Спасение му е майката

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот BRF » 10 дек 2013 09:40

b.s.crew написа:Ще трябва да се спасяваме ми се струва акули.Гледам сега "Трето полувреме".Тези беройци много задружни и футболисти и ръководство и града целият.Ще трябва пълна мобилизация и при нас за да се спасим.Без серия няма да стане работата пет-шест победи и всичко като юмрук няма друг начин.Много тумори има в отбора като почнеш от ръководство ,през портиери ,че и по трибуните.После ще се чистят сега целта е ясна борба със берое до края (да кажем ,че шопите ще живнат)
Как ги виждате вие нещата?.
Ние точки сигурно ще разменяме само с три отбора.

Честно казано мисля,че спасението минава през отпадане на един от софийските тимове!

b.s.crew
Мнения: 72
Регистриран на: 09 мар 2012 12:13
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот b.s.crew » 11 дек 2013 01:06

В което няма нищо лошо.Голяма радост ще обземе футболна България ако някои от тези паразити изпадне.Лошото е ,че не ми се вярва ама може и да е дошъл този момент.Аз досега живях в някаква заблуда,че след редовният сезон точките се делят на две и така продължават после отборите.Оказа се грешка и сега още по-трудно ми се вижда спасението ,но няма начин борба до последно.Важното е Херо да излезе от дупката да избистри тактиката и на това смешно първенство да почваме да жънем победи.Дано и спре с тези малоумни изказвания след мачовете.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот BRF » 11 дек 2013 14:25

Еми ето,Локо падат от ЧМ като домакин,Славия не могат за сега да бият Любимец!Просто трябват победи ,другите си се дънят!

Zelen_Burgas
Мнения: 34
Регистриран на: 12 авг 2013 19:03
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот Zelen_Burgas » 14 дек 2013 12:24

Не само ще изпаднете, а догодина ще ви закрият или ще ви обедният с Мастер. И най-хубавото е, че на никой няма да липсвате! Просто беше крайно време този изкуствен, надут, син балон да се спука. :mrgreen:

Потребителски аватар
grud
Мнения: 484
Регистриран на: 26 яну 2011 17:58
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот grud » 14 дек 2013 13:17

Zelen_Burgas написа:Не само ще изпаднете, а догодина ще ви закрият или ще ви обедният с Мастер. И най-хубавото е, че на никой няма да липсвате! Просто беше крайно време този изкуствен, надут, син балон да се спука. :mrgreen:


Присмял се хърбел на щърбел..... Като гледам вие на колко хора липсвате ....
ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС - ЗАВИНАГИ В СЪРЦЕТО МИ!
Писането на български с латиница е като писането на стена с лайно - чете се, ама не е приятно.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот ntodorov » 14 дек 2013 14:14

Zelen_Burgas написа:Не само ще изпаднете, а догодина ще ви закрият или ще ви обедният с Мастер. И най-хубавото е, че на никой няма да липсвате! Просто беше крайно време този изкуствен, надут, син балон да се спука. :mrgreen:

Зелений. Ти ли го казваш ??? :o Твоите дертове са повече, така, че дерзай на друго място.
[offtopic]Дано поне си узрял за да разбереш, че нито вие, нито ние липсваме на някой в Бургас освен ... на себе си. Пълна трагедия сме/сте - и вие и ние. Зелен Бургас, син Бургас - ташак на рояк...Щяхте минимум 10 000 да имате на мачовете си ??? Ако туЙ пък не е звучно спукан балон - не знам, кое друго. :P[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот Der Führer » 14 дек 2013 16:02

Zelen_Burgas написа:Не само ще изпаднете, а догодина ще ви закрият или ще ви обедният с Мастер. И най-хубавото е, че на никой няма да липсвате! Просто беше крайно време този изкуствен, надут, син балон да се спука. :mrgreen:

То хубаво ама ... новия отбор след обединението ( евентуално , защото се пообъркаха сметките на Събев ) , пак ще се казва Черноморец , само дето няма да има дългове . Спорт Пропърти Мениджмънт ще "изкупи" акциите на Петрол АД като апортира стадиона в Лазур в дружеството . Така "Храма" официално ще стане собственост на Черноморец , а стадиона в Акациите ще се превърне в един хубав ВИП комплекс . Така че щом искате - радвайте се ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: Спасение му е майката

Мнениеот nasko75 » 14 дек 2013 18:22

Стига глупости бе хора! Мастер вече подписаха друг договор, който влиза в сила от 1 юли 2014. Те нямат намерение да се "превръщат" в нов Черноморец...отборите продължават в този си вид и това е
предвид липсата на публика на мачовете, най-нормалното е да си кретат в Б група. Единственият проблем в този план е Херо :)
До колкото знам и за любимеца на доста хора Киряков има роля и тя не е тук в този филм

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Спасение му е майката

Мнениеот Pride » 15 дек 2013 14:37

КироВарна написа:
Pride написа:
КироВарна написа:
FLANKER написа:
КироВарна написа:И аз ви желая късмет,защото в спорта и той е нужен.С треньор като Херо,спасението е напълно реално.Мисля,че ще останете в А група.Както всички "Моряци" и аз бих искал да видя Локото в Б група.А и Славия,също не ми е ясно какво прави в елита.Отбори с по 11 души публика,не са интересни даже на своите привърженици.Желая успех на Черноморец!

Ти лично ли изброи публиката?

Лично!И никак не ми беше трудно.Кой ви е виновен,че не ходите на мачовете на отбора си?


Шегаджия имате 53-ма човека агитка и никога не сте идвали повече от 30 в София, а нас ще ни брои. За твое успокоение, ще ви преброя в сряда.

Публиката на всеки отбор е специфична.Отбори като Ботев Пд,Локо Пд,ЦСКА и Левски имат големи агитки и това е основната част от феновете им.Ако имаш телевизор,гледай някой мач на "Тича" и ще забележиш,че основната покрепа към отбора идва от сектор "А".Той на екрана не се вижда,защото остава под камерите,но основната маса е там и поне ше я чуеш.Има ред,наши си вътрешни причини,хората да не се идентифицират с "Агитката",но са на стадиона!Така е и на стадиона в Стара Загора.Хората се чуват,а не се виждат.А на вашия стадион съм бил не веднъж и знам как само агитка има на трибуните.Малка е но е в централния сектор,просто,защото няма други хора!И не ме разбирай погрешно.Мен ме боли за Локо Сф.Имахте страшна школа и добри свои футболисти.Един от тях Кольо Спасов дълги години игра за Черно море.Освен това като всеки нормален човек,интересуващ се от футбол,аз обожавам Атанас Михайлов.Но това,че сега стадиона ви е празен,е факт.



Щом си гледал футбол тогава значи трябва да знаеш, че сега е трагедия. Та вие в сряда в София се брояхте на пръсти. Би трябвало да помниш и 90-те имахте средно 2000 човека на мач и със Славия бяхте на последни по този показател. По това време в Надежда почти нямаше мач с под 3000 зрители на стадиона.
Да ние сме трагедия, вие също събирате се 5-6000 на мачовете с ЦСКА (на евтини билети) и толкова.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта