Всекидневна на Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 25 окт 2015 08:11

Изображение
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 05 ное 2015 14:05

Девойка стои на парапета на мост с явното намерение да се прости с живота. Приближава клошар.
- Абе, момиче, така и така си решила да мреш, все тая ти е... Дай да те опъна като за последно, жена не съм пипал от години!
- Ти! Нещастник! Виж се на какво приличаш! Вонящ, мръсен, въшлив! Не, не и не! Махай се!
- Добрееe де, добре. Отивам си. Ще те чакам под моста.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот anker1878 » 07 ное 2015 22:31

Габерево - Черноморец 0-12.мач от Б окр.група Бургас , игран днес от 16,30 часа на осветление на стадина в Поморие.Голов спектакъл за кеф на шумната гостуваща агитка озарила Арената с ефектно пиро.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 09 ное 2015 13:04

anker1878 написа:Габерево - Черноморец 0-12.мач от Б окр.група Бургас , игран днес от 16,30 часа на осветление на стадина в Поморие.Голов спектакъл за кеф на шумната гостуваща агитка озарила Арената с ефектно пиро.

И като се има предвид, че Бабангида е играл малко, тези 12 гола са добър атестат за головия нюх на останалите.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
grud
Мнения: 484
Регистриран на: 26 яну 2011 17:58
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот grud » 10 ное 2015 17:45

"Какво престъпление е ограбването на банка, в сравнение с основаването на банка?"

Бертолт Брехт
ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС - ЗАВИНАГИ В СЪРЦЕТО МИ!
Писането на български с латиница е като писането на стена с лайно - чете се, ама не е приятно.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 12 ное 2015 20:49

Съгласно закона можеш да се ожениш на 16 години, но видеото от първата си брачна нощ можеш да гледаш, когато навършиш 18 г. :P
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
grud
Мнения: 484
Регистриран на: 26 яну 2011 17:58
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот grud » 15 ное 2015 10:05

Настане сутрин, слънце изгрее,

мекици обсипят въздуха пресен

бормашина зашуми, прахосмукачка повее

блокът пее съботна песен!
ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС - ЗАВИНАГИ В СЪРЦЕТО МИ!
Писането на български с латиница е като писането на стена с лайно - чете се, ама не е приятно.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 17 ное 2015 13:21

Глухият водолаз Жоро разбра по устните на бялата акула, че този път му се еб@ майката.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 17 ное 2015 13:28

Поради грешка в отчитането на часовата разлика, Белият Дом официално е предал съболезнованията си два часа преди атентатите.


- Скъпа, изглеждаш много добре .....Как го правиш?
- Занимавам се с народни танци.
- Интересно, а какви?
- Стриптийз ....
- А ...стриптийзът ....народен танц ли е?
- Не знам .....На народа му харесва ...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 18 ное 2015 09:50

Седи си един композитор вкъщи. Работа няма. Пари няма. Криза… И изведнъж телефонът му звъни. Обажда му се стар приятел режисьор:
— Трябва ми музика за финалните надписи на филма. Ще праснеш ли нещо простичко? Премиерата ми е след две седмици, помогни ми, че съм на зор!
— Нямаш грижа! Кажи ми само за какво е филма за да не се изложа с музикалната тема? - казал възбудено композитора.
— Ами във филма изобщо няма музика! Твоята тема ми трябва само за финалните титри. Представи си: сухо дърво, от което се отронва лист и с бавен зиг-заг пада на мокрия асфалт. В момента, в който стига до земята — започва твоята музика и надписите. Всичко трябва да бъде...обсебващо душата така, че хората от захлас да останат по местата си.
— ОК. След седмица ще съм готов! - развълнуван, въодушевен и зарадван казал композиторът....
И гладният композитор творил денонощно докато не сътворил неимоверно красива, дивна музика — заслужаваща филм за "Оскар". Пратил я на режисьора.Той му благодарил и го поканил на премиерата…
Отива композиторът на премиерата — залата празна. Само на балкона седи стара семейна двойка над 80-те. Облечени стилно и със сияещи от щастие и вълнение лица. Ясно, мисли си композиторът, драмата вече не е на почит, само възрастните се интересуват от нея. Седнал, светлините изгаснали и филмът започнал… На есенен фон в градската градина младеж в самозабрава чука мадама с огромни ц*ци, като баскетболни топки. След това идва нова двойка, разменят се… После - негри, куци, сакати, зайци — екранът вече не ги побира! След това притичало едно кученце!!! Първо то на@бало всички, след това всички дружно на@бали него…И тук камерата показва в едър план сухо дърво, листото се откъсва и с бавен зиг-заг пада на мокрия асфалт. Зазвучава неземна, завладяваща сърцето дивна музика и започват надписите. Светват лампите… Композиторът седи в шок, червен като домат от срам. Мисли си "Мамка му и режисьор ! Какво ли ще си помислят хората сега за мен!" Става от мястото си и с тази мисъл тръгва съкрушен към изхода, но забелязва, че възрастната двойка седи в прединфарктно състояние, и гледат в празния екран невярващо… А той не се сеща да им каже нищо друго освен:
- Музиката е моя ! :oops:
А те, продължавайки да гледат с паднали мандибули и стъклени очи празния екран, му отговарят:
- Кученцето е наше...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта