Всекидневна на Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: СПАМ тема

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 12:13

ntodorov написа:
калпазанчо написа:Нтодоров, предлагам тук да продължим разговора за залаганията. Между другото за колко взимаш 100 метра, не че се съмнявам в честността ти, ама да знам.

Няма хронометър, който да ми хване времената, когато бягам с чужди пари за харчене и попътен вятър. :)
Сега сериозно ;) : Не съм спринтирал скоро, защото съм нямал такъв "зор", ама ако сега реша да хукна без загрявка, разпъване, разтегляне, изпъване или масаж рискувам да се "препарирам" на 10-тия метър, както впрочем ми се случи през месец март, когато на спортната площадка си оставих спортната стойка и я замених в поза ала "изхождане по голяма нужда на турско клекало". Радващото след това бе, че само "младостта" ми( относително понятие де ) и неистовото желание да се прибера у дома така, както съм излязъл успяха до някъде да възстановят стойката ми, но не и гримасата на скованост по лицето ми...Тъй, че, предпочитам кратките маршрути, късите дистанции и работещ автомобил, който да изнесе възможно по-бързо осанката ми за да не се превърне в тленна такава...С една дума: И себе си бих изненадал от "резултата", който бих постигнал на 100 метра. Признавам: Никога не съм имал подобен стимул в ръцете си за да бягам бързо, но без да се хваля, изпъквам и "изхвърлям" - добър и честен човек съм. Залозите ТРЯБВА САМО АЗ да ги съхранявам и съответно - обгрижвам... :)

Хихихи и аз не съм си засичал, но обикновенно като ме гонят някаква особена сила ме обгръща и като че ли включвам нитрото и взимам голяма преднина пред останалите. Силата е с мен. хихихи. Скоро не ми се е случвало. Дано the force is strooooooong with me stilllll...Не знам как ще е ако гоня някой за пари..
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 12:14

калпазанчо написа:Tова до Елин Пелин доколкото знам е само футболно игрище. Имах предвид такъв спортен център от типа на този в парка в Изгрев. Да има и игрища за баскет, волейбол, тенискортове, зала за бокс, за тенис на маса и др. Защото това в Сарафово било от този сорт. Във Ветрен също на старата база на Черноморец направиха басейн, който ще го закрият догодина с купол, и от догодина ще има и футболно игрище със изкуствена трева с трибунка,както и плажен волейбол игрище доколкото разбрах.

Това го има в новооткритата спортна зала до Билла. Там си играя тенис на маса, деца играят футбол, баскет, волей. Спортната зала е отворена за любители и аз много я харесвам. Иначе да. Открит спортен комплекс за тенис на корт няма, но обещаха чудеса някои партии...преди изборите де... ;) :) Оня ден разглеждах някакъв свръх идеен проект обещан от сегашния кмет за направата на спортен комплекс с паркова градина, където са блатата. Същите тези блата са отточни и отдавна не се използват от НХК, като добавя, че са под терасата ми, а рибарски лодки и пеликани ловуват риба, липсата на мирис от тях ме навеждат на мисълта, че наистина може мнооого да се прави по тях и около тях - включая и гребна база. Приятели от вътрешността винаги са се чудили как и защо не се облагороди тази иначе много интересна зона и за еколози и за рибари и за спортисти и за орнитолози...И в тази връзка. Толкова много пеликани на метри от терасата ми не съм виждал. Водната фауна ври. Това ме радва...и обнадеждава.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 12:18

Верно аз винаги съм си мислел защо не направят нещо с тези езера да ги развият. Мандрата е най-голямото или дългото (не помня точно) сладководно езеро до колкото знам - 17 км ако помня правилно. Иска ми се да виждам малки ветроходни ядки през лятото, водни колела, джетове. Няма големи вълни и е доста по-сейф отколкото в морето при силни вълни.
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 12:18

Впрочем. Хубава тема е тази Калпазанчо...Лакардийка.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 12:20

Случайно да има хора, които харесват Междузвездни войни?
Аз ги обожавам, колкото и ретро да са старите серии, мисля че още дълго време ще се гледат. Винаги ще е актуална борбата между доброто и злото. И колко е лесно да се подхлъзне човек и да тръгне по грешен път.
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 12:23

ntodorov написа:Впрочем. Хубава тема е тази Калпазанчо...Лакардийка.

Последно време доста се отплесваме за всякакви теми и усетих че поне на мен ми е доста приятно освен за футбол да лафя и за други неща. Та така. Дао се развие темата. Има много неща за които бих си лафил с вас.
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 12:28

калпазанчо написа:Верно аз винаги съм си мислел защо не направят нещо с тези езера да ги развият. Мандрата е най-голямото или дългото (не помня точно) сладководно езеро до колкото знам - 17 км ако помня правилно. Иска ми се да виждам малки ветроходни ядки през лятото, водни колела, джетове. Няма големи вълни и е доста по-сейф отколкото в морето при силни вълни.

Да. Аз отдавна не доумявам, но отчитах всичко, като липса на пари. Имам приятел, който работи на Пода ( орнитолог). Те се издържат от чужди ( Швейцарци доскоро) фирми. Та същите тези чуждоземци винаги са твърдели, че не знаем, какво имаме.
Живея в една нова кооперация ( от 5 години съм там) на първа линия към езерата, блатата, залива и града...Вярваш ли ми, че за нищо на света не бих заменил тази гледка и място. Роден съм и сън живял на Сливница 10 и продадохме апартамента там на Булклима ( на първия етаж на Ботева и Сливница). Не съжалявам и за секунда... И понеже съм мечтател и си пия ракията на терасата в унисон на горе описаното винаги съм си "представял" какво може и трябва да се направи за да стане това място рай. Писал съм и в Общинския сайт и са ми отговаряли, че отдавна е било заложено, като проект :roll: ...Много малко усилия и средства трябват. Ако трябва да се вярва предизборно на някой - един го обеща в програмата си. :)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 12:29

калпазанчо написа:
ntodorov написа:Впрочем. Хубава тема е тази Калпазанчо...Лакардийка.

Последно време доста се отплесваме за всякакви теми и усетих че поне на мен ми е доста приятно освен за футбол да лафя и за други неща. Та така. Дао се развие темата. Има много неща за които бих си лафил с вас.

Споделям...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 12:34

И колко е лесно да се подхлъзне човек и да тръгне по грешен път.

Калпазанчо прощавай, че ще използвам последното ти изречение, но е част от един лаф:

И колко е лесно да се подхлъзне човек и да тръгне по грешен път...казал Унуфрий в турската баня и се навел за сапуна си.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 12:38

ntodorov написа:И колко е лесно да се подхлъзне човек и да тръгне по грешен път.

Калпазанчо прощавай, че ще използвам последното ти изречение, но е част от един лаф:

И колко е лесно да се подхлъзне човек и да тръгне по грешен път...казал Унуфрий в турската баня и се навел за сапуна си.


Хихихи звучи като виц.
Ето един от сорта: Робокоп в турска баня. Изпуснал си сапуна и му изписало след малко на екрана: Found new hardware!
[center]Member of Old School Boys [/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта