Всекидневна на Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Искам си Акаунта » 20 окт 2011 17:13

калпазанчо написа:Случайно да има хора, които харесват Междузвездни войни?
Аз ги обожавам, колкото и ретро да са старите серии, мисля че още дълго време ще се гледат. Винаги ще е актуална борбата между доброто и злото. И колко е лесно да се подхлъзне човек и да тръгне по грешен път.

Недей така бе човек ... сега как да правя спаринг с теб като си фен на сагата :mrgreen: Между другото , не ми отговори - върховен адмирал Траун , говори ли ти нещо ? Всъщност пълното му име е Миттраунуруодо ;)

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот kartago » 20 окт 2011 18:45

Някой беше дал идея да се съберем участниците от форума, ама май само идея си остана..... :lol:

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Искам си Акаунта » 20 окт 2011 18:55

калпазанчо написа:
mironi88 написа:Пичове ни в клин, ни в ръкав искам да ви попитам, колко са цените на билетите за мачовете ви на Лазур? За домакините имам предвид. Просто от любопитство.

Питай бре, тя за това е тая тема - за да питат хората ни в клин ни в ръкав. От началото досега бяха 5 кинта. За мача с Левски бяха 3 кинта за агитката, 5 лева в деня на мача, а иначе преди това за пенсионери и деца не съм сигурен, май беше по 3 лева или по 1 не съм много сигурен. Аз съм с карта де.

Ако се вярва на Пламен Киряков , от лятото ще са по-високи . От 6лв. нагоре .

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Искам си Акаунта » 20 окт 2011 18:58

unist_gp написа:Черноморец Бургас една година вече държи много високо за България ниво. Миналата година по това време Чкулите също бяха били Левски, Славия, Локо София, ЦСКА (в София), Черно море (във Варна), бяха направили равен в Ловеч...... ако не беше оня солташак на ЦСКА тони велков да направи така, че нарочно отбора да бъде задминат от ЦСКА и Локо София щяхме тази есен да играем евротурнири. Очаквам нови победи с Хубчев, до като Херо се лекува. Киш е най-добрият играч в българското първенство!

ето моя форум за Черноморец, ако искате пишете и там. Поздрави!

За какъв Хубчев става въпрос ???????????? Тоя същия дето го изгониха от един отбор в "Б" група за слаби резултати ли ??????????????

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 21:43

Е-ееее станах пак чичо на мъжко. Ще пия. Наздраве... На мен ми върви само на женско. Добре, че е брат ми на поправителните... :)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 21:45

Искам си Акаунта написа:
калпазанчо написа:
mironi88 написа:Пичове ни в клин, ни в ръкав искам да ви попитам, колко са цените на билетите за мачовете ви на Лазур? За домакините имам предвид. Просто от любопитство.

Питай бре, тя за това е тая тема - за да питат хората ни в клин ни в ръкав. От началото досега бяха 5 кинта. За мача с Левски бяха 3 кинта за агитката, 5 лева в деня на мача, а иначе преди това за пенсионери и деца не съм сигурен, май беше по 3 лева или по 1 не съм много сигурен. Аз съм с карта де.

Ако се вярва на Пламен Киряков , от лятото ще са по-високи . От 6лв. нагоре .

Нама как. Нали ще играем в Юръпа... 8-) :)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 21:46

kartago написа:Някой беше дал идея да се съберем участниците от форума, ама май само идея си остана..... :lol:

Ако знаеш, колко сбирки сме си направили ?... Почти толкова на колкото не сме ходили. :lol:
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Bourgas » 20 окт 2011 22:42

ntodorov написа:
kartago написа:Някой беше дал идея да се съберем участниците от форума, ама май само идея си остана..... :lol:

Ако знаеш, колко сбирки сме си направили ?... Почти толкова на колкото не сме ходили. :lol:

Еми хайде де! Един сериозен не се намери, ей го картаго е тук, ще го изнудим да идем при него :)
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот subzero » 21 окт 2011 08:23

Много як лаф се заформя тука! От Star Wars до нови племенници. Айде,честито чичо -живи и здрави!!! Късмет и щастие! Що се отнася за Хубчев,човека вероятно има някакво инфо,което никой още не знае!!Може чичо Митко пак да си го е прибрал!!! :lol: А за блатата и за гледката на г-н Тодоров-съмнявам се,че някой нещо ще направи,кажи ми какво е направено в М.рудник,че тва ще направят!Има една спортна зала,която всъщност е на Билла.Църквата се строи от не знам вече колко време! В момента сменят канализацията и си мисля че докато асфалтират(ако изобщо го направят) ще останем без коли цяла зима!! Та в този ред на мисли,дали ще има пари за някаква си екозона(иначе като идея подкрепям).Вече не вярвам на никой!!
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 21 окт 2011 09:28

subzero написа:Много як лаф се заформя тука! От Star Wars до нови племенници. Айде,честито чичо -живи и здрави!!! Късмет и щастие! Що се отнася за Хубчев,човека вероятно има някакво инфо,което никой още не знае!!Може чичо Митко пак да си го е прибрал!!! :lol: А за блатата и за гледката на г-н Тодоров-съмнявам се,че някой нещо ще направи,кажи ми какво е направено в М.рудник,че тва ще направят!Има една спортна зала,която всъщност е на Билла.Църквата се строи от не знам вече колко време! В момента сменят канализацията и си мисля че докато асфалтират(ако изобщо го направят) ще останем без коли цяла зима!! Та в този ред на мисли,дали ще има пари за някаква си екозона(иначе като идея подкрепям).Вече не вярвам на никой!!

Aз съм оптимист. Не познавах комплекса преди, но откакто съм тук виждам разликите. Започвам с разширението на пътя, което си беше едно премаркиране и нескопосано полагане на асфалт, но се радвам там на пешеходната зона и алеите за велосипеди, кръговото, което определено облекчи трафика. Имам пряко наблюдение върху Детска градина Чайка и Училище Елин Пелин, които бяха тотално реновирани. Сега някъде до стъргача на небе се строи нова Детска градина със Социален център. Комплексът се насели с млади хора и това ме радва. Що се касае за смяната на тръбо и водопроводите - уверявам те - не е никак лошо и това е проблем, който ще се реши навреме. Казвам го, като пряко заинтересована страна в тази подмяна. Повярвай ми това е проблем на много по-стари комплекси в Бургас и рано или късно тези проблеми ще се задълбочат много там, но имам инфо, че и там ще започнат копките (Центъра беше пръв, М. Рудник - втори). Казвам го професионално. Парите са от Еврофондове...Иначе си прав за едно: Няма плановост в копаенето на ровове, няма и подредена мисъл там. Копаят, като невидяли и където имат възможност. Рововете стоят, а реално се подменят съоръжения на други места в комплекса. Тактиката - копай и заравяй им е чужда. Фирмата е подизпълнител, а аз се съмнявам в бързата и коректна работа. За колите си прав - още малко, като падне и снега - НЕма да има къде да ги караме. Неудобствата обаче си заслужават. Вярвай ми. Общо над 15 км. ще бъдат подменените тръбопроводи ( вода и канал). В професионален план споделям и друго: Новата Пречиствателна станция, която се направи в комплекса пак с Европари е нещото, което беше изключително наложащо и навременно направено. Друго, което ме притеснява: Новите кооперации, които бяха засадени, като гъбки в новосформираната вече Зона Център не виждам как, кога и от кой ще се облагостроят. Добре, че в кооперацията, в която живея аз беше построена на съществуваща и новоизградена инфраструктура.
За спортната зала: Да Билла я построи, като част от задължението си да направи там магазин. Обаче си я ползваме до дупка. Щерка ми там ходи на гимнастика, младежи играят баскет, волей, аз тенис на маса, има много занимания, като джудо и всякакви други Шаолински спортове. Точно до нас пък над Бакарди има много приличен фитнес, който твърдя, че ако не най-добрия е един от най-добрите в града ни с всички екстри и глезотии + джакузи, сауни, бар, страхотни уреди, а територията му е с размерите на спортна зала...Да това е частна инвестиция, но добре примерена и достъпна за всички жители на комплекса.
Е. Да. Има и още мнооого неща за дооправяне, но, като цяло виждам промените и то в моменти на криза за останалата България.
ПС: Благодаря за пожеланията. :)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта