На прощаване

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ricki69
Мнения: 112
Регистриран на: 23 юни 2013 18:44
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот ricki69 » 05 май 2014 02:19

ntodorov написа:Абе Херо, меро...Олекна ми и на мен този човек. На живо се убедих, че каквото говори или
не го мисли или приказва на аба...Може би моите очаквания са били други или...Абе не знам. Отвратен съм. Като кажеш нещо - го правиш.
Не може да обвиняваш вратар пред 100 човека в подкупност и след това да го връщаш на вратата.
Впрочем за чий му е на Херо евентуална победа днес и ...евентуално изпълнение на Договора, който ако не ме лъжи паметта
е за още една година...За чий му е на Монката Райков да се напряга или на Чико, Милен Василев и сие...Безпаричието е явно,
мотивацията я няма, неразбориите са ни в повече, всичките ни играчи са едни обикновени наемници позволяващи си и да ни псуват,
когато им подвиквахме за симулативната игра днес. ДА ВЪРВЯТ НА МАЙНАТА СИ ВСИЧКИ БЕЗГРЪБНАЧНИ В ТОЗИ ОТБОР. Моите уважения и към Херо, но и
и той трябва да си отива. Където и да е ще му се радвам. Направи много за футбола в града ни, но ще спра до тук.

Аз преди месец, като ви написах че Херо, вече е изпята песен и не става... вие ми се изсмяхте. Но сега виждам че и вие го разкрихте.

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот парци » 05 май 2014 08:13

Logical person написа:Не бързайте толкова, отборите в "Б" група не отговарят на изискванията за "А". Може да се окаже, че не всички изпадащи са изпадащи....

Няма как - изпадащите изпадат независимо от това дали отдолу има кой да влезе в групата. Имаше май някаква директива на Уефа по въпроса.

Иначе един съсипан клуб по-малко в тотално съсипаната "А" група винаги е добра новина.

А Черноморец така и не успя да се превърне в някакъв фактор дори в "родния" Бургас. Имаше напън за успех с Шарки и Марки, когато се раздаваха кебапчета вместо билети за вход, но като свърши парата истината за това колко фенове има този клуб и колко точно професионално се работи там лъсна със страшна сила.
Изображение

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот loko29 » 05 май 2014 11:26

Е сега какво стана?Що така бе Херо?Защо не би Берое?Кой сега ти е виновен?
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот ivan56 » 05 май 2014 11:30

loko29 написа:Е сега какво стана?Що така бе Херо?Защо не би Берое?Кой сега ти е виновен?


Отговорът е много прост но не е за кондуктори.
Берое не е Славия и Черноморец не е Локомотив Сф.
Капиш.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот k.dimitrov » 05 май 2014 11:46

loko29 написа:Е сега какво стана?Що така бе Херо?Защо не би Берое?Кой сега ти е виновен?

Хубчев: През седмицата едни съдии – бедна ви е фантазията
4 май 2014 21:37
Хубчев: През седмицата едни съдии – бедна ви е фантазията
„Коментар няма да правя, за да не се заблудим нещо. Това, което искам да кажа e и то съвсем сериозно – поздравям и се радвам, че такива съдии ни свириха днес, защото през седмицата играхме един мач в Стара Загора и ви е бедна фантазията какви съдии ни свириха (б.р. Николай Йорданов свири през седмицата Берое - Локомотив София). Преди това пък играхме и в София (б.р. Александър Костадинов ръководи мача между Славия и Берое) един мач – за там пък и фантазия трудно ще ви стигне. Това е големия проблем за мен. Ей такива самозванци, които си мислят, че всичко се върти около тях. Казвам го с пълното съзнание какво ще последва или какво може да последва“, сподели старши треньорът на Берое Петър Хубчев след победата над Черноморец в 36-я плейофен кръг на А група.
„5:0 ако кажа, че е трудно ще ми се изсмеят. Много хора. Имахме късмет, че вкарахме два бързи гола и това може би прекърши „Черноморец“ окончателно. Но пък най-голямото ми постижение като треньор и за мен лично е че тези момчета играят по същия начин мачовете и дано така изиграят и следващите три", каза още Петър Хубчев.

Хубчев ти е отговорил.

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот парци » 05 май 2014 13:45

Хубчев да плаче от съдии, след като си спечелиха мача срещу нас с няма такава дузпа... "Това не е сериозно", както би казал наш Кайчо.
Изображение

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот Bartolomej » 05 май 2014 14:27

loko29 написа:
Е сега какво стана?Що така бе Херо?Защо не би Берое?Кой сега ти е виновен?

Ти на Херо не бери гайлето
Виж си смешния локомотив ,че сте на доизживяване
Две - три г още и изчезвате и никой няма да го е жал , даже бих казал ,че България ще се радва
Порадвай се още малко на порнаците Ви с Гигов ,после туко виж си станал славист без да разбереш
Само защото сте "столичен" тим още съществувате
Черноморец винаги ще го има докато има Бургас
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот loko29 » 05 май 2014 15:59

Удавени акули!Довиждане.е.е..е.....
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот burgazliqta » 05 май 2014 16:31

Надупени кондукториии ... Смешнициии. ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот FLANKER » 05 май 2014 16:45

Жалко за Черноморец и бургаският футбол.Бургас винаги е бил футболен град.Успех на акулите и скорошно завръщане!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта