Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 05 ное 2013 20:16

Леко-да :mrgreen: Ама нали се сещаш че ако ни бяхте били-нямаше да се трайте,както бяхте зажадняли за реванш. А ние само леко...
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот ntodorov » 05 ное 2013 20:26

NEFTOCHIMIK 1962 написа:Леко-да :mrgreen: Ама нали се сещаш че ако ни бяхте били-нямаше да се трайте,както бяхте зажадняли за реванш. А ние само леко...

Ти нали се сещаш, че още след мача ви с Берое тук щеше да мирише. Я се разгледай по-назад дали има такива мнения срещу вас, каквито имаше навсейде, я виж, какво сме писали, когато "играта ви свършва"-ше. Бъркаш форума и хората ми се чини. ;)
ПС: Пък реванш все ще вземем неЙде стига само и вас и нас да ни има.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот petkan » 05 ное 2013 21:35

ntodorov написа:ПИША: :P
Ранните зори на неделния ден ме хванаха неподготвен волево и емоционално за този мач. Още след мача с Лудогорец някак си предчувствах дежаву-то отпреди 3 месеца. Все пак се събудих с мисли за мача и след, като предварително бях обявил у дома моят отказ да пътувам за "срамното" Бургаско дерби в Сливен започнах да се настройвам на вълна "свободен ден". Пих си кафето и гледах в нищото. Чаках да мине време за да се обадя на Ванката ( Иван 56 ), защото късно снощи видях, че ме е търсил. Предполагах защо...Обадих му се все още несигурен и с ония гадни предчувствия, като се разбрахме,...............


Изображение
[offtopic]Благодаря и на Ванката, който също обстойно ме информира на "лични" Изображение[/offtopic]
Последна промяна от petkan на 05 ное 2013 21:46, променено общо 2 пъти.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот ivan56 » 05 ное 2013 21:45

NEFTOCHIMIK 1962 написа:Леко-да :mrgreen: Ама нали се сещаш че ако ни бяхте били-нямаше да се трайте,както бяхте зажадняли за реванш. А ние само леко...


Ти си пълно олицитворение на Стрнджо- Сакарския манталитет.При положение, че познаваш повечето от пишештите тук и си бил на една маса с тях,шегите ти са леко глупави.Типично във ваш стил.Диви аграри,със наченки на граждани.Не те познавам,а не ми и трябва,ама хората тук които познаваш не заслужават такова държание.Цървул.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот petkan » 05 ное 2013 21:48

ivan56 написа:
NEFTOCHIMIK 1962 написа:Леко-да :mrgreen: Ама нали се сещаш че ако ни бяхте били-нямаше да се трайте,както бяхте зажадняли за реванш. А ние само леко...


Ти си пълно олицитворение на Стрнджо- Сакарския манталитет.При положение, че познаваш повечето от пишештите тук и си бил на една маса с тях,шегите ти са леко глупави.Типично във ваш стил.Диви аграри,със наченки на граждани.Не те познавам,а не ми и трябва,ама хората тук които познаваш не заслужават такова държание.Цървул.

Шегува се бе Ванка ;) Сега му се е паднало. Не му се връзвай. Пич е ;)
[center]Изображение[/center]

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот Нефтохимик » 06 ное 2013 07:34

ivan56 написа:
NEFTOCHIMIK 1962 написа:Леко-да :mrgreen: Ама нали се сещаш че ако ни бяхте били-нямаше да се трайте,както бяхте зажадняли за реванш. А ние само леко...


Ти си пълно олицитворение на Стрнджо- Сакарския манталитет.При положение, че познаваш повечето от пишештите тук и си бил на една маса с тях,шегите ти са леко глупави.Типично във ваш стил.Диви аграри,със наченки на граждани.Не те познавам,а не ми и трябва,ама хората тук които познаваш не заслужават такова държание.Цървул.

Прочети си пак мнението и се запитай кой е олицитворение на даден манталитет.Знам,че ви боли от тази втора поредна загуба,но такава е реалността.Не само тази година.Където ви хванем в каквото и състояние да сме да ви бием.Това го показва статистиката,а когато фактите говорят.....А това да слагаш група хора поради тяхните виждания,интереси ,религия и т.н под общ знаменател и да им даваш определения е меко казано нелепо. Сещам се за една група от вашите които по Балъково време а и от преди това.На които поведението им беше меко казано срамно,най-малко за годините им,но това не значи,че всички привърженици на Черноморец са такива,нали?Вие си ги знаете,не е нужно от примери.А това да обиждаш някого лично на цървул който е и сигурно 20г по- възрастен от теб само заради една "фенска" шега макар и малко по-груба е пример за "висок морал и манталитет"

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот Нефтохимик » 06 ное 2013 07:45

ntodorov написа:
NEFTOCHIMIK 1962 написа:Леко-да :mrgreen: Ама нали се сещаш че ако ни бяхте били-нямаше да се трайте,както бяхте зажадняли за реванш. А ние само леко...

Ти нали се сещаш, че още след мача ви с Берое тук щеше да мирише. Я се разгледай по-назад дали има такива мнения срещу вас, каквито имаше навсейде, я виж, какво сме писали, когато "играта ви свършва"-ше. Бъркаш форума и хората ми се чини. ;)
ПС: Пък реванш все ще вземем неЙде стига само и вас и нас да ни има.

След мача с Берое нямаше тук в този подфорум,но имаше в други теми но това не е болка за умиране.Но виж лятото имаше един колега който на ден поустваше по 2-3-5 новини от всички сайтове как ни закриват,сливат и т.н.Чак на вас ви беше писнало от новини за Нефтохимик във всекидневната ви.Също така можеш да видиш и кой е пуснал темата във нашият подфорум със заглавие"Ликвидираха Нефтохимик" от преди около месец.Ако не стане чудо ние сме до коледа,дано за Б поне се намерят пари,може там да премерим сили.Поне няма да е в Сливен,а най-вероятно в Несебър или някъде в околността :)

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот subzero » 06 ное 2013 20:49

Нефтохимик написа:
ntodorov написа:
NEFTOCHIMIK 1962 написа:Леко-да :mrgreen: Ама нали се сещаш че ако ни бяхте били-нямаше да се трайте,както бяхте зажадняли за реванш. А ние само леко...

Ти нали се сещаш, че още след мача ви с Берое тук щеше да мирише. Я се разгледай по-назад дали има такива мнения срещу вас, каквито имаше навсейде, я виж, какво сме писали, когато "играта ви свършва"-ше. Бъркаш форума и хората ми се чини. ;)
ПС: Пък реванш все ще вземем неЙде стига само и вас и нас да ни има.

След мача с Берое нямаше тук в този подфорум,но имаше в други теми но това не е болка за умиране.Но виж лятото имаше един колега който на ден поустваше по 2-3-5 новини от всички сайтове как ни закриват,сливат и т.н.Чак на вас ви беше писнало от новини за Нефтохимик във всекидневната ви.Също така можеш да видиш и кой е пуснал темата във нашият подфорум със заглавие"Ликвидираха Нефтохимик" от преди около месец.Ако не стане чудо ние сме до коледа,дано за Б поне се намерят пари,може там да премерим сили.Поне няма да е в Сливен,а най-вероятно в Несебър или някъде в околността :)

С това изречение вероятно визираш мен. Пропускаш обаче ( вероятно нарочно ) две важни неща.
Първо-заглавието е с въпросителна и е копирано от един сайт.
Второ(по-важно)-това,което съм написал в първия пост,а именно
Сайта не е достоверен,но не пречи да го коментираме.
Още повече,че тук има хора,които са в кухнята на отбора.

Не знам къде видя заяждане в това.
Сетих се и за трето-в същия подфорум има тема "Нефтохимик пред фалит и закриване ?! " пусната от ваш фен. Ама за нея нищо не каза. :roll:
Ама всичко това е типично за вас . Подреждате фактите како ви е удобно. За вас истината никога не е била от значение.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта