха 5 кинта. За мача с Левски бяха 3 кинта за агитката, 5 лева в деня на мача, а иначе преди това за пенсионери и деца не съм сигурен, май беше по 3 лева или по 1 не съм много сигурен. Аз съм с карта де.
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 14:06

Аз започнах 1ви клас във Любен Каравелов, продължих до 7ми в Петър Берон, след това в Морското. На Борисовата имаше едно култово кафе - на бат Милчо. Сега се помещава в кооперацията на Цар Борсис дo градинката - казва се Кнез Борис. Така смърди на кенеф и цигари, че не е истина. Цялата махала се събира да клюкарства там. Има и доста стари фенове на Черноморец обсъждат мачовете...
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот unist_gp » 20 окт 2011 15:05

Черноморец Бургас една година вече държи много високо за България ниво. Миналата година по това време Чкулите също бяха били Левски, Славия, Локо София, ЦСКА (в София), Черно море (във Варна), бяха направили равен в Ловеч...... ако не беше оня солташак на ЦСКА тони велков да направи така, че нарочно отбора да бъде задминат от ЦСКА и Локо София щяхме тази есен да играем евротурнири. Очаквам нови победи с Хубчев, до като Херо се лекува. Киш е най-добрият играч в българското първенство!

ето моя форум за Черноморец, ако искате пишете и там. Поздрави!

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 16:05

Днес много писах тук. Нервно ми е...До часове трябва да съм станал чичо на трети племенник. Поне така казаха де. Чакаме го всеки момент. Уфф - от нерви не ме свърта. Другите ми племенници пак са момчета и съм ги запалил по футбола. Чакам следващия. Ще го трая докато проходи и...му натрисам топката. :)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта