Всекидневна на Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 21 окт 2011 17:40

Нтодоров, честито. Да вие живо и здраво чадото. да го полеете яко. Акаунт, ако говориш за анимациите- не не съм гледал нито една серия. Не е същото. Все се каня да гледам някоя, ама сега с тия апартаменти мапартаменти няма време. Обещавам тия дни да пиша повече, че отивам да помагам на един авер англичанин да си слага камина на вилата до нас. Събота и неделя съм на вилата, до нови срещи в понеделник. Наистина трябва скоро да се съберем.
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Bourgas » 21 окт 2011 18:27

Е хайде,де! Няма ли да се съберем, че тъкмо господин Тодоров да почерпи подобаващо?
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Искам си Акаунта » 21 окт 2011 20:09

Мистър Тодоров , честит Ви племенник :) да е жив и здрав ... и всички около него . И умерено с почерпките :mrgreen:
калпазанчо - имам 6 книги действието в които започва се развива няколко години след "Завръщането на Джедаите" , и още една която хронологически би трябвало да се пада някъде между "Невидима заплаха" и "Клонираните атакуват" . ;)

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот subzero » 21 окт 2011 22:35

Искам си Акаунта написа:Мистър Тодоров , честит Ви племенник :) да е жив и здрав ... и всички около него . И умерено с почерпките :mrgreen:
калпазанчо - имам 6 книги действието в които започва се развива няколко години след "Завръщането на Джедаите" , и още една която хронологически би трябвало да се пада някъде между "Невидима заплаха" и "Клонираните атакуват" . ;)

Еййй,блазе ти,човече-имаш време за четене!! Последно четох преди година,щот ми беше развален компа и малкия още не беше роден,а каката се гледа сама!!! сега имам време само към 22 часа и вече ми се спи!!! :oops:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
grud
Мнения: 484
Регистриран на: 26 яну 2011 17:58
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот grud » 22 окт 2011 09:39

ntodorov написа:Е-ееее станах пак чичо на мъжко. Ще пия. Наздраве... На мен ми върви само на женско. Добре, че е брат ми на поправителните... :)


Е хайде - честито чичко Тодоров, да ти е жив и здрав племенника, да се гордеете с него и да го вади по-голям от чичо си :lol: Наздраве!!!!
ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС - ЗАВИНАГИ В СЪРЦЕТО МИ!
Писането на български с латиница е като писането на стена с лайно - чете се, ама не е приятно.

Потребителски аватар
Converse
Мнения: 3884
Регистриран на: 21 май 2009 20:25
Местоположение: Бургас, Изгрев
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Converse » 22 окт 2011 09:52

Честит племенник на Нтодоров и от мен ! Да му е жив и здрав и много да го радва ! :)
П.С: Чакаме си почерпката :lol:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 22 окт 2011 12:15

Акаунт, не знаех че има книги. Между другото всички големи филми си имат и книги, в които е дори по-интересно. С удоволствие бих ги прочел ако ги намеря. Само дето няма да е сега, в момента си купувам нов апартамент, че стария отясня заради малкия падауан....На мен най-симпатични са ми Джар-Джар Бинкс, генерал Грийвъс, Анакин/Вейдър и Хан Соло. Най-якия бой във филмите за мен е между Куай-Гон Джин/Оби Уан със Дарт мол. Най-яката реплика за мен е: the time has come, execute order 66 и fear,anger,hate - they lead to the path of the dark side. Най-вълнуващи сцени са ми когато Анакин влиза в храма на джедаите и избива всички падауани, както и боя на Люк с баща му..Последната книга дето четох се казва духless на Сергей Минаев. Голям смях пада в нея. Ако някой я е чел, знае за какво става въпрос. Нтодоров, предлагам да се съберем по повод племенниика. Но...! Всеки да внесе своя дял. Аз ще нося кисели краставички (обожавам ги - всъщност по-правилно е да кажа че обичам стерилизираните краставички), мога да докарам и печени чвервени чушки...Е, кога?
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот kartago » 22 окт 2011 12:28

Пак само приказки! Никакви по-сериозни действия! :lol:

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот Bourgas » 22 окт 2011 15:14

Картаго, казвай кога да идваме, така няма да стане да чакаме всеки да се накани. Ден и час и който иска да иде :)
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот ntodorov » 22 окт 2011 17:33

Безпаметна нощ...Благодаря ви за пожеланията, боли ме главата. Криво ми е, махмурлука го цедя със "Сержинор". Не помага. Не мога да си събера мислите. Нит ми се пийе, нит ми се йяде, нит ми се йе_е. Снощи брат ми, както обикновено се постара да ни размаже :) ...Не, че ми беше сложил пистолет на главата и ми наливаше в устата, ама...Аз, като за последно. Приключих с племенниците си.(Поне бащите и майките им така казват :roll: ) Тоя би трябвало да е последния. И излезе най-неглиже. Ей тъй тихо мълком. Ама пък за него най-много пихме. С риск да излезе смешно: Едва преди 10 минути разбрах, че Черноморец не е победил във Враца. Не знам защо останах с впечатлението, че мача е днес. Това е срещата, в която просто не знам, какво да коментирам :oops: . Срам ме е...
ПС: Груд. Иде реч за брат ми, който познаваш. Размаза ни...и, което е най-лошото, предстоят още серии с тежката артилерия на фамилията от Сарафово. :|
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта