Нефтохимик - Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот Der Führer » 05 май 2014 23:14

k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:Ицо, омръзна ми да го пиша, ама ще трябва и на теб. От няколко месеца Черноморец няма нищо общо със Събев. За хубаво или за лошо не знам, но отборът отпада.

Пък аз пак ще ти напиша че си в грешка ... Илюмжинов ( Ершов ) не са сменили представителите на Петрол Холдинг в Черноморец , така че понастоящем президент на отбора продължава да е лицето Събев ;)



Е, да де, на хартия, защото не го е еня. Президент без пълномощия.

Има си всички пълномощия ... и всяко едно решение което вземе ( заедно с подпечните му в УС ) ще е напълно законно и легитимно. Включително и да обяви клуба в несъстоятелност ако иска . А че не го е еня ... аз това го пиша откакто влизам тук във форума .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот Der Führer » 05 май 2014 23:18

subzero написа:
hristo1306 написа:Ванка, благодаря за комплиментите. Не съм "малко злобно човече", а вече дърто. Но това "човече" не е като тебе на ВИЕ, а на ТИ с "материята" футбол. Така. че по - скромно с оценките ! Знам, че Ви боли, но това беше предрешена / начертана смърт/. Бягайки от лапите на ИЗРОДА футбола В Бургас ще възкръсне ! Дори и аз ще идвам на вашите мачове ! Това ще го правят и феновете на цял Бургас - няма "Черноморец" / на изрода/, няма НАФТА !!!

Аз пък си спомням,че се запознахме точно на наш мач... :roll:
И то по времето на как беше Бала-Мангала. ;)
Ама тогава беше яко,нали ??? Победи-мобеди,вход без пари,балет,публика. 8-)
После като искахме на пенсионер по левче-два,спряхме да те виждаме.
Или ти чак тогава се усети за "предрешената смърт"?? ;)

Аз бате Ицо съм го виждал на доста мачове ( и след Балъков ) ... Ама още тогава сме си говорили , че това което се прави е източване на отбора .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот subzero » 05 май 2014 23:22

Der Führer написа:
subzero написа:
hristo1306 написа:Ванка, благодаря за комплиментите. Не съм "малко злобно човече", а вече дърто. Но това "човече" не е като тебе на ВИЕ, а на ТИ с "материята" футбол. Така. че по - скромно с оценките ! Знам, че Ви боли, но това беше предрешена / начертана смърт/. Бягайки от лапите на ИЗРОДА футбола В Бургас ще възкръсне ! Дори и аз ще идвам на вашите мачове ! Това ще го правят и феновете на цял Бургас - няма "Черноморец" / на изрода/, няма НАФТА !!!

Аз пък си спомням,че се запознахме точно на наш мач... :roll:
И то по времето на как беше Бала-Мангала. ;)
Ама тогава беше яко,нали ??? Победи-мобеди,вход без пари,балет,публика. 8-)
После като искахме на пенсионер по левче-два,спряхме да те виждаме.
Или ти чак тогава се усети за "предрешената смърт"?? ;)

Аз бате Ицо съм го виждал на доста мачове ( и след Балъков ) ... Ама още тогава сме си говорили , че това което се прави е източване на отбора .

Ми,Ок. Едната ми теза издиша. :oops:
Ама изречението
Дори и аз ще идвам на вашите мачове
нещо не се връзва с цялата работа. :mrgreen:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот hristo1306 » 05 май 2014 23:24

Евала, Миро !!! Ще пия едно за твое здраве !!! Бъди жив и здрав ! Жалко за "Байерн" не за ..... ! Не слушаха нашите познати от форума - след това бат Ицо е виновен !!! Има възмездие !!!

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот k.dimitrov » 05 май 2014 23:24

Der Führer написа:
k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:Ицо, омръзна ми да го пиша, ама ще трябва и на теб. От няколко месеца Черноморец няма нищо общо със Събев. За хубаво или за лошо не знам, но отборът отпада.

Пък аз пак ще ти напиша че си в грешка ... Илюмжинов ( Ершов ) не са сменили представителите на Петрол Холдинг в Черноморец , така че понастоящем президент на отбора продължава да е лицето Събев ;)



Е, да де, на хартия, защото не го е еня. Президент без пълномощия.

Има си всички пълномощия ... и всяко едно решение което вземе ( заедно с подпечните му в УС ) ще е напълно законно и легитимно. Включително и да обяви клуба в несъстоятелност ако иска . А че не го е еня ... аз това го пиша откакто влизам тук във форума .


На отбора в момента му трябват пари, може ли да ги осигури от Петрол през главата на Илюмжинов. Че не го е еня, имах предвид втория. То обявяването в несъстоятелност е следствие на липсата на пари. То затова преди 2 месеца Киряков не издържа и го каза: "Писна ми. Илюмжинов да си назначава хора и да си поема отбора."
Последна промяна от k.dimitrov на 05 май 2014 23:29, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот subzero » 05 май 2014 23:27

hristo1306 написа:Евала, Миро !!! Ще пия едно за твое здраве !!! Бъди жив и здрав ! Жалко за "Байерн" не за ..... ! Не слушаха нашите познати от форума - след това бат Ицо е виновен !!! Има възмездие !!!

Бе сигурен съм,че Миро има какво да каже и за Нефтохимик,ама тогава няма да ти хареса. Предполагам.
Глей си там ракията и ни остави нас заблудените да се блъскаме тука.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот hristo1306 » 05 май 2014 23:30

subzero написа:
Der Führer написа:
subzero написа:
hristo1306 написа:Ванка, благодаря за комплиментите. Не съм "малко злобно човече", а вече дърто. Но това "човече" не е като тебе на ВИЕ, а на ТИ с "материята" футбол. Така. че по - скромно с оценките ! Знам, че Ви боли, но това беше предрешена / начертана смърт/. Бягайки от лапите на ИЗРОДА футбола В Бургас ще възкръсне ! Дори и аз ще идвам на вашите мачове ! Това ще го правят и феновете на цял Бургас - няма "Черноморец" / на изрода/, няма НАФТА !!!

Аз пък си спомням,че се запознахме точно на наш мач... :roll:
И то по времето на как беше Бала-Мангала. ;)
Ама тогава беше яко,нали ??? Победи-мобеди,вход без пари,балет,публика. 8-)
После като искахме на пенсионер по левче-два,спряхме да те виждаме.
Или ти чак тогава се усети за "предрешената смърт"?? ;)

Аз бате Ицо съм го виждал на доста мачове ( и след Балъков ) ... Ама още тогава сме си говорили , че това което се прави е източване на отбора .

Ми,Ок. Едната ми теза издиша. :oops:
Ама изречението
Дори и аз ще идвам на вашите мачове
нещо не се връзва с цялата работа. :mrgreen:


Дака, за да познаваш спортните / футболните /хора е необходимо поне едно нещо - да си влизал в часовете по физкултура ! Не е много, но много липсва на някои хора !

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот Der Führer » 05 май 2014 23:31

k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:Ицо, омръзна ми да го пиша, ама ще трябва и на теб. От няколко месеца Черноморец няма нищо общо със Събев. За хубаво или за лошо не знам, но отборът отпада.

Пък аз пак ще ти напиша че си в грешка ... Илюмжинов ( Ершов ) не са сменили представителите на Петрол Холдинг в Черноморец , така че понастоящем президент на отбора продължава да е лицето Събев ;)



Е, да де, на хартия, защото не го е еня. Президент без пълномощия.

Има си всички пълномощия ... и всяко едно решение което вземе ( заедно с подпечните му в УС ) ще е напълно законно и легитимно. Включително и да обяви клуба в несъстоятелност ако иска . А че не го е еня ... аз това го пиша откакто влизам тук във форума .


На отбора в момента му трябват пари, може ли да ги осигури от Петрол през главата на Илюмжинов. Че не го е еня, имах предвид втория. То обявяването в несъстоятелност е следствие на липсата на пари.

Събев има достатъчно пари да издържа клуба . Но футбола не му е приоритет . На Илюмжинов въобще . Обявяването в несъстоятелност трябва да бъде поискано от кредитор . По една случайност , Събев ще е най на далавера ако това се случи . Образно казано - ще има 2 стадиона и нито един отбор който да издържа 8-)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот subzero » 05 май 2014 23:33

hristo1306 написа:
Дака, за да познаваш спортните / футболните /хора е необходимо поне едно нещо - да си влизал в часовете по физкултура ! Не е много, но много липсва на някои хора !

Не разбрах кво ми казваш.
Явно не е само физкултура. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот Der Führer » 05 май 2014 23:35

hristo1306 написа:Евала, Миро !!! Ще пия едно за твое здраве !!! Бъди жив и здрав ! Жалко за "Байерн" не за ..... ! Не слушаха нашите познати от форума - след това бат Ицо е виновен !!! Има възмездие !!!

Тъжното баете Ицо е .. че тук си в грешка . Два отбора отиват на затриване , ако не влязат в нечия сателитна система . А Събев е на път да сложи ръка и на другия стадион в Бургас . Аз тук възмездие не виждам
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта