На прощаване

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот burgazliqta » 05 май 2014 17:02

FLANKER написа:Жалко за Черноморец и бургаският футбол.Бургас винаги е бил футболен град.Успех на акулите и скорошно завръщане!

Шапка ти свалям. Това е мъжка дума. Радвам се, че не си като колегата си провокатор. Мерси за пожеланията, успех и на вас и дано скоро се отървете от Гигов!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот ivan56 » 05 май 2014 17:06

burgazliqta написа:
FLANKER написа:Жалко за Черноморец и бургаският футбол.Бургас винаги е бил футболен град.Успех на акулите и скорошно завръщане!

Шапка ти свалям. Това е мъжка дума. Радвам се, че не си като колегата си провокатор. Мерси за пожеланията, успех и на вас и дано скоро се отървете от Гигов!


[offtopic]А "FLANKER" е пич и няма нищо общо с другите провокаторчета[/offtopic]
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

4oKuTo
Мнения: 674
Регистриран на: 18 яну 2010 17:24
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот 4oKuTo » 05 май 2014 17:13

Бургас трябва да има отбор в А група. Дано се появи такъв скоро и нека е този, който би закарал най - много хора на стадиона, защото футболът е за феновете. Успех!

ricki69
Мнения: 112
Регистриран на: 23 юни 2013 18:44
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот ricki69 » 05 май 2014 20:12

4oKuTo написа:нека е този, който би закарал най - много хора на стадиона, защото футболът е за феновете. Успех!

:!:

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот k.dimitrov » 05 май 2014 21:59

4oKuTo написа:Бургас трябва да има отбор в А група. Дано се появи такъв скоро и нека е този, който би закарал най - много хора на стадиона, защото футболът е за феновете. Успех!


Сигурно Мастер :lol:

Потребителски аватар
валидол за теб
Мнения: 757
Регистриран на: 03 ное 2011 10:42
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот валидол за теб » 05 май 2014 22:22

Жалко за вас, но такъв е животът ;) Сигурно бих написал същото за повечето Бг отбори, но за вас определено ми е по-мъчно. Просто имам добри познати от Бургас, все точни момчета(40-50годишни :mrgreen: ), заради които имам нещо по-особено към отборът ви, както и към Нафтата, и към Бургас. Не същото бих казал за варненци, но то и по принцип майните ни влече на Юг ;)
Лекувам нерви и подобрявам общото състояние на духа на човека. Без странични ефекти, без консерванти. Подобрявам и пигментацията на кожата при стари хора.Безплатно, просто контактувайте с мен.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот subzero » 05 май 2014 22:58

тинтири-минтири написа:
subzero написа:
Идеята на темата беше да напишем няколко думи за Черноморец,хубави или лоши.
Черноморец не е Херо,Събев и Киряков .
Черноморец е диагноза.
За разлика от Лудогорец.


Странно как точно ти можеш да изявяваш подобни претенции, когато никога не си уважавал намеренията на мислещите различно от теб, а оцветеното е напълно лишено от смисъл, освен ако не искаш да кажеш, че не си у ред! (в изречението ми няма въпросителен знак!)
В действителност Черноморец в последните си две години беше само Херо, Събев и Киряков, дори и във вашите уста и ако не е така, значи този Черноморец не е съществувал въобще!
Ако имах дори най-малкото основание да поглезя сетивата ви, несъмнено щях да го направя, но единственото за което се сещам е да спомена, че имаше един два по-несъстоятелни отбора от този на който симпатизирахте вие!
Това е истината -"озъбено, зло куче" и който я осъзнае ще може да се израдва искрено на възкресението на отбора си!
Възможно е тогава аз да се окажа истински фен на Черноморец, а вие не съвсем.
Който доживее ще види!
Не само Лудогорец!

А ???? :o
Мога да ти кажа,че винаги съм бил съгласен с различни "намерения",ако има нещо смислено и истинско в тях. Ти просто няма как да го разбереш. Щото единственото,което правиш е да ни разправяш колко велики са Лудогорец. Мисия,която в тоя форум е обречена на неуспех. Да се опитваш точно тук да обясняваш какъв съм аз или колегата Тодоров също е излишно.
Най-добре си иди във вашия форум. Там ще те разберат,а и некой лев може да изкараш.
Чао.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

pevono
Мнения: 59
Регистриран на: 22 сеп 2009 13:38
Skype: dpeevv2020
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот pevono » 06 май 2014 11:58

subzero написа:
тинтири-минтири написа:
subzero написа:
Идеята на темата беше да напишем няколко думи за Черноморец,хубави или лоши.
Черноморец не е Херо,Събев и Киряков .
Черноморец е диагноза.
За разлика от Лудогорец.


Странно как точно ти можеш да изявяваш подобни претенции, когато никога не си уважавал намеренията на мислещите различно от теб, а оцветеното е напълно лишено от смисъл, освен ако не искаш да кажеш, че не си у ред! (в изречението ми няма въпросителен знак!)
В действителност Черноморец в последните си две години беше само Херо, Събев и Киряков, дори и във вашите уста и ако не е така, значи този Черноморец не е съществувал въобще!
Ако имах дори най-малкото основание да поглезя сетивата ви, несъмнено щях да го направя, но единственото за което се сещам е да спомена, че имаше един два по-несъстоятелни отбора от този на който симпатизирахте вие!
Това е истината -"озъбено, зло куче" и който я осъзнае ще може да се израдва искрено на възкресението на отбора си!
Възможно е тогава аз да се окажа истински фен на Черноморец, а вие не съвсем.
Който доживее ще види!
Не само Лудогорец!

А ???? :o
Мога да ти кажа,че винаги съм бил съгласен с различни "намерения",ако има нещо смислено и истинско в тях. Ти просто няма как да го разбереш. Щото единственото,което правиш е да ни разправяш колко велики са Лудогорец. Мисия,която в тоя форум е обречена на неуспех. Да се опитваш точно тук да обясняваш какъв съм аз или колегата Тодоров също е излишно.
Най-добре си иди във вашия форум. Там ще те разберат,а и некой лев може да изкараш.
Чао.

точно така ПУСКАЙ МУ СИФОНА.САМО ЧЕРНОМОРЕЦ-ОЛЕ

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: На прощаване

Мнениеот FCH » 12 май 2014 17:32

Изображение
След официалното изпадане на PSFC "Chernomoretz - Burgas" от елитната футболна група, днес Power Sport ви пита "Къде е Митко Събев?". Търсим отговор на въпроса, а защо не и самия него. Очакваме вашите мнения и коментар.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот tiamat » 13 май 2014 03:34

FLANKER написа:Жалко за Черноморец и бургаският футбол.Бургас винаги е бил футболен град.Успех на акулите и скорошно завръщане!


+1


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта